„Dviračio šou“ kūrėjas sureagavo į Landsbergienės prašymą: rengiame didelį aktorių „kastingą“

Haroldas Mackevičius ir Austėja Landsbergienė
Haroldas Mackevičius ir Austėja Landsbergienė
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-09 15:36

Šeštadienį Lietuvoje nuaidėjo skandalas – žinoma šalies aktorė Asta Baukutė muzikinės laidos filmavimo metu atliko nacistinį saliutą ir pridėjusi du pirštus virš lūpų pavaizdavo Adolfą Hitlerį.

Asta Baukutė laidoje „Atspėk dainą“

Žinomi žmonės tuoj pat ėmė reikšti savo nuomonę apie nepadorų aktorės gestą, o politiko Gabrieliaus Landsbergio žmona Austėja Landsbergienė netgi viešai kreipėsi į pramoginės parodijų laidos „Dviračio šou“ kūrėją Haroldą Mackevičių prašydama, kad A. Baukutė jos daugiau laidoje neparodijuotų.

Asta Baukutė įkūnijo Austėja Landsbergienę

„Haroldai Mackevičiau, prašau – jeigu kada nors vėl planuosite mane impersonifikuoti, kad tai darytų ne A. Baukutė. Nepriklausomai nuo to, kokios buvo tokio elgesio eteryje priežastys, su šiuo žmogumi nenoriu būti asocijuojama. Juk parodijuoti galėtų ir žmogus, nedarantis negarbės Lietuvos vardui“, – socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje rašė A. Landsbergienė.

reklama


„Dviračio šou“ kūrėjas H. Mackevičius į tokį prašymą netruko sureaguoti ir naujienų portalui Alfa.lt teigė, jog į tai bus atsižvelgta. „Į ponios Austėjos prašymą mes sureagavome ir rytoj rengiame didelį aktorių kastingą, kuris bus parodytas „Dviračio šou“. Rinksime aktorių, kuris galėtų suvaidinti gerbiamą Austėją. Kuo kastingas baigsis, aš ir pats dar nežinau“, – sakė laidos kūrėjas.

Vis dėlto paklaustas, kaip vertina tokį moters prašymą, H. Mackevičius nedvejojo. „Man atrodo, kad ponia Austėja truputį pasikarščiavo. Vasario mėnesį artėja Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko rinkimai, tai jeigu išrinks Ž. Pavilionį, nereikės ir to personažo“, – įvykį komentavo jis.

Haroldas Mackevičius

Aktorės A. Baukutės poelgio H. Mackevičius komentuoti nenorėjo, teigdamas, jog nedirba LRT.

Kiti žymūs žmonės taip pat nevengė pareikšti savo nuomonės apie aktorės sukeltą incidentą – vieni ją teisino, kiti peikė.

Vis dėlto šis skandalas supurtė ne tik Lietuvą – neilgai trukus, ir Rusijos žiniasklaidoje ėmė mirgėti antraštės su A. Baukutės pavarde.

„Dviračio šou“ kūrėjas sureagavo į Landsbergienės prašymą: rengiame didelį aktorių „kastingą“

Haroldas Mackevičius ir Austėja Landsbergienė
+6