Vos per plauką mirties išvengęs lietuvis siaubingus išgyvenimus ligoninėje įamžino kamera: linki girtiems nesėsti prie vairo

Jokūbas Laukaitis
Jokūbas Laukaitis
© „Facebook“
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-10 13:23

Jokūbas Laukaitis – ne vienam lietuviui žinomas žmogus. Jo kvapą gniaužiančias kelionių akimirkas socialiniuose tinkluose stebi daugybė žmonių. Šį vyruką yra pastebėjęs ir garsus amerikiečių aktorius Ashtonas Kutcheris.

Deja, lapkritį 22 metų vaikinui teko išgyventi akistatą su mirtimi. Į siaubingą eismo įvykį Tailande patekęs Jokūbas tik pirmadienį pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame pasakoja patirtus išgyvenimus. Interneto kanale „YouTube“ paskelbtame vaizdo įraše vaikinas pateikė filmuotą medžiagą iš kiekvienos dienos, praleistos ligoninėje.


Kadangi draugų kompanijai prireikė grynųjų, jie iš pradžių keliavo bankomato link. Likus vos keliems šimtams metrų iki tikslo, į motoroleriu važiavusį J. Laukaitį kaktomuša tėškėsi priešais važiavęs kitas motoroleris.

„Aš prasilenkinėjau su kitu motoroleriu kelyje ir paskutiniu momentu jis pasuko į šoną ir atsitrenkė tiesiai į mane. Abu žmonės ant motorolerio buvo visiškai girti“, – savo socialinio tinklo paskyroje lapkritį rašė vaikinas ir patarė nerizikuoti savo gyvybe ir nevairuoti išgėrus.

reklama

Jokūbas Laukaitis po avarijos

Jis neteko sąmonės bei buvo stipriai sužalotas. Anot J. Laukaičio, po avarijos jis kelias minutes gulėjo kruvinas ant kelio, vėliau atgavęs sąmonę ėmė nevalingai drebėti, galiausiai pradėjo šokinėti ir sveikinti praeivius vietine kalba (to pats jaunuolis nepamena).

Vaikinas buvo nugabentas į vietinę ligoninę, kur jį apžiūrėję medikai nustatė, kad išnarintas žandikaulis. Maža to, žandikaulis buvo skilęs ir keliose vietose, todėl reikėjo operacijos, kuri kainuoja 9 850 JAV dolerių (beveik 9 400 eurų).


J. Laukaitis buvo apsidraudęs sveikatos draudimu įmonėje „Gjensidige“, tačiau ši iš pradžių atsisakė padengti operacijos išlaidas. Nepaisant to, Jokūbui buvo atlikta operacija, kuri truko keturias valandas. Po jos jaunuolis ligoninėje buvo priverstas praleisti dar keturias dienas. Vėliau naujienų portalui Alfa.lt susisiekus su „Gjensidige“ atstovais, įmonės Žalų skyriaus direktorius Gytis Matiukas patvirtino, kad apie šį incidentą jau žino ir Jokūbui padarė išimtį – padengė vaikino medicinines išlaidas.


Vos per plauką mirties išvengęs lietuvis siaubingus išgyvenimus ligoninėje įamžino kamera: linki girtiems nesėsti prie vairo

Jokūbas Laukaitis