Parduotuvėje užfiksuotos neįprastos vagilės: daugiau kaip 40 kartų nugvelbė vis tą patį produktą

Plešikaujančios voverės
Plešikaujančios voverės
© Youtube.com
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-11 08:30

Išgirdę žodį „vagis“, apie ką pagalvojate pirmiausia? Lažinamės, kad ne apie voveres. Na, o štai Toronte šios plėšikautojos iš tiesų įsisiautėjo. Į privataus verslininko maisto prekių parduotuvę vis įslenkančios voverės vagia ne ką kita, o šokoladinius batonėlius.

Parduotuvės savininkas Paulas Kimas teigia, kad jį apiplėšti susimokė dvi voverės – viena beveik juodo kailiuko, o kita – šviesiai rudo. Jos greitai įlekia į parduotuvę, stveria šokolado batonėlius nuo pačios žemiausios lentynos ir nubėga savais keliais. „Snickers“, „Kinder Bueno“, „Crunchie“ – joms visiškai nė motais. Kaip šios mažylės plėšikauja, buvo įamžinta mobiliojo telefono kamera.

Pasirodo, kad voverės šitaip pasidarbavo jau daugiau nei 40 kartų! Žinoma, maisto prekių parduotuvės darbuotojai bandė plėšikes sugauti, tačiau jiems nepavyko. Nors iš pradžių toks voverių elgesys pralinksmino, parduotuvės savininkui kuo toliau, tuo labiau darosi pikta. Paviešinęs kelių tokių vagysčių vaizdo įrašus, jis paklausė interneto vartotojų, kaip jie patartų susitvarkyti su nenaudėlėmis. Juk policijai nepasiskųsi, ar ne?