Automobilių grožio paieškose „Top Gear“ padėjo žinomas fotografas

Automobilis
Automobilis
© Gediminas Žilinskas
Alfa.lt
2017-01-09 12:43

Vieniems gražiausias automobilis raudonas, kitiems – BMW. Kad išsiaiškintų kas gi vertas gražiausio 2017 metų automobilio titulo, „TopGear Lietuva“ komisijos vadovu paskyrė geidžiamiausią gražuolių fotografą Gediminą Žilinską, kurio antroji aistra – fantastiški automobiliai. „Top Gear“ išrinktas finalininkų trejetukas buvo toks – „Alfa Romeo Giulia“, „Volvo S90“ ir „Lexus RC“. Tačiau Gediminas pareikalavo į rinkimus įtraukti ir ryškų „Ford Focus RS“. Mes neprieštaravome ir sėdome už vairų.

Gediminas Žilinskas: „Šį kartą gavau neįprastą užduotį - išrinkti puikiausią gražuolę iš mergi…ups, naujausių automobilių! Džiugu, kad ne pirmus metus „Top Gear Lietuva“ žurnalo organizuojami apdovanojimai, šiemet pasipildė nauja nominacija. Esu dėkingas už konkurso organizatorių pasitikėjimą ir garbę būti gražiausio automobilio nominacijos komisijos vadovu. Kas mane pažįsta žino, kad po fotografijos mano antroji aistra yra automobiliai, o ypač tie raumeningi, sportiški. Todėl su malonumu ėmiausi šios užduoties.

Automobilis

Pirmoji į mano rankas papuolė egzotiškos spalvos „Ford Focus RS“. Šios spalvos neįmanoma nepastebėti bendrame automobilių sraute, ar užmiesčio peizažuose. Iš pirmo žvilgsnio automobilis išsiskiria savo griežtomis sportiškomis linijomis , agresyvia „veido“ išraiška, kuri, išties labai atspindi automobilio dvasią. Labai sportiškas, aštraus ir klusnaus vairo, piktai riaumojančio variklio automobilis yra vienas iš pajėgiausių savo klasėje. Pirma fotosesija šiai gražuolei vyko rudeniškame Užutrakio peizaže. Turiu pripažinti, ji puikiai susitvarkė su pozavimo užduotimis.

„Volvo S90“ – visiškai nepanašus į įprastą Volvo. Jei nuimtume gamintojo ženklelį, ilgai spėliočiau kas pagamino šį limuziną. Jis siaubingai fotogeniškas. Švelniai aštrios harmoningos išorės linijos priverčia ši automobilį spindėti it nugludintą deimantą bet kokioje aplinkoje. O vidaus apdailos prabanga ir garso įrangos kokybė pradžiugintų ir labai išlepintą automobilių gerbėją.

reklama

Automobilis

Dieną praleidęs su „Alfa Romeo Giulia“ vienareikšmiškai galiu pasakyti - abejingų ši panelė tikrai nepaliks. Tiek dėl išraiškingo dizaino ( daug susidomėjusių praeivių žvilgsnių :), tiek dėl vairavimo malonumo ir komforto. „Alfa Romeo Giulia“ valdoma lengvai ir klusniai, yra labai dinamiška ir tuo pačiu išlieka labai komfortiška. Išbandytas modelis – „2.2 JTDM AT Super“. Ir kaip jai tinka šita spalva!!! „Giulia Quadrifoglio“ pasilikau desertui. Šis automobilis sukėlė didelę susižavėjimo bangą sportinių automobilių entuziastų pasaulyje ir metė rimtą iššūkį legendiniam „BMW M3“. Mano įspūdžiai – netrukus!

Automobilis

„Lexus RC“ - švelnesnė sportinio japonų samurajaus RCF versija, labiau priderinta kasdieniniam važinėjimui mieste kartu išlaikanti sportinę vairavimo nuotaiką. Automobilio išorėje daug aštrių L formos detalių, kurios nugludintomis briaunomis susilieja viena į kitą, sukurdamos vientisą sportinio kupė charakterį. Akivaizdu, kad RC sukurtas šiuolaikiškam miesto žmogui ir yra kaip neatsiejama futuristines architektūros peizažo dalis.

Automobilis

Automobilių grožio paieškose „Top Gear“ padėjo žinomas fotografas

Automobilis
+3