Pradėtas tarnybinis patikrinimas dėl dar vieno vadovo veiklos

Žemės Ūkio ministerija ir Nacionalinė Žemės tarnyba
Žemės Ūkio ministerija ir Nacionalinė Žemės tarnyba
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2017-01-11 15:35

Esant duomenų, kad Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) prie Žemės ūkio ministerijos direktorius Danielius Kuprys galimai padarė tarnybinį nusižengimą, žemės ūkio ministro Broniaus Markausko įsakymu buvo sudaryta komisija šiam galimam nusižengimui ištirti ir pradėtas tyrimas.

Apie tai, kad jo atžvilgiu pradėta tarnybinio nusižengimo procedūra, oficialiai informuotas NŽT vadovas.

„Nacionalinės žemės tarnybos ir jos vadovo veikla neturi kelti jokių abejonių, todėl ir atliekame tyrimą, kuriuo privalėsime arba patvirtinti, arba paneigti abejones, kilusias dėl pono Danieliaus Kuprio veiklos“, – sakė žemės ūkio ministras B. Markauskas.

Žemės ūkio ministerijos komisija tirs D. Kuprio galimai padarytą tarnybinį nusižengimą, turintį viešųjų ir privačių interesų konflikto pobūdį.

NŽT vadovas turės galimybę per 5 darbo dienas atsakyti į komisijos klausimus, vėliau komisija įvertins visą turimą informaciją ir pateiks išvadą žemės ūkio ministrui, kuris priims sprendimą.

reklama

Tam, kad nebūtų pakenkta tyrimui, Žemės ūkio ministerija detalesnę informaciją paviešins tada, kai komisija pateiks savo išvadas žemės ūkio ministrui.