Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

Horoskopas
Horoskopas
Astromanija.lt
2017-01-11 07:00

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Baisu būti pirmam ir eiti į priekį, nežinant, kas tavęs laukia. Gerai, kad Avino ženklo atstovams tai negresia. Pakankamai savimi pasitikite, kad drįstumėte žengti pirmą žingsnį, kai kiti drebina kinkas. Taip nutiks ir pirmomis savaitės dienomis.

Nuo jos vidurio ir antroje savaitės pusėje jūsų kelyje gali atsirasti kliūčių. Šios jūsų irgi negąsdina, kaip tik suteikia galimybę pasitikrinti, ko esate verti.

Penktadienį ir šeštadienį labai svarbu bendrauti, naudotis visomis telekomunikacijos priemonėmis, kad pasiektumėte norimą adresatą. Sekmadienį skirkite poilsiui.

reklama

Laiminga savaitės spalva. Geltona žadins smalsumą, budrumą, norą mokytis ir pažinti kažką naujo.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 10, 13, 17, 34 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris gyvenimą priima lengvai ir moka pasilinksminti.

TAURAS

Niekada nereikia sutikti su pirmu pasiūlymu, nesvarbu, ar jis būti darbo, meilės ar koks kitas. Visada reikia apsižvalgyti, patyrinėti. Taigi pirmomis savaitės dienomis nenulėkite į priekį, ramiai žingsniuokite ir atidžiai dairykitės.

Trečiadienis ir ketvirtadienis bus labai geros dienos, kai galėsite mėgautis prabanga, romantika, laime. Kitos dienos, palyginus su šiomis, bus gana blankios. Užtat sekmadienį artimam, jums svarbiam asmeniui būtinai išsakykite, ką iš tiesų jaučiate.

Laiminga savaitės spalva. Juoda padės susikaupti ir aiškiai susidėlioti prioritetus.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 8, 10, 17, 25, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris pulsuoja optimizmu ir moka kartu pasidžiaugti.

DVYNIAI

reklama

Jeigu nesiimsite iniciatyvos, kas tai padarys? Nors jus supa protingi ir sumanūs žmonės, dažnai jie yra inertiški, laukia, kol juos kas išjudins, motyvuos ar įkvėps.

Jūs kaip tik tinkate tokiam lyderio vaidmeniui. Tik niekas nesako, kad tai bus lengva. Trečiadienį ir ketvirtadienį pamatysite, kaip viskas gali klostytis priešingai, nei tikitės, tačiau iššūkiai jums patinka.

Penktadienį susitikinėsite su žmonėmis ir tikrai turėsite ką jiems papasakoti, aptarti ar su smalsumu juos išklausyti. Šeštadienį norėsite ramybės, gal tik sekmadienį būsite energingesni, prikaupę jėgų ir entuziazmo.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna ir violetinė padės susikaupti, aiškiau mąstyti.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 29, 32, 35, 41, 43 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris jus palaiko ir noriai padeda.

VĖŽYS

Naujas sumanymas, veikla ar veikimo būdas nebūtinai padės išspręsti seną problemą. Be to, pirmomis savaitės dienomis sunkiai seksis bendrauti, nejausite aplinkos palaikymo, o tai dar labiau komplikuos reikalą. Taigi nesikarščiuokite, pamėginkite nurimti, į viską pasižiūrėti tarsi iš šalies.

Nors trečiadienį ir ketvirtadienį situacija bus ne mažiau miglota ir keista, bent jau patys būsite ramesni. Penktadienį pagausite save svarstant, kas jums draugystėje svarbiau – lojalumas ar susižavėjimas, kai draugai jus motyvuoja ir įkvepia.

Savaitgalį greičiausiai nesinorės bendrauti, tai ir likite namuose, sau būkite patys geriausi draugai, darykite, ką norite, kas jums patinka, ir ilsėkitės.

reklama

Laiminga savaitės spalva. Rožinė jus švelnins, ramins, padės geriau suprasti kitus.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 28, 32, 37, 44, 48 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris nebijo jums pasakyti tiesos.

LIŪTAS

Kad ir ką darytumėte savaitės pradžioje, puikiai jausitės ir gerai leisite laiką. Tai gerai mokate, ypač kai šalia yra įdomių ir linksmų žmonių.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje susidarys įdomi situacija. Tik ne tokia maloni, kaip jums norėtųsi, nes teks susidurti su užsispyrimu ir godumu. Darbo savaitei baigiantis, iš draugo sulauksite gražaus pamokymo.

Šeštadienį norėsite eiti į viešumą, bendrauti, užtat sekmadienį mieliau liksite šiltuose ir jaukiuose pataluose.

Laiminga savaitės spalva. Rinkitės ryškias spalvas, jos suteiks drąsos ir pasitikėjimo savimi.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 17, 24, 26, 29, 31 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris žino, kada reikia patylėti, o kada – pasisakyti.

reklama

MERGELĖ

Pirmadienį teks pasukti galvą, kaip elgtis, kad visiems visko užtektų, net kai pyragas – ne toks jau didelis. Tarp jūsų ir bendradarbių antradienį gali kilti įtampa.

Savaitės viduryje pavyks ją išsklaidyti, nes būsite nusiteikę eiti į kompromisus ir įsiklausyti į kitų žmonių nuomonę. Suprasite, kad sujungę jėgas, pasieksite daugiau. Penktadienį ir visą savaitgalį klauskite ir klausykite, bendraukite su aplinkiniais ir nedarykite skubotų išvadų.

Laiminga savaitės spalva. Žydri tonai geriausiai nuramins ir padės atsipalaiduoti.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 5, 14, 22, 40, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi didelių vizijų ir planų, jais dalijasi su jumis.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje atrodys, kad pasaulis priklauso dviem, nes jausitės neatsiejami nuo romantinio, o gal nuo verslo ar darbo partnerio. Gerai, jei puikiai sutariate, tada viskas klostysis sklandžiai.

Savaitės viduryje pastebėsite, jausite savyje ir aplink save plytintį grožį. Artėjant darbo savaitės pabaigai, mėgausitės harmonija, draugyste ir aplinkinių gerumu. Savaitgalį ir jūs stengsitės aplink save skleisti gerumą. Sekmadienis bus pažymėtas stipriais jausmais.

Laiminga savaitės spalva. Ir taip gerai atrodote bei spindite, todėl dabar galite rinktis bet kurią spalvą.

reklama

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 7, 9, 23, 24, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Palanku bendrauti, keistis idėjomis su jaunesniais už save žmonėmis.

SKORPIONAS

Sveikatos reikalai savaitei prasidėjus atsidurs (ar turėtų atsidurti) pirmoje vietoje. Sveikai maitinkitės, reguliariai sportuokite ar bent jau pajudėkite. Tiesą sakant, judėjimas ne tik stiprins sveikatą, padės aiškiau mąstyti, bet ir vengti konfliktų. Einant ar bėgant sunku pyktis, ar ne?

Trečiadienį ir ketvirtadienį būkite pasirengę susidūrimams, nesutarimams, pasipriešinimui. Nesureikšminkite to. Savaitgalį svarbiausia taps pinigų tema. Geriau nemėginkite laimės šiuose reikaluose, būkite atidūs ir atsargūs su pinigais.

Laiminga savaitės spalva. Renkitės tamsiomis spalvomis, jos pabrėš jūsų rimtumą ir neprovokuos aplinkinių.

Laimingi savaitės skaičiai: 13, 14, 27, 29, 33, 42 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, su kuriuo galite patylėti.

ŠAULYS

Pirmadienį ir antradienį pernelyg nieko nesusireikšminkite, žiūrėkite į viską smalsiomis vaiko akimis. Trečiadienį ir ketvirtadienį vėlgi nepavyks išvengti vaikystės temos, būsite priversti sugrįžti prie detalių, asmeninių temų ir prisiminimų.

O darbo savaitės pabaigoje ir savaitgalį jums labiau rūpės dideli dalykai ir planai. Sekmadienį išjunkite mobilųjį telefoną, susiraitykite ant sofos paskaityti, pasiklausyti muzikos, pažiūrėti gero filmo ar tiesiog saldžiai pasnausti.

Laiminga savaitės spalva. Visiškai nesvarbu, ar rinksitės švelnias, ar ryškias – visos spalvos jums dabar tiks. Pasikliaukite intuicija.

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 8, 17, 24, 27, 30 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris su jumis ne tik kuria beprotiškus planus, bet ir moka juos įgyvendinti.

OŽIARAGIS

Kad ir kaip norėtumėte savaitę pradėti drąsiai ir energingai, nepavyks, bent iš pirmo karto. Greičiausiai todėl, kad jūsų mintys bus kitur, toli nuo to, ką dabar darote. Kas jums kelia nerimą – darbo, šeimos problemos? Tai pakerta labiausiai jūsų vertinamą stabilumo jausmą.

Savaitės viduryje jums pavyks atgauti vidinę ramybę, be to, džiugins meilės, romantikos reikalai, atsipalaiduoti padės vaikai. Kevirtadienis jums bus ypač puikus, pasimėgaukite juo.

Penktadienį ir šeštadienį gyvenimo tempas bus toks, kad nespėsite nė sakinio suformuluoti iki galo, o jau viskas versis per galvą ir keisis. Sekmadienį padarykite sau paslaugą – atsipalaiduokite ir pailsėkite.

Laiminga savaitės spalva. Žalia arba ruda padės atgauti pusiausvyrą, suteiks energijos ir gyvybingumo.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 10, 15, 37, 39, 48 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra linksmas ir rūpinasi kitais.

VANDENIS

Visada žinojote, kad pasaulis kupinas keistenybių, tačiau šios savaitės pradžioje pamatysite jų prasmę. Džiaugsmo teiks maži ir dideli atradimai.

Nuo savaitės vidurio ir antroje jos pusėje trokšite kuo daugiau išmokti ir sužinoti, o penktadienis bus visiškai kitoks – romantiškas, kūrybingas, aistringas.

Savaitgalį galėsite demonstruoti įspūdingus bendravimo įgūdžius ne tik tam, kad palinksmintumėte aplinkinius. Yra keletas svarbių dalykų, kurie reikalauja dėmesio, aptarkite juos su artimu žmogumi ar šeimos nariais.

Laiminga savaitės spalva. Drąsiai rinkitės ryškias, linksmas spalvas. Jos suteiks energijos ir pakels nuotaiką. Ypač tiks žalia, pasirinkite jums labiausiai tinkantį jos atspalvį.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 10, 13, 17, 21, 33 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris gimęs po Oro stichijos ženklu (Dvynys, Svarstyklės arba Vandenis).

ŽUVYS

Pirmadienį ir antradienį galite uždegti visas žvakes ir įžiebti visas šviesas – aiškiau netaps, tik nušviesite rūką. Kartais reikia mokėti išlaukti, kol jis išsisklaidys. O belaukiant, kas žino, gal ims ir aplankys kelios naudingos idėjos?

Savaitės viduryje irgi neskubėkite, niekur nelėkite, įsiklausykite į save, paisykite savo vidinio tempo. Vis dėlto savaitgalį teks pasijudinti, aplinka privers jus įsitraukti į žiurkių lenktynes. Darykite, ką privalote, ir nesinervinkite. Sekmadienis bus saulėtas ir geras, padės atgauti jėgas ir pakels nuotaiką.

Laiminga savaitės spalva. Juoda leis susikaupti ir elgtis disciplinuotai.

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 9, 15, 22, 40, 42 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra dalykiškas ir patikimas.

Astromanija.lt