„X Faktoriuje“ – lemiamas verdiktas: nuspręsta, kas susikaus superfinale

Muzikinio projekto „X Faktorius“ priešpaskutinė laida (Eglės Mačiulskytės nuotr.)
Muzikinio projekto „X Faktorius“ priešpaskutinė laida (Eglės Mačiulskytės nuotr.)
© Fotodiena.lt
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-08 19:30

Sekmadienio vakarą muzikiniame projekte „X Faktorius“ virė dar viena atkakli kova dėl galimybės likti projekte ir pakliūti į jo superfinalą.

Laidai baigiantis paaiškėjo, kad užtikrintai į superfinalą pateko Paulina ir „Golden Age“, o dėl išlikimo projekte buvo priversti kautis Mindaugas su Igle. Jie surinko mažiausiai žiūrovų balsų.

Po jų pasirodymų komisijos nariai ištarė lemtingus žodžius: Mindaugą palaikė tik Jazzu, o Iglei „taip“ pasakė likusieji trys – Marijus Mikutavičius, Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas, tad ji ir pateko į superfinalą.

Primename, kad praėjusį sekmadienį iš projekto pasitraukti buvo priversta viena iš projekto lyderių – paskutinė S. Urbonavičiaus-Samo mokinė Simona Klusienė.

Šios laidos metu dėl išlikimo kovėsi keturi dalyviai. Netrumpą kelią projekte nuėję finalininkai sekmadienį atliko po dvi dainas.

Lemiamą sprendimą turėjo žiūrovai. Tik jie savo balsais galėjo nuspręsti, kurie dalyviai pasirodė prasčiausiai, o kurie – verčiausi patekti į auksinį finalo, kuris vyks jau po savaitės, trejetuką.

Mažiausiai balsų surinkę dalyviai atliko po išlikimo dainą. Vienas jų, kaip vėliau paaiškėjo, Mindaugas, išgirdo negailestingą verdiktą – metas keliauti namo.

Kaip ir kiekvienos transliacijos metu, dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga komisija: S. Prūsaitis, J. Arlauskaitė-Jazzu, S. Urbonavičius-Samas ir M. Mikutavičius.

Primename, dėl žiūrovų balsų kovojo šie projekto dalyviai:

M. Mikutavičiaus komandoje: grupė „Golden Age“;

J. Arlauskaitės-Jazzu komandoje: Mindaugas Avižienis;

S. Prūsaičio komandoje: Paulina Paulauskaitė ir Iglė Bernotaitytė.


PIRMASIS KOVOS DĖL PATEKIMO Į SUPERFINALĄ ETAPAS

Aršią kovą dėl išlikimo pradėjo S. Prūsaičio mokinė Paulina Paulauskaitė.


„Ji turi Dievo dovaną, jis jai padovanojo fantastiškai unikalų balsą“, – dar prieš merginai lipant ant scenos ją gyrė Saulius, o jam antrino ir jo bendravardis S. Urbonavičius-Samas. Komisijos narių širdis ji bandė pavergti atlikdama emocingą baladę, kuri padėjo jai atskleisti savo balso galimybes.

„Tu esi stebuklas, tai buvo nuostabu“, – gyrė Jazzu. „Aš prisidedu prie Justės. Tikrai nežinojau, kokias galimybes turi. Tu gali dainuoti praktiškai bet ką, ir tau tai puikiai pavyksta“, – antrino Marijonas. „Tu be problemų užimsi Mariah Carey vietą. Toks vokalas – tavo dovana. Mes tikrai galime paskelbti, kad Lietuva – nebe provincija, o normali šalis, kuri turi puikius atlikėjus kaip tu“, – sakė Samas. „Tu tik dainuok“, – nuoširdžiai Pauliną skatino S. Prūsaitis.

Po jos sceną okupavo Jazzu mokinys Mindaugas Avižienis.


„Gerai, kad mes tave sutikome“, – sakė ji. Vaikinas užtraukė itin energingą kūrinį, tačiau teisėjų dėmesį labiau patraukė ne pats dainavimas, o viena nedidelė, bet labai linksma detalė – dalyvio bandymas tris kartus atsegti švarko sagą. Dėl to visi smagiai pasijuokė.

Trečioji visus bandė pavergti merginų grupė „Golden Age“.


Evelina ir Gabrielė scenoje atliko savo pačių perrašytą dainą. „Man labai patiko. Jūs labai gerai šį vakarą žiūrėjotės“, – gyrė Jazzu. Teigiamai apie merginų pasirodymą atsiliepė ir komplimentų negailėjo Marijus bei kiti komisijos nariai.

Ketvirtoji į sceną žengė antra S. Prūsaičio mokinė – Iglė Bernotaitytė.


Ji publikai ir žiuri sužavėti pasirinko stipraus vokalo reikalaujančią praėjusių metų Australijos atstovės Dami Im dainą „Sound Of Silence“, su kuria „Eurovizijos“ konkurse ji užėmė antrą vietą. „Tai yra geriausias tavo pasirodymas. Viskas buvo taip įtikinama. Tai buvo pats didžiausias tavo noro ir drąsos įrodymas būti čia iki pat pabaigos“, – sakė Samas. „Tai yra kažkas neįtikėtina. Tu esi labiausiai progresavęs žmogus šiame projekte“, – teigė Jazzu. „Tu esi kaip geriausias fabrike pagamintas daiktas, kuris niekada nelūžta. Nuostabu“, – gyrė merginą Marijonas. „Turiu tau tik tris žodžius: „Igle, tu žvaigždė!“ – nedaugžodžiavo S. Prūsaitis.

ANTRASIS KOVOS DĖL PATEKIMO Į SUPERFINALĄ ETAPAS

Antrąjį kovos raundą Paulina pradėjo su dar viena puikia daina. „Buvo labai gera tavęs klausyti. Tai buvo vienas geriausių „X Faktoriaus“ pasirodymų per visą istoriją“, – sakė Jazzu. „Tu tiesiog gerai dainuoji, tiek“, – nedaugžodžiavo Marijus. Dar daugiau komplimentų pažėrė Samas: „Čia yra fantastika, tu būsi unikali vokalistė. Iš tavo vokalo, tembro visi atpažins, kad čia Paulina. Lenkiu galvą“, – sakė jis. „Tu ėmei ir parodei, kas yra tavo arkliukas“, – pritarė ir S. Prūsaitis.

Muzikinio projekto „X Faktorius“ priešpaskutinė laida (Eglės Mačiulskytės nuotr.)

Po jos antrą kartą į sceną žengė Mindaugas. „Aš nejaučiu, kad tu mėgaujiesi šiuo pasirodymu, tačiau pats dainavimas skambėjo labai gražiai“, – sakė Marijus. „Toks jausmas, kad vis vėluoji. Dainavimas neužtikrintas, ir tai tau tikrai kiša koją“, – kritikos negailėjo Samas, pridūręs, kad vis tik mato mažai kitoniškumo. „Kolegos tikrai daug pasakė“, – nedaugžodžiavo S. Prūsaitis. „Man atrodo, tu padarei daug naujo. Man ši daina atnešė daug džiaugsmo. Aš už tave“, – prieštaravo ir kolegas tildė Jazzu.

Muzikinio projekto „X Faktorius“ priešpaskutinė laida (Eglės Mačiulskytės nuotr.)

Trečia sceną purtė merginų grupė „Golden Age“, atlikusi iš tiesų energingą dainą. „Taip skanu. Kažkokia fantastika. Tokios grupės labai reikėjo Lietuvai. Fantastika. Kitais metais M.A.M.A. apdovanojimus nuskinsite“, – gyrė Samas. „Tai yra žavinga ir iš tiesų reta. Super“, – antrino S. Prūsaitis. „Sėdžiu ir galvoju, kaip jūs sugebate taip gerai pasirodyti visomis prasmėmis“, – nesismulkino Jazzu. „Sugebėjimas džiaugtis tuo, ką darai, – štai kuo jūs visą laiką stebinot“ – teigė Marijus.

Muzikinio projekto „X Faktorius“ priešpaskutinė laida (Eglės Mačiulskytės nuotr.)

Ketvirtoji užsitikrinti visų simpatijas su antruoju kūriniu mėgino Iglė, scenoje atlikusi vieną Pink hitų. „Kokia nuostabi energija. Šiandien tikrai tavo vakaras“, – pagyras žarstė Jazzu. „Ką čia bepridėsi. Tu įsėdai į buldozerį, nukasei sniegą, nuvažiavai iki Kauno, pervažiavai katedrą.... Šiandien tu – Supermenas“, – papildė Marijus. „Tu sugebi užaugti per savaitę, tad kas bus po metų?.. Tu privalai būti scenoje!“ – sakė Samas. „Tu vis tiek esi žvaigždė“, – nedaugžodžiavo S. Prūsaitis.

Muzikinio projekto „X Faktorius“ priešpaskutinė laida (Eglės Mačiulskytės nuotr.)

Pasibaigus pirmajam žiūrovų balsavimui, paaiškėjo, kad užtikrintai į superfinalą patenka Paulina ir „Golden Age“, o dėl išlikimo į jį buvo priversti kautis Mindaugas su Igle. Jie surinko mažiausiai žiūrovų balsų.

Po jų pasirodymų komisija ištarė lemiamą balsą: Mindaugą palaikė tik Jazzu, o Iglei „taip“ ištarė likusieji trys – Marijus, S. Prūsaitis ir Samas, tad ji ir pateko į superfinalą.

Muzikinio projekto „X Faktorius“ priešpaskutinė laida (Eglės Mačiulskytės nuotr.)

„X Faktoriuje“ – lemiamas verdiktas: nuspręsta, kas susikaus superfinale

Muzikinio projekto „X Faktorius“ priešpaskutinė laida (Eglės Mačiulskytės nuotr.)
+56