Laikas pripažinti, jog išmanieji netenka esminio atributo

Marshall telefonas
Marshall telefonas
© Dmitrijus Radlinskas
Alfa.lt
2017-01-11 10:52

Vos tik Jungtinių Amerikos Valstijų technologijų milžinė „Apple“ viešai pristatė 7 serijos išmaniuosius telefonus „iPhone“, daugelis gerbėjų labai pasipiktino. Kodėl? Nes naujieji įrenginiai neteko vieno pagrindinių savo atributų.

Įprastas ausinių lizdas telefone buvo naudojamas daugiau nei dešimtmetį. Deja, gamintojai šio elemento po truputį ima atsisakyti, nors įpratę telefonų pirkėjai šią žinią pasitinka tikrai ne su džiugia šypsena veide. O piktintis yra ko.

Juk įsigijus naują telefoną su naujo tipo „USB-C“ jungtimi, dažniausiai tenka naudoti ir ausines su specialiu kištuku arba papildomai įsigyti vadinamąjį adapterį. Papildomos išlaidos bei problemos ir ne kitaip!

Ir nors tokį kelią pradėjo minti „Apple“, „Android“ įrenginių savininkai ilgai neturėtų džiūgauti. Jau netrukus įprastos 3,5 mm jungties neteks ir dauguma kitų gamintojų išmaniųjų telefonų.

Štai išmaniųjų telefonų HTC kūrėjai, tikėtina, jau ketvirtadienį pristatys naują savo kūrinį, kuris taip pat neturės įprastos ausinių jungties. Išmanusis telefonas, kuris kol kas vadinamas kodiniu vardu „Ocean One“, turėtų būti dengtas stiklu ir atitikti „visas šių dienų tendencijas“.

reklama


Internete nutekintos nuotraukos rodo, jog HTC žengė „Apple“ pėdomis ir „nužudė“ įprastą ausinių jungtį. Tikėtina, jog paskui paseks ir kitos kompanijos. Internete jau sklinda gandai, kad būsimasis „Samsung“ flagmanas „Galaxy S8“ taip pat turės tik „USB-C“ jungtį.

Todėl tikriausiai jau atėjo metas susitaikyti, kad telefonai nebebus tokie pat, prie kokių esame įpratę.