„Pigu.lt“ ir „Paysera“ tapo partneriais

„Pigu.lt” ir „Paysera” tapo partneriais
„Pigu.lt” ir „Paysera” tapo partneriais
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2017-01-12 10:16

Didžiausia elektroninės prekybos parduotuvė Lietuvoje „Pigu.lt“ išplėtė atsiskaitymo galimybes – įdiegė greitai populiarėjantį mokėjimo būdą „Paysera”, rašoma pranešime spaudai.

„Nuo šiol „Pigu.lt” klientai turės dar didesnį pasirinkimą, kaip atsiskaityti už prekes jiems patogiausiu būdu. „Paysera“ jau tapo neatsiejama lietuvių mokėjimų sistema, kuri dažnai pasirenkama kaip antra atsiskaitymo sąskaita, tad sprendimas klientams suteikti galimybę atsiskaityti šiuo būdu buvo natūralus“, – sako Pigu.lt vadovas Dainius Liulys.

Anot jo, tikimasi, kad naujas atsiskaitymo būdas bus greitai pamėgtas nuolatinių „Pigu.lt” klientų dėl savo patogumo ir paprastumo atsiskaityti, išvengiant gausybės kodų vedimo, bei patrauklios kainos.

Abipusė nauda

„Paysera” taip pat džiaugiasi nauja partneryste ir tikisi, kad tai esamiems klientams padės visiškai atsisakyti bankų mokėjimo paslaugų.

„Paysera” yra dažniausias atsiskaitymo partneris mažose ir vidutinėse elektroninėse parduotuvėse dėl mokėjimo paslaugų asortimento ir kainos. Tad didžiausios Lietuvoje elektroninės parduotuvės prisijungimas suteiks jai galimybę įmokas surinkti dar pigiau nei iki šiol“, – teigė „Payseros“ vadovas Kostas Noreika.

Jo teigimu, elektroninės parduotuvės „Paysera” įmokų surinkimą renkasi dėl kelių priežasčių. Pirma, tai didžiausias mokėjimo būdų pasirinkimas ne tik Lietuvos teritorijoje. Antra, „Paysera” siūlo turbūt vienas geriausių įmokų surinkimo kainų rinkoje. Tai patogiau, nei integruoti atskiras mokėjimų sistemas (bankus).

Trečia, „Paysera” suteikia daug kitų pridėtinių paslaugų, kurių negali pasiūlyti dauguma įmokų surinkimo tiekėjų: pigūs ir greiti tarptautiniai pervedimai, geri valiutos konvertavimo kursai ir panašios paslaugos.

Viena iš malonių smulkmenų yra ir tai, kad „Payseros” klientai, pirkdami internetu, gali mokėti tiesiog savo mobiliąja programėle, skenuodami QR kodą tiesiai nuo kompiuterio ekrano. Tai yra greičiau ir patogiau, nei mokėti kortele ar bankiniu pervedimu, kur reikia suvesti begalę duomenų.

Šiuo metu „Paysera“ turi daugiau nei 240 tūkst. naudotojų ir sparčiai plečia savo veiklą globalius sprendimus pritaikydama užsienio rinkoms. 2016 metais įmokų per „Paysera“ mokėjimų sistemą buvo surinkta už 131 mln. Eur, o bendrai pervesta pinigų suma į įvairias šalis sudarė 1 mlrd. 398 mln. Eur.

Tuo metu „Pigu grupės“, valdančios internetines parduotuves „Pigu.lt” Lietuvoje, 220.lv Latvijoje ir Kaup24.ee Estijoje, konsoliduota 2015 m. apyvarta sudarė 53 mln. Eur be PVM ir, palyginti su 2014 metais, augo 30 proc. 2016 m planuojama pasiekti 73 mln. Eur apyvartą Baltijos šalyse, o 2017 metais – 100 mln. Eur.

„Pigu.lt“ ir „Paysera“ tapo partneriais

„Pigu.lt” ir „Paysera” tapo partneriais