Dantis skauda neryžtingiems žmonėms

Dantys
Dantys
© Pixabay.com

Dantų problemos, prie kurių priskiriamas ėduonies sukeltas skausmas, dantų trupėjimas, emalio nykimas, dantų griežimas, kaip ir visų kitų organų ligos, turi savo psichosomatines priežastis.

Kadangi dantys tarnauja maistui kramtyti, jie susiję su tuo, kaip žmogus sugeba „sukramtyti“ naujas idėjas ir aplinkybes, kad geriau jomis pasinaudotų ar prie jų prisitaikytų. Su dantų skausmu dažniausiai susiduria neryžtingi žmonės, kurie nemoka analizuoti gyvenimo situacijų.

Dantys taip pat reikalingi ir kandimui, todėl dantų problemos gali reikšti, kad žmogus jaučiasi bejėgis, nesaugus, nesugebantis realiame gyvenime kam nors įkąsti, pakovoti už save.

Prancūzų odontologė Michelle Kaffen po ilgamečių tyrimų padarė įdomias išvadas. Anot jos, aštuoni viršutinės eilės dešinės pusės dantys susiję su žmogaus troškimu išreikšti save, realizuoti save išoriniame pasaulyje. Jeigu kyla problemų su vienu iš šių dantų, vadinasi, žmogui sunkiai sekasi surasti savo vietą pasaulyje.

Aštuoni viršutinės eilės kairės pusės dantys susiję su vidiniu žmogaus pasauliu, su jo noru išreikšti savo jausmus, emocijas, troškimus. Vieno iš šių dantų problemos signalizuoja, kad žmogui sunku atsiskleisti kaip asmenybei, tapti savimi.

reklama

Aštuoni apatinės eilės dešinės pusės dantys susiję su mūsų sugebėjimu gilintis, tikslinti, konkretizuoti. Šių dantų problemos byloja apie tai, kad žmogui sunkiai sekasi suteikti savo gyvenimui tam tikrą kryptį.

Aštuoni apatinės eilės kairės pusės dantys susiję su jautrumu. Šių dantų problemos parodo, kad žmogus nesutaria su savo šeima emociškai.

Prie dantų problemų reikėtų priskirti ne tik skausmą, bet ir nelygų atitinkamų dantų išsidėstymą.

Jeigu kyla problemų dešinėje burnos pusėje, kuris atspindi jūsų santykius su tėvu, vertėtų susimąstyti, ar neliko neišspręstų senų konfliktų su juo. Reikia peržiūrėti savo požiūrį į tėvą ir tapti pakantesniems bei atlaidesniems jam. Jei skauda kairės pusės dantį, atitinkamai pataisykite savo santykius su motina.

Be to, keturi viršutiniai priekiniai dantys (kandžiai) simbolizuoja vietą, kurią norite užimti šalia savo tėvų, o keturi apatiniai – vietą, kurią užima jūsų tėvai.

Bet kokios problemos su dantimis praneša, kad jums laikas imtis veiksmų, konkretizuoti savo troškimus. Mokykitės objektyviai vertinti gyvenimo situacijas. Leiskite kitiems žmonėms padėti jums, kai nepajėgiate susidoroti vieni.

Užuot griežę dantimis ant ko nors, verčiau užsiimkite savo troškimais, stiprinkite savo jėgas, mokykitės apginti save.

Jeigu kenčiate dėl dantų nusidėvėjimo, emalio nusitrynimo, tai reiškia, kad leidžiate artimiesiems jus išnaudoti. Paprastai išnaudojamu tampa tas, kuris aktyviai kritikuoja viduje, bet niekaip nepasireiškia išoriškai. Toks žmogus visada nori, kad pasikeistų kiti. Jeigu nenorite, kad artimieji jus toliau išnaudotų, stenkitės pajusti jiems tikrą besąlygišką meilę.

Dantų griežimas, kuris pasireiškia naktį, byloja apie tai, kad visą dieną kaupėte savyje pyktį ir jautėte stiprią emocinę įtampą. Tokiu būdu kūnas bando per miegus atsikratyti įtampos, kuri kyla būdravimo metu. Bet tai tik laikinas palengvėjimas, nes jūs turite nedelsiant ieškoti, kaip išspręsti problemą, kuri sukelia tą vidinį pyktį ir emocinę įtampą, kitaip jūsų lauks rimtesni nemalonumai už dantų griežimą. Mokykitės atleisti kitiems.