20-ies metų vaikinas nėščias jau ketvirtą mėnesį: spermos donorą rado „Facebooke“

Nėščias vyras
Nėščias vyras
© Vidapress.ee
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-09 11:55

20-metis Haydenas Crossas gimė mergaite, tačiau jau daugiau nei 3 metus gyvena vyro gyvenimą. Vaikinas nukėlė savo svajonę – lyties keitimo operaciją – vėlesniam laikui, ir viskas tam, kad susilauktų kūdikio.

Socialiniame tinkle „Facebook“ susiradęs spermos donorą, Haydenas gali pasigirti, kad laukiasi kūdikio jau ketvirtą mėnesį. Jis tapo pirmuoju britu, paskelbusiu apie savo nėštumą.

Kai vaikinas susilauks vaiko, jis planuoja toliau vartoti hormonus, o svarbiausia – atsikratyti krūtinės bei kiaušidžių. Deja, H. Crossas nėra toks laimingas, kaip tikėjosi.

„Išnešioti kūdikį yra labai moteriškas dalykas, ir tai prieštarauja viskam, ką jaučiu savo kūne. Norėjau vaikelio, tačiau tikiuosi, kad spėsiu pasikeisti lytį, kol pasensiu“, – vienam užsienio portalui pasakojo vaikinas.


Deja, įvairiuose interneto portaluose apie besilaukiantį vyrą paplitusi žinia kai kuriuos žmones tiesiog įsiutino. Daugybė interneto vartotojų teigia, kad jeigu Haydenas gimė moterimi, tai toks visada ir liks, kad ir kiek operacijų jam būtų atlikta. Kiti pyksta, kad vaikino vaikas augs keistoje aplinkoje ir tai jį tik sutraumuos.