Filmo premjeroje pasirodžiusi Larisa Kalpokaitė nustebino išvaizdos pokyčiais

Larisa Kalpokaitė anksčiau ir dabar
Larisa Kalpokaitė anksčiau ir dabar
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-09 20:22

Pirmadienio vakarą sostinėje vyko nacionalinė režisierės Linos Lužytės filmo „Amžinai kartu“ premjera.

Raudonuoju kilimu žengė filmo kūrėjai, aktoriai ir lietuviško kino mylėtojai – režisierius Ignas Jonynas su žmona Rasa, teatro režisierius Oskaras Koršunovas, aktorė Justė Zinkevičiūtė, Aistė Jasaitytė-Čeburiak, aktorė Gražina Baikštytė, dizainerė Aurelija Beliakaitė ir kiti.

Filmo premjeros nepraleido ir aktorė Larisa Kalpokaitė, kurios išvaizdos pokyčių nepastebėti – neįmanoma.

Moteris ne tik pakeitė šukuoseną, bet ir gerokai sulieknėjo. Aktorė dėvėjo stilingą juodos spalvos apdarą, o žengiant raudonuoju kilimu nuo jos veido nesitraukė plati šypsena.

Filmo "Amžinai kartu" premjeros svečiai

reklama

Filme vaidina Gabija Jaraminaitė („Kolekcionierė“, „Nereikalingi žmonės“, „Jau puiku, tik dar šiek tiek”), Dainius Gavenonis („Artimos šviesos“, „Senekos diena“), Giedrius Savickas („Valentinas vienas“, „Kaip pavogti žmoną“), jaunoji kino debiutantė Eila Grybinaitė, taip pat Arūnas Sakalauskas, Rasa Samuolytė ir kt.

Šiame filme nelaimingų žmonių nėra

„Vaidindama „Amžinai kartu“, jaučiausi lyg aistringai įsimylėjusi laikyčiau kvantinės fizikos egzaminą. Širdis spurdėjo, smegenys, atrodė, tuoj perdegs. Vienas smagiausių nuotykių“, – sakė pagrindinio vaidmens atlikėja G. Jaraminaitė.

Ji (akt. G. Jaraminaitė) – desperatiškai tobulą šeimą kurianti moteris. Jis (akt. D. Gavenonis) – nepriklausomas kaskadininkas, jos nenorui vis sugrįžtantis į mylimą filmavimo aikštelę. Ir MAŽOJI JI (akt. E. Grybinaitė) – jų dukra, neapsikentusi gražių vakarienių ir amžino nesusikalbėjimo, vieną dieną pabėga, policijai pasakiusi, kad jie nėra jos tėvai. Bet moteris nepasiduoda – jos scenarijuje nelaimingų žmonių negali būti.

Filmo „Amžinai kartu” režisierės L. Lužytės vardas jau ne kartą nuskambėjo pasaulinėje kino arenoje. Jos trumpametražis filmas „Jau puiku, tik dar šiek tiek” (2009) ir dokumentinis filmas „Igruški” (2012) apkeliavo daugelį tarptautinių festivalių ir nuskynė ne vieną svarbų prizą.

Kūrybinėje komandoje gausu ir kitų tarptautinei bei Lietuvos publikai gerai žinomų vardų. Filmo operatorius Olegas Mutu yra nufilmavęs Kanų kino festivalyje apdovanotus kino šedevrus „Pono Lazaresku mirtis“, „4 mėnesiai, 3 savaitės ir 2 dienos“, „Už kalvų“, jis taip pat dirbo su Sergejumi Loznica, Aleksandru Mindadze ir kitais žymiais šių dienų režisieriais.

Aktorių kostiumus kūrė garsus Lietuvos stilistas, vienas iš įvaizdžio namų vadovų Kęstas Rimdžius, kuriam šis darbas tapo debiutu didžiajame kine.

Filmo "Amžinai kartu" premjeros svečiai

reklama

Filmo premjeroje pasirodžiusi Larisa Kalpokaitė nustebino išvaizdos pokyčiais

Larisa Kalpokaitė anksčiau ir dabar
+51