Rose'as svarstė nutraukti karjerą

"Knicks" - "Thunder"
"Knicks" - "Thunder"
© SCANPIX
Basketnews.lt
2017-01-11 18:43

Šeiminių rūpesčių prislėgtas Derrickas Rose‘as nemaloniai stebina savo gerbėjus. Į Niujorką sugrįžęs amerikietis atskleidė, jog neseniai apsvarstė galimybę sustabdyti karjerą.

Rose‘as pirmadienį be Niujorko „Knicks“ leidimo išskrido į Čikagą ir praleido akistatą su Naujojo Orleano „Pelicans“. Už tokį elgesį įžaidėjui komanda skyrė piniginę baudą.

„Tai buvo šeiminė problema. Tai niekaip nesusiję su komanda ar krepšiniu. Tai buvo pirmas kartas, kuomet emociškai jaučiau tokį stiprų poreikį būti su savo šeima“, – sakė D. Rose‘as.

28 metų krepšininkas norėjo praleisti daugiau laiko su motina ir sūnumi, todėl jo galvoje atsirado mintys ir apie karjeros sustabdymą. Atletas pareiškė, kad toks sprendimas padėtų išvalyti jo mintis.

Artėjančią vasarą Rose‘as taps neapribotuoju laisvuoju agentu. Prieš kelis metus jis yra teigęs, jog sieks sudaryti maksimalaus dydžio sutartį norėdamas užtikrinti gerą ateitį savo sūnui.

Šį sezoną NBA pirmenybėse Rose‘as per susitikimą vidutiniškai pelno po 17,3 taško, atkovoja po 3,9 kamuolio bei atlieka po 4,5 rezultatyvaus perdavimo.