Vieną įsuko skandalas, kitas nė neužkliuvo: fašistiniai gestai demonstruoti ir ankstesnėje „Atspėk dainą“ laidoje

Linas Lapėnas ir Asta Baukutė (Alfa.lt ekr. nuotr.)
Linas Lapėnas ir Asta Baukutė (Alfa.lt ekr. nuotr.)
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-11 14:34

Po to, kai šeštadienį, gruodžio 30-ąją, aktorė Asta Baukutė muzikinės laidos „Atspėk dainą“ filmavimo metu atliko nacistinį saliutą ir pridėjusi du pirštus virš lūpų pavaizdavo Adolfą Hitlerį, į dienos šviesą ima lįsti daugiau intriguojančių faktų.

Pasirodo, fašistiniai gestai buvo demonstruojami ir per ankstesnę laidą. Kai skambėjo Lietuvos kariuomenės maršas, laidoje dalyvavęs renginių organizatorius Linas Lapėnas taip pat rodė tokius ženklus ir vaizdavo Hitlerį.

Linas Lapėnas

Tiesa, vis tik jie, priešingai nei netrukus didelio atgarsio sulaukęs A. Baukutės elgesys, stiprių emocijų žiūrovams nesukėlė – ši akimirka visiems tarytum praslydo tiek pro akis, tiek pro pirštus. Iš žiūrovams rodyto laidos įrašo ji nebuvo iškirpta.

Primename, kad netrukus po A. Baukutės skandalo LRT vadovybė pranešė nutraukianti laidos „Atspėk dainą“ filmavimą, teigdama, kad pasipiktinimų audrą sukėlęs aktorės elgesys yra tiesiog netoleruotinas.

Laidos „Atspėk dainą“ metu dvi priešininkų komandos mėgina įspėti dainas-mįsles. Atspėjusi vieną iš Simono Donskovo dainų, kurios autorius yra žydų kilmės, A. Baukutė kelioms sekundėms šoko iš savo vietos, viena ranka atliko į nacistinį saliutą panašų veiksmą, o kita, pridėjusi du pirštus virš lūpų, pavaizdavo Adolfą Hitlerį.

Vėl atsisėdusi, aktorė kelis sykius garsiai sušuko į priešininkų komandos pusę „žydas“. Toks akibrokštas nejaukiai privertė jaustis ir kai kuriuos aktorės kolegas, buvusius greta.