Laimingasis „Teleloto“ žaidėjas jau peržengė savo naujo buto slenkstį: pasižvalgykite po jį ir jūs

Teleloto buto laimėtojai
Teleloto buto laimėtojai
© Dmitrijus Radlinskas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-08 15:13

Šis sekmadienis toli gražu ne visiems yra eilinis. Štai vienam „Teleloto“ žaidėjui jis – labai ypatinga diena gyvenime.

Būtent šiandien, sausio 8-ąją, laimingasis žaidėjas pirmą kartą peržengė savo naujo buto slenkstį, dėl kurio iš viso varžėsi net penki kandidatai.

Tiesa, tapti iki smulkmenų įrengto buto prestižiniame sostinės rajone Antakalnyje, „Pušų terasose“, šeimininku buvo tik viena galimybė.

Visiems penkiems kandidatams traukiant burtus, sėkmė nusišypsojo iš Tauragės kilusiam vyriškiui. Į naujuosius namus jis kelsis kartu su žmona.

Vyras dirba autošaltkalviu, o jo žmona – pardavėja turguje. A. Krakiui kartą jau yra nusišypsojusi sėkme loterijoje – anksčiau jis laimėjo šaldytuvą.

„Dabar vėl lauksime sėkmės“, – pozityviai nusiteikęs kalbėjo tauragiškis, kai iki lemtingo burtų traukimo dar buvo likusios kelios savaitės.

Kviečiame ir jus pasižvalgyti po naująjį jo butą. Daugiau apie patį nugalėtoją išgirsite ir sužinosite naujausioje „Teleloto“ laidoje per LNK televiziją.

Išvydęs naujus namus, „Teleloto“ buto laimėtojas netramdė ašarų

Džiaugsmo ašaros studijoje, „Teleloto“ filmavimo metu, ir susižavėjimo kupini šūksniai iškart atvykus į savo butą. Fotoaparatų blykstės, sveikinimų gausa ir netikėtai užklupęs malonus dėmesys. Būtent toks neeilinis sekmadienis buvo autošaltkalviui A. Krakiui ir jo žmonai, dirbančiai turgelyje. „Tiek dėmesio dar niekada negavome“, – šypsojosi susijaudinę buto laimėtojai.

Žinojo, kad trauks antrą voką

Penkis sekmadienius iš eilės buvo renkama po vieną pretendentą butui sostinėje laimėti. Sausio 8 dieną išaušo akimirka, kai visi kandidatai susitiko „Teleloto“ studijoje ir čia turėjo traukti po voką. „Jau tris savaites laukėme šios dienos, sunku buvo ir miegoti. Tik prieš kelias dienas pradėjau tikėti galima sėkme, net sapnavau, kad vyras traukia antrąjį voką“, – pasakojo laimėtojo žmona. Vyras juokdamasis antrino, kad artėjant traukimo momentui pradėjo galvoti, iš kurios pusės traukti antrą voką.

Antanas su žmona turi du sūnus ir visai jų šeimynai loterijoje tikrai sekasi. „Žaidžiame nuo pat pradžių, save jau laikome „Teleloto“ gerbėjais, sekmadienis be šio žaidimo – ne sekmadienis“, – kalbėjo Antanas. Jų šeimoje jau būta ne vieno laimėjimo. Ir šaldytuvas, ir automobilis, ir 10 000 senąja valiuta, litais. „Mums visai sekasi“, – šypsojosi Antano žmona.

Butas – būsimai studentei anūkei

Sutuoktiniai, įžengę į savo naująjį būstą, neslėpė susižavėjimo. „Kaip gražu, kaip skoningai įrengta, kokios spalvos... O, štai ir vonia didelė“, – juokėsi po butą bevaikščiodama laimėtojo žmona.

Kol antroji Antano pusė susižavėjusi žvalgėsi po, pasak jos, visiškai jos stiliumi įrengtą butą, vyras lengvai susimąstė. „Reikės galvoti, ką daryti“, – svarstė jis. „Ką čia galvosi – va, turėsim, kur apsistoti, atvykę į Vilnių“, – Antanui atsakė žmona. Visgi jau planuojamas šeimos susirinkimas ir pasitarimas dėl tolimesnių veiksmų, tačiau butas Antakalnyje, „Pušų terasų“ gyvenvietėje, greičiausiai atiteks sutuoktinių anūkei. „Dabar jai 16, planuoja studijuoti Vilniuje, tad štai, iškart turės, kur gyventi“, – kalbėjo laimėtojai.

Apsilankę ir apžiūrėję savo laimėtą butą, tauragiškiai išskubėjo namo – ten jų laukė artimieji, kurie jau ruošė šventinį sutikimą. Tačiau jau netrukus laimėtojai atvyks į Vilnių ir žengs į savo butą jau be fotoaparatų blyksčių.


Laimingasis „Teleloto“ žaidėjas jau peržengė savo naujo buto slenkstį: pasižvalgykite po jį ir jūs

Teleloto buto laimėtojai
+23