„Dviračio žinių“ kūrėjai nepatenkino A. Landsbergienės prašymo: A. Baukutė ir vėl ją parodijavo

Austėja Landsbergienė ir Asta Baukutė (Edvard Blaževič it TV3 nuotr.)
Austėja Landsbergienė ir Asta Baukutė (Edvard Blaževič it TV3 nuotr.)
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-10 23:45

Po to, kai šeštadienį Lietuvoje nuaidėjo skandalas, į kurį įsivėlė žinoma šalies aktorė Asta Baukutė, verslininkė ir edukologė Austėja Landsbergienė humoro laidos „Dviračio šou“ kūrėjų viešai paprašė, kad ši aktorė daugiau jos nebeparodijuotų. Po kurį laiką trukusios tylos laidos kūrėjai atskleidė savo sprendimą.

Antradienio vakarą „Dviračio šou“ laidoje, kurios siužetas sukosi būtent apie A. Landsbergienę, ją įkūnijo ne kas kitas, kaip A. Baukutė – kūrėjai nusprendė aktorės nekeisti ir viską palikti taip, kaip buvo.

Primename, kad skandalas įsiplieskė po to, kai aktorė muzikinės laidos „Atspėk dainą“ filmavimo metu atliko nacistinį saliutą ir pridėjusi du pirštus virš lūpų pavaizdavo Adolfą Hitlerį.

Žinomi žmonės tuoj pat ėmė reikšti savo nuomonę apie nepadorų aktorės gestą, o politiko Gabrieliaus Landsbergio žmona A. Landsbergienė, kreipdamasi į minėtos pramoginės parodijų laidos kūrėją Haroldą Mackevičių, teigė nebenorinti būti daugiau asocijuojama su A. Baukute.

„Haroldai Mackevičiau, prašau – jeigu kada nors vėl planuosite mane impersonifikuoti, kad tai darytų ne A. Baukutė. Nepriklausomai nuo to, kokios buvo tokio elgesio eteryje priežastys, su šiuo žmogumi nenoriu būti asocijuojama. Juk parodijuoti galėtų ir žmogus, nedarantis negarbės Lietuvos vardui“, – socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje rašė A. Landsbergienė.

reklama

H. Mackevičius į tokį prašymą netruko sureaguoti ir dar antradienio ryte naujienų portalui Alfa.lt teigė, kad į tai bus atsižvelgta. „Į ponios Austėjos prašymą mes sureagavome ir rytoj rengiame didelį aktorių kastingą, kuris bus parodytas „Dviračio šou“. Rinksime aktorių, kuris galėtų suvaidinti gerbiamą Austėją. Kuo kastingas baigsis, aš ir pats dar nežinau“, – sakė laidos kūrėjas.

Vis dėlto paklaustas, kaip vertina tokį moters prašymą, H. Mackevičius nedvejojo. „Man atrodo, kad ponia Austėja truputį pasikarščiavo. Vasario mėnesį artėja Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko rinkimai, tai jeigu išrinks Ž. Pavilionį, nereikės ir to personažo“, – įvykį komentavo jis.

Aktorės A. Baukutės poelgio H. Mackevičius komentuoti nenorėjo, teigdamas, jog nedirba LRT.