Maldeikienė – apie Karbauskį ir „valstiečius“: kiek tauta leis iš savęs tyčiotis?

Alfa.lt
2017-01-17 09:55

Aušra Maldeikienė Alfa.lt vaizdo konferencijoje papasakojo, kad Ramūnas Karbauskis jai siūlė apmokėti rinkimus į Seimą. Anot Seimo narės, toks pasiūlymas ją įžeidė.

„Tas žmogus net nesupranta, kaip labai jo pasiūlymas mane įžeidžia. Jis mane įžeidinėja. Aš jam nieko nesakiau, nes aš supratau, kad jis nesupranta. Jis net neturi intelekto suprasti, kad normalūs žmonės neima kitų pinigų, o ypač politikoje.

Jis sakė, kad man Žirmūnuose pamokės už rinkimus, nes jis sakė „aš turtingas žmogus“, – pasakojo Seimo narė.

A. Maldeikienė aptarė ir pastarųjų dienų skandalą, kai paaiškėjo, kad Seimo narė, „valstietė“ Greta Kildišienė naudojasi automobiliu, kuris priklauso su R. Karbauskiu siejamai įmonei „Agrokoncernas“. A. Maldeikienė pareiškė tiesiai: „Juk mes suprantame, kad visa tai – farsas.“

Galiausiai Seimo narė paklausė: „Kiek tauta leis iš savęs tyčiotis? Nes iš tikrųjų šitas žmogus – intelektualiai nepajėgus. Jis intelektualiai nepajėgus spręsti mūsų problemų.“

Seimo narė negailėjo kritikos ir parlamento vadovui Viktorui Pranckiečiui. Anot jos, Seimo vadovas šiuo metu vizituoja Seimo komitetus, o iš to gimsta anekdotinės situacijos.

„Kiek išsižioja šnekėti apie politiką, tiek nusišneka... Tas Pranckietis... Turbūt jo profesija – geras žmogus“, – sakė Seimo narė.

Visą pokalbį su Seimo nare žiūrėkite vaizdo reportaže.

Maldeikienė – apie Karbauskį ir „valstiečius“: kiek tauta leis iš savęs tyčiotis?

Aušra Maldeikienė