Po šokiravusio A. Baukutės skandalo A. Landsbergienė nesusitvardė: kreipėsi su viešu prašymu

Asta Baukutė ir Austėja Landsbergienė
Asta Baukutė ir Austėja Landsbergienė
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-08 10:10

Aktorės Astos Baukutės skandalui, į kurį ji įsivėlė po to, kai laidoje „Atspėk dainą“ demonstravo Hitlerį vaizduojančius gestus, abejinga neliko ir žinoma verslininkė, edukologė Austėja Landsbergienė.

Dar praėjusiais metais Lietuvos metų moterimi paskelbta socialinių mokslų daktarė socialiniame tinkle „Facebook“ viešai kreipėsi į humoro laidos „Dviračio šou“ kūrėjus ir prašė, kad daugiau A. Baukutė jos nebeparodijuotų.

„Haroldas Mackevičius, prašau – jeigu kada nors vėl planuosite mane impersonifikuoti, kad tai darytų ne A. Baukutė. Nepriklausomai nuo to, kokios buvo tokio elgesio eteryje priežastys, su šiuo žmogumi nenoriu būti asocijuojama. Juk parodijuoti galėtų ir žmogus, nedarantis negarbės Lietuvos vardui“, – rašė A. Landsbergienė.

Įžymybių nuomonės apie Astą Baukutę

Į šios laidos kūrėjų akiratį Austėja su vyru, politiku Gabrieliumi Landsbergiu, yra patekę ne kartą, o būtent Asta ją iki šiol ir parodijuodavo.

Laidos „Atspėk dainą“ metu dvi priešininkų komandos mėgina įspėti dainas-mįsles. Atspėjusi vieną iš Simono Donskovo dainų, A. Baukutė kelioms sekundėms šoko iš savo vietos, viena ranka atliko į nacistinį saliutą panašų veiksmą, o kita, pridėjusi du pirštus virš lūpų, pavaizdavo Adolfą Hitlerį.

Vėl atsisėdusi, aktorė kelis sykius garsiai sušuko į priešininkų komandos pusę „žydas“. Toks akibrokštas nejaukiai privertė jaustis ir kai kuriuos aktorės kolegas, buvusius greta.

Netrukus po šio nesusipratimo LRT vadovybė pranešė nutraukianti laidos „Atspėk dainą“ filmavimą, teigdama, kad pasipiktinimų audrą sukėlęs A. Baukutės elgesys yra tiesiog netoleruotinas.