Žurnalistės Ritos Miliūtės įžeista Donata Gutauskienė-Laisva nevyniojo žodžių į vatą: žinai, eik tu...

Donata Gutauskienė-Laisva ir Rita Miliūtė (Pauliaus Peleckio ir LRT nuotr.)
Donata Gutauskienė-Laisva ir Rita Miliūtė (Pauliaus Peleckio ir LRT nuotr.)
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-07 22:12

Dainininkė ir televizijos laidos „24 valandos“ žurnalistė Donata Gutauskienė-Laisva savaitgalį pasitiko ne pačios geriausios nuotaikos.

Garsią moterį įpykdė užgaulus ne mažiau žinomos kitos žurnalistės jai adresuotas viešas komentaras, kuriuo ši pasidalijo socialiniame „Facebook“ tinkle.

Dar penktadienį R. Miliūtė savo paskyroje pasidalijo laidos ištrauka, kurioje D. Gutauskienė-Laisva pasakoja apie savo patirtį kalbinant Darbo partijos lyderį Viktorą Uspaskichą, kai šiam buvo iškelta „juodosios buhalterijos“ byla.

„Kaip kas žurnalistiką supranta. „Įsijungi pokvailės mygtuką ir lakstai su mikrafonu ir visokiais nesąmoningais klausimais, supranti, nu žinai, supranti.“ Neklauskit, nepažįstu ir ne, susipažinti kažkodėl nenoriu“, – pasidalijusi vaizdo įrašu, šalia jo su ironija rašė R. Miliūtė.

Ritos Miliūtės komentaras

Toks jos komentaras skaudžiai užgavo Laisvą ir ši savo ruožtu taip pat negailėjo jai aštrių žodžių. „Gal aš ir nesu pati protingiausia ar tokia išsilavinusi kaip ponia R. M., tačiau tikrai maniau, kad ši žurnalistikos ikona yra solidesnė ir tokiomis nesąmonėmis neužsiima. Matyt, tikrai kažkuo šiai tetai neįtikau, jei suranda seną interviu, atkarpo, net savo FB profilyje pasidalija... Wau!!! Žinai, eik tu... R. M.“ – žodžių nevyniodama į vatą įtūžį liejo jauna moteris.

Donatos Gutauskienės-Laisvos komentaras „Facebook“ tinkle