Londone gyvenanti žvaigždžių floristė Miglė Upali: sulaukiau skambučio su prašymu sukurti puokštę pačiai karalienei

Miglė Upali
Miglė Upali
© LNK
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-09 11:55

„Man buvo keista, kad žmonės į mane žiūri kitaip, lyg nesu lygiavertis žmogus. Man buvo pasakyta: „Oi, lietuviai, jūs iš Rytų Europos, jūsų čia pilna, aš noriu būti aptarnautas brito!“ Tada galvoju – kodėl? Kodėl vien dėlto, kad gimiau kitoje šalyje, tu į mane reaguoji su panieka?“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20.25 val., populiarioje LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo.... Iki...“ apie patirtus užgauliojimus ir pažeminimus pasakos Londone gyvenanti žvaigždžių floriste vadinama lietuvė Miglė Upali.

32-ejų lietuvė, kitaip nei daugelis emigravusių tautiečių, į Didžiąją Britaniją atvyko ne trokšdama užsidirbti. „Esu meilės emigrantė... Jei ne ji, tikrai nebūčiau palikusi Lietuvos ir vykusi svetur. Lietuvoje turėjau gerą gyvenimą be rūpesčių“, – pasakos moteris.

Šiandien Miglė vadovauja nuosavam gėlių salonui „Your London florist“ (liet. „Tavo floristas Londone“), o jos klientai – garsūs futbolininkai ir turtuoliai, už įspūdingas puokštes mokantys net ne dešimtis, o šimtus, kartais net tūkstančius eurų.

Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II, princo Williamo žmona Kate Middleton, dainininkė Kylie Minogue, ar Pono Byno personažą įkūnijęs aktorius Rowinas Atkinsonas – tai tik kelios lietuviams pažįstamos garsenybės, kurias teko aptarnauti ir Miglei.

Ji iki šiol pamena, kokias puokštes kūrė šiems žmonėms, ko jie pageidavo ir netgi tai, kaip elgėsi. K. Middleton, nuolat sekama ne tik britų, bet ir viso pasaulio spaudos, salone, pasak Miglės, lankydavosi kone kas savaitę, nors galėjo turėti asmeninę floristę.

reklama

Tuo metu Anglijos karalienei skirta puokštė kainavo tik kiek daugiau nei 50 eurų. „Skambučio su prašymu sukurti puokštę pačiai karalienei sulaukiau darbo pabaigoje... Kad kortelėje, pridėtoje prie puokštės, nebūtų gramatinių klaidų, tikrino mano vyras...“ – pasakos Miglė.

Visiškai kitoks, pasak Miglės, pasirodė garsusis aktorius R. Atkinsonas, lietuviams ir viso pasaulio žmonėms puikiai žinomas kaip Ponas Bynas.

„Jis nė iš tolo neprimena komiko, yra šaltas ir nelinkęs draugiškai bendrauti...“ – pasakos Miglė. Tačiau jis, pasak floristės, itin mėgo demonstruoti turimus klasikinius automobilius, kurių, kaip suskaičiavo Miglė, turi daugiau nei dešimt.

M. Upali sėkmės istorija gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20.25 val., tik per LNK.

Londone gyvenanti žvaigždžių floristė Miglė Upali: sulaukiau skambučio su prašymu sukurti puokštę pačiai karalienei

Miglė Upali