Namų įrengimas: kokius kištukinius lizdus ir jungiklius pasirinkti?

Rozetės - kokias pasirinkti?
Rozetės - kokias pasirinkti?
© Pixabay.com
Alfa.lt
2017-01-23 05:55

Be kištukinių lizdų būsto neįrengsite, nors namų jie ir nepuošia. Galite rinktis baltus dangtelius, kurie, jei sienos šviesios, mažiau kris į akį, arba paieškoti įdomesnių sprendimų. Keletą jų rekomenduoja Ehow.com.

Neįprasti dangteliai

Įsigykite spalvotų ar raštuotų dangtelių arba pasigaminkite jų patys. Galite naudoti medieną, o seną kištukinio lizdo dangtelį panaudoti kaip šabloną, kad žinotumėte, kuriose vietose turi būti skylutės bei vietos varžtams. Improvizuokite su spalvomis ir formomis.

Tapetai ir dažai

Jei norite, kad kištukinis lizdas ar šviesos jungiklis būtų kuo mažiau pastebimi, jie turi būti tokių pat spalvų ir raštų, kaip ir tapetai. Paprasčiausias būdas tai padaryti – pirmiausia uždėti jungiklio dangtelį, o tuomet tapetuoti ar dažyti sienas, tarsi jungiklio nė nebūtų. Žinoma, prieš tai įsitikinkite, kad elektra išjungta. Vėliau, dažams visiškai išdžiūvus, įjunkite šviesą, vėl ją išjunkite ir gražiai nukirpkite atplyšusių tapetų gabalėlius.

reklama

Rozetės

Jei sienos baltos, geriausia rinktis baltus dangtelius.

Įrengimo variantai

Jei norite, kad kištukiniai lizdai ir jungikliai būtų kuo mažiau matomi, įrenkite juos spintelėse ar po jomis, vidiniuose kambarių kampuose ir arčiau grindų, o jei namie yra kolonų, jungiklius įrenkite ant jų.

Slapti jungikliai

Namuose tikrai galima rasti tokių vietų, kuriose jungikliai bus tarsi nematomi. Tai nišos, spintelės, sienų vietos už durų.