D. Užkuraitis apie trečią Mios bandymą laimėti „Eurovizijos“ atranką: nusprendei kalti į kaktą taip, kaip reikia!

Darius Užkuraitis ir Mia
Darius Užkuraitis ir Mia
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-10 20:59

Antradienio vakarą LRT studijoje buvo filmuojama jau antroji nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida, kurioje varžėsi 13 dalyvių, tarp kurių buvo ir jau gerai žinomų atlikėjų.

Joje išbandyti jėgas nusprendė ir Vilija Pilibaitytė-Mia. Tai – jau trečiasis dainininkės bandymas įveikti kitus atlikėjus ir iškovoti galimybę atstovauti savo šaliai „Eurovizijos“ konkurse.

Nors tuos ankstesnius du kartus Miai teko smarkiai nusivilti, mat abusyk ji liko antra, panašu, kad trečias kartas gali nemeluoti.

Apie tai byloja gera pradžia. Dainininkė scenoje atliko įspūdingą kūrinį „Sacrifice“ ir sulaukė ypač palankaus „Eurovizijos“ veterano Dariaus Užkuraičio įvertinimo.

Mia dainą pradėjo sėdėdama ant aukštai scenoje iškelto sosto, o viso kūrinio metu laipteliais vis leidosi žemyn.

Vilijia Pilibaitytė-Mia

„Eurovizijoje“ man visada labai patinka matyti Mią. Šįkart, Mia, nusprendei kalti į kaktą taip, kaip reikia! Viskas buvo įspūdinga – o tas sostas aukštybėse! Tik aš pergyvenau, kad tu nenukristum lipdama žemyn. Su vokalu visąlaik viskas buvo gerai. Kalbant apie dainą, tai pritrūko muzikinių niuansų. Pasirodymas įspūdingas, atrodai nuostabiai“, – pagyrų negailėjo D. Užkuraitis.

Pozityviai jos pasirodymą įvertino ir kita komisijos narė, dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu. „Jaučiausi pakankamai gerai, nes buvo iš tiesų geras pasirodymas. Mano galva, tų šokėjų nereikėjo absoliučiai. Jūs pagalvojote apie pasirodymo išpildymą. Dėl dainavimo pritarčiau Dariui. Kadangi dainuojate apie auką, norisi daugiau to pasiaukojimo, aistros. Be to, jūs man priminėte Laną Del Rey“, – sakė ji.

Maža to, Mia savo pasirodymu sužavėjo ir kitus komisijos narius, iš kurių pelnė aukščiausius balus ir užėmė pirmąją vietą tarp visų 13 per antrąją atranką pasirodžiusių dalyvių.


Panašu, kad dainininkė džiaugiasi ne tik bent kol kas sėkmingu bandymu dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje, bet ir pagerėjusiais santykiais – į laidos filmavimą ji atvyko ne viena, o lydima savo vyro Nerijaus Antanavičiaus.

D. Užkuraitis apie trečią Mios bandymą laimėti „Eurovizijos“ atranką: nusprendei kalti į kaktą taip, kaip reikia!

Darius Užkuraitis ir Mia
+59