„Eurovizijos“ scenoje debiutuoja muzikinio teatro aktorių grupė „Varieté“

Grupė "Varieté" ( Nuotr.: Asta Augustinaitė ir Rehab Image)
Grupė "Varieté" ( Nuotr.: Asta Augustinaitė ir Rehab Image)
© Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-09 10:12

Lietuvą pamažu vėl užvaldant „Eurovizijos“ atrankų šurmuliui, vis daugiau atlikėjų pristato savo konkursines dainas. Šiandien savo bendrą darbą su švedų prodiuserėmis Ylva ir Linda Persson pristato ir debiutuojanti muzikinio teatro aktorių grupė „Varieté“.

Grupę sudaro penkios merginos: visiems puikiai žinoma TV projekto „X faktorius“ finalistė Miglė Pivoriūnaitė, neseniai kartu su scenos partneriu Mariumi Jampolskiu atlikusi pagrindinį vaidmenį miuzikle „Zoro“ , iš projektų „Chorų karai“, „Lietuvos talentai“ bei „X faktorius“ atpažįstama ugningoji Indrė Jucytė, taip pat muzikinio teatro aktorės Greta Paukštė, Liucija Nanartavičiūtė bei Lina Vasiliūtė.

„Varieté“ reiškia spektaklį bet kur ir bet kada, toks ir mūsų grupės tikslas: stebinti, siekti netikėtumų, įspūdžių ir įvairovės“, – pasakojo grupės narė, TV projekto „X Faktorius“ finalistė M. Pivoriūnaitė.

Muzikinio teatro grupės vadovė Valerija Iljinaitė pasakojo, kad „Varieté“ idėja kilo aplankius Brodvėjaus teatrus bei įspūdingus varjetė šou Vokietijoje: „Pamaniau, kad Lietuvoje kažko panašaus man neteko matyti. „Eurovizijoje“ merginos debiutuos su retro stiliaus daina, tuo labai džiaugiamės, tačiau, be „Eurovizijos“, mes koncertuojame ir su kabaretine programa, darome įvairius miuziklinius šou, stengiamės žmonėms atnešti to miuziklo stebuklo, kurį taip mylime pačios.“