Partijos lyderio paieškos: kas kelia aistrų konservatorių partijoje?

Info TV
2017-01-10 14:15

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) vadovui Gabrieliui Landsbergiui pareiškus prašymą kuo greičiau surengti naujus partijos pirmininko rinkimus arba kitu atveju jis atsistatydins, šis buvo išpildytas, o norinčiųjų užimti šią vietą sąrašas išsiplėtė iki penkių.

INFO TV eteryje viešėję du kandidatai – Mykolas Majauskas ir Žygimantas Pavilionis – sako, kad partijos laukia rimti rinkimai, mat atėjo metas apsispręsti, kur pasuks organizacija ir ko nori pati politinė jėga.

„Mes patestuosime, kokios idėjos labiausiai patrauklios mūsų rinkėjui ir koks receptas gali mus atvesti į tą galutinį laimėjimą, kurio mes nepasiekėme, nes mes beveik laimėjome“, – apie neseniai praėjusius rinkimus kalbėjo Ž. Pavilionis.

M. Majausko teigimu, konservatoriai – plati partija, vienijanti daug skirtingų žmonių ir idėjų.

„Manau, kad partija eina teisinga kryptimi <...>. Tiesa, trūksta vieno pagrindinių dalykų, tai realių politikos rezultatų“, – sakė M. Majauskas.

reklama

Tiesa, Ž. Pavilionis neslėpė, kad partiją šiuo metu reikėtų vienyti, o ne, atvirkščiai, pasidalyti į tam tikrus blokus ir kelis lyderius, nes tuo tik džiaugiasi politiniai oponentai, be to, rankomis trina ir nedraugiškos Lietuvai valstybės.

Kas iš tiesų vyksta konservatorių partijos viduje, žiūrėkite INFO TV pokalbių laidoje.