„Žvaigždžių duetuose“ virė velniškai karštos aistros: paaiškėjo, kas tapo lyderiais, o kas atsidūrė arti iškritimo

Žvaigždžių duetai
Žvaigždžių duetai
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-08 19:30

Sekmadienio vakarą muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ gerbėjai susirinko prie televizorių: startavo pirmasis pusfinalis. Laidos pabaigoje susumavus žiūrovų balsus su komisijos narių vertinimais, paaiškėjo, kad projekto lyderiais tapo Simonas Storpirštis ir Liepa Norkevičienė. Deja, paskutinieji liko Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas.

Šioje laidoje iš viso kovėsi šešios poros, o jau kitos metu paaiškės, kurios keturios poros toliau keliaus į finalą, o kurios dvi iškris.

Šios laidos tema – kaip niekada plati – „Tautos“. Komisiją sudarė tie patys ištikimi vertintojai, kaip ir visada: Merūnas Vitulskis, Rūta Ščiogolevaitė, Stanislavas Stavickis-Stano ir Dovilė Filmanavičiūtė.

Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas atliko danų „Eurovizijos“ dainą.


„Jei šnekant apie tai, kaip visa tai prasidėjo ir baigėsi, tai Indrė yra labiausiai patobulėjusi per visus „Žvaigždžių duetus“. Daugmaž išmokai dainuoti, o tai yra labai daug per tokį trumpą laiką“, – džiaugėsi Stano, nors anksčiau šią porą yra pavadinęs blogiausiai dainuojančia.

„Taip elgtis, kaip čia pasielgėte, daugiau negalite. Jaučiuosi kaip Egidijaus Dragūno baigiamajame koncerte. Kur čia tautos šitam pasirodyme? Prašau netingėti ir metams prasidėjus“, – kritikavo D. Filmanavičiūtė.

„Iš jūsų poros mes visada labai daug tikimės, įvairių originalių sprendimų. Jeigu reikėtų spėti, ką jūs galėtumėte sugalvoti šia tema, tai galvočiau, kad rinktumėtės kokią treningų tautą. Jūs dažniausiai dedate skersą brūkšnį ant temos. Tai, ką jūs norėjote pasakyti, galima surasti. Tačiau pasirinkimas su jumis toks, kad jus reikia bausti ir klausti, kodėl jūs taip padarėte, arba jus girti. Šįkart buvote be jokių išsikalinėjimų“, – sakė R. Ščiogolevaitė.

„Kadangi mano vaikams auga dantys ir aš visai nemiegojęs, tai tik noriu pasakyti, kad žiūrovų neišdursi. Padaryta tikrai daug, Indrė yra patobulėjusi. Mokintis dainuoti visada yra kur, bet kad tu pažengei nesuvokiamą žingsnį savo gyvenime, atradai savyje spalvų kaip atlikėjoje, tai yra didelis dalykas. Esu dainavęs šį gabalą dviem balsais ir esu nusidainavęs. Buvo gražu, stabilu ir ne į temą“, – sakė M. Vitulskis.

Gabrielė Martirosianaitė ir Jurijus Veklenko atliko armėnišką dainą, o mergina buvo pasipuošusi tautiniais drabužiais.


Ji džiaugėsi, kad nors armėnišką kostiumą vilki pirmąkart, jaučiasi nepaprastai puikiai. Gražuolė turi armėniško kraujo, todėl tiek kostiumas, tiek pati daina jai nepaprastai tiko.

Laidos kūrėjai nusprendė merginai padaryti staigmeną ir į filmavimą pakvietė G. Martirosianaitės dėdę – mergina iš netikėtumo ir laimės negalėjo sulaikyti ašarų.

Tačiau staigmenos tuo nesibaigė – ekrane vėliau pasirodė ir merginos senelio vaizdo įrašas. Tokios jautrios akimirkos neatlaikė nė pati kandžioji D. Filmanavičiūtė – moteris taip pat pratrūko ašaroti.

„Tai buvo pačios gražiausios akimirkos šioje laidoje. Tokius siurprizus ir reikia daryti. Aš jumis labai didžiuojuosi, o labiausiai – pačia Gabriele. Jūs šauniai atspindėjote temą, pagarbiai prisiminėte šaknis ir pasirinkote nuostabią dainą“, – gražių žodžių duetui negailėjo R. Ščiogolevaitė.

„Turėsite progos išgirsti mane kūkčiojančią, net neturiu ką pasakyti. Žiūrėjau ir galvojau – kiek žmonių gyvena įvairiose tautose, iš kurių yra priversti išsikraustyti. Mes su Gabriele kalbėjome užkulisiuose apie šią dainą, ji sakė, kad armėniškai iš tiesų nemoka, tačiau dainą skiria savo seneliui iš Armėnijos“, – prisiminė D. Filmanavičiūtė.

„Man tai be galo artima, nes dirbdamas užsienyje sutinku labai daug armėnų. Tai itin tikri, šilti žmonės, turintys daug vertybių. Manau, kad svarbu turėti tą kultūrinę vertybę savo širdyje, kad ir kur bebūtum. Negaliu būti abejingas, nes šita šalis – ypatinga“, – sakė M. Vitulskis.

Irena Starošaitė ir Linas Lapėnas dainavo dainą „Ilgiuosi tavęs“ japonų kalba.


Specialiai dėl šio pasirodymo laidoje apsilankė Japonijos ambasadorius Lietuvoje kartu su savo žmona. Abu jie, kaip ir duetas, vilkėjo tautinius drabužius ir gyrė nuostabų pasirodymą.

„Apsirengti kimono užtruko net valandą. Aš galiu kvėpuoti, bet aš dabar apsiraminau, nes Japonijoje viskas vyksta labai ramiai, lėtai“, – pasakojo I. Starošaitė. L. Lapėnas kimono pasipuošė kiek greičiau – per pusvalandį.

„Pamačiau labai daug pagarbos jūsų pasirodyme, o tai – labai svarbu japonų kultūroje. Moteris atrodė tobula, o vyras… kiek per moteriškai tu judi. Kaip žuvėdra“, – juokavo M. Vitulskis.

„Tai buvo kontrastuojantis dalykas. Daina – estrados kūrinys, o jūsų išvaizda, stilius, apranga ir elgesys labai ryškiai viską atspindėjo. Nesuderėjo, tačiau tai nebuvo blogai. Tai buvo visko surinkimas į vieną“, – sakė R. Ščiogolevaitė.

„Šitas pasirodymas buvo tobulas. Jaučiausi kaip skaitydama knygą, kaip sėdėdama H. Murakami herojaus bare“, – gyrė porą D. Filmanavičiūtė.

„Domėjausi japonų ir tos pusės populiariąja kultūra, todėl man atrodo, kad tai – lyg standartinis, „eurovizinis“ kūrinukas“, – pastebėjo Stano.

Ištvanas Kvikas ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė atliko praėjusių metų „Eurovizijos“ Ukrainos atstovės kūrinį.


„Esu sužavėta. Labai geras kūrinio pasirinkimas. Rūta, tu taip pagauni tą dainavimo emociją, turi nuostabią intuiciją“, – sakė R. Ščiogolevaitė.

„Mane kamuoja keistas, dviprasmiškas jausmas. Kai žinau, kaip jūs taip galit, tai atrodo, kad čia ne iki galo padaryta“, – sakė D. Filmanavičiūtė. Vis dėlto R. Ščiogolevaitė ją pertraukė sakydama, kad ji neprigirdi.

„Viskas atrodė tiesiog idealiai. Man Rūta – šių metų naujiena – matyta, bet negirdėta, o Ištvanas stebina kiekvienąkart. Turi Dievo dovaną“, – gyrė porą ir M. Vitulskis.

„Pasaulyje yra pusiausvyra. Ši pora neabejotinai tobulėja. Todėl iškyla klausimas – kas prastėja?“ – juokavo Stano.

Liepa Norkevičienė ir Simonas Storpirštis atliko lietuvišką dainą.


„Man labai patinka, kad Liepa moka pasirinkti tokias dainas, kurios jai labiausiai tinka. Tokios lyriškos ir švelnios“, – pastebėjo R. Ščiogolevaitė.

„Aš svarsčiau, kas pasirinks lietuvišką dainą. Liepa ir Simai, ačiū jums, ačiū už tą jausmą, kad didžiuojuosi, kad gyvenu Lietuvoje, esu lietuvė“, – gyrė porą D. Filmanavičiūtė.

„Aš nevadinčiau jų lyderiais, nes laida dar nesibaigė. Nesinorėtų, kad jie įsijaustų ir po to dar nelaimėtų. Kai pamačiau, kad pasirinkote Lietuvą, tai galvojau, kad rinksitės kažkokią banalią, gražią ir graudinančią dainą. Tačiau ši daina labai retai pasirenkama, o jūs randate savo kalbą“, – pastebėjo Stano.

„Buvo labai gražu. Viskas buvo pilnatviška, nereikėjo nei specialių dekoracijų, nieko. Tačiau per „duetus“ poros ne kartą yra kovojusios, kuri atliks lietuvišką dainą“, – pastebėjo M. Vitulskis.

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas uždainavo rusiškai.

„Man tokie jūs patinkat – kai būnate paprasti. Pasiilgau atsipalaidavusio Martyno – toks talentingas bičas esi. Nebijok tu tos Natalijos, atsipalaiduok prie jos“, – sakė D. Filmanavičiūtė.

„Natalija, man kaip niekada patiko tavo šiandieninis dainavimas. Mano viena ketvirto šaknų taip pat yra rusų tauta. Man buvo labai smagu, kad kažkas šiandien taip pat tai atspindėjo. Tai buvo mano mėgstamiausias jūsų poros pasirodymas“, – sakė R. Ščiogolevaitė.

„Buvo gražu. Rusų kalba itin turtinga, labai padeda dainavimui. Lygiai dainuoti tau, Natalija, labai tinka, nors tu to ir vengi“, – pastebėjo M. Vitulskis.

„Kur dabar šiais laikais vienoje scenoje gali būti Rusija, Lietuva ir Ukraina?“ – po pasirodymo retoriškai klausė Stano.

Laidos pabaigoje susumavus žiūrovų balsus su komisijos vertinimais, paaiškėjo, kad projekto lyderiais tapo S. Storpirštis ir L. Norkevičienė. Deja, ties iškritimo riba balansuoja N. Bunkė ir M. Vaidotas.

Tiesa, jei vis tik skaičiuotume visų laidų rezultatus, bendroje lentelėje jų pora užimtų trečią vietą.

Galutiniai šios laidos balsavimo rezultatai atrodė taip:

Galutiniai balsavimo rezultatai


„Žvaigždžių duetuose“ virė velniškai karštos aistros: paaiškėjo, kas tapo lyderiais, o kas atsidūrė arti iškritimo

Žvaigždžių duetai
+53