Įžymybės atvirai išsakė, ką galvoja apie Astos Baukutės šokiruojantį elgesį eterio metu

Įžymybės atvirai išsakė nuomones apie Astos Baukutės šokiruojantį elgesį eterio metu
Įžymybės atvirai išsakė nuomones apie Astos Baukutės šokiruojantį elgesį eterio metu
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-07 17:37

Aktorės Astos Baukutės akibrokštas, kai penktadienio vakarą per laidos „Atspėk dainą“ transliaciją ji tiek žiūrovus, tiek kolegas šokiravo demonstruodama Hitlerį vaizduojančius gestus, ant kojų sukėlė ir žinomus žmones.

Šiame TV laidos formate dvi priešininkų komandos mėgina įspėti dainas-mįsles. Atspėjusi vieną iš Simono Donskovo dainų A. Baukutė kelioms sekundėms šoko iš savo vietos, viena ranka atliko nacistinį saliutą, o kita, pridėjusi du pirštus virš lūpų, pavaizdavo Adolfą Hitlerį.

Vėl atsisėdusi, aktorė kelis sykius garsiai sušuko į priešininkų komandos pusę „žydas“. Tokie akibrokštai regimai nejaukiai privertė jaustis ir kai kuriuos A. Baukutės kolegas, buvusius greta.

Netrukus po šio nesusipratimo LRT vadovybė pranešė nutraukianti laidos „Atspėk dainą“ filmavimą, teigdama, kad pasipiktinimų audrą sukėlęs aktorės elgesys yra tiesiog netoleruotinas.

Savo nuomones į tokį nederamą buvusios Seimo narės elgesį Lietuvos įžymybės išreiškė socialiniame tinkle „Facebook“. Vieni bandė suprasti aktorę, kiti piktinosi ir ne tik ja, bet ir prodiuserio ar montuotojo atsakomybės stoka.

reklama

„LRT atsiprašė dėl savo elgesio viešai. Tikrai tikiu ten dirbančiais žmonėmis. N metu pažįstu daug ten dirbančių žmonių ir žinau, kad jiems ne vis vien. O vat jai – vis vien. Ji net nesupranta, ką blogo padare...“ – piktinosi Justė Arlauskaitė-Jazzu.

„Ko jus puolat tą Baukutę visi? Gi čia prodiuserio atsakomybė. Jei leistų laidas neiškarpytas, dar ne tokio š*do pamatytume. Kodėl niekas nedrožia Modesto (Karnaševičiaus – TV laidų prodiuserio)?“ – rašė renginių organizatorė Erika Purauskytė.

„Kaip tos laidos dalyvis, į kurį ana moteriškė rodė pirštu rėkdama „Žydas!“, sveikinu LRT sprendimą laidą uždaryti, kai kuriuos personažus – blacklistinti, o likusiems primenu draugiškai: propaguodami nacizmą ir antisemitizmą, vis tiek nieko nelaimėsite, o štai pralaimėti galite viską!“ – įsitikinęs žurnalistas, rašytojas, etiketo specialistas Giedrius Drukteinis.

Įžymybių nuomonės apie Astą Baukutę

„Visame šitame skandale labiausiai nustebino ne Baukutės išsidirbinėjimai ar tai, kad jie buvo palikti laidos įrašo montaže, labiausiai nustebino, kad yra tokia laida ir ją kažkas žiūri“, – rėžė populiarių TV serialų ir knygų autorius Aidas Puklevičius.


Įžymybių nuomonės apie Astą Baukutę

Savo nuomonę pareikšti ir tuo pačiu atsiprašyti už savo elgesį suskubo šios laidos vedėja Beata Tiškevič: „Labai atsiprašau už šį vaizdą. Tai visiškai prieštarauja mano ir kolegos vertybėms. Kai įvyko šis incidentas studijoje, su Arūnu pasijutome labai nepatogiai, tačiau, tvirtai žinodami, kad toks dalykas į eterį tikrai nepaklius, tęsėme laidą. Dabar man gaila, kad nesureagavome garsiai, neatkreipėme į tai dėmesio, tai rodo, kad mes esame abejingi. Ne, mes nesame abejingi. Man labai gėda dėl to, kad šįvakar jums teko matyti tokį dalyką. Nuoširdžiai visų atsiprašau ir tikiuosi, kad už tai atsakomybę prisiims atsakingi asmenys, nes tokių dalykų eteryje būti negali.“

Įžymybių nuomonės apie Astą Baukutę

A. Baukutės skandalingam akibrokštui neliko abejinga ir TV Pagalbos“ žvaigždė Sandra Žutautienė: „Situacija, kai iš didelio rašto išeinama iš krašto... Persistengta ir per stipriai. Ne pirmą kartą. Savo poelgių analizė būtina, nors prieš Astą, kaip aktorę, nieko blogo neturiu.“

reklama

Jos išsakytai nuomonei neliko abejingas choreografas, baleto šokėjas Jurijus Smoriginas: „Na, Sandrute, Asta aktore ,o tu kurio diplomo savininke? Laida yra spektaklis... Juk tu irgi savo laidose irgi nesiceremoniji... Per visą Lietuvą žmogų „išrengi.“

Atsakydama į jo nuomonę, TV laidų vedėja neslėpė mananti, kad, nepaisant visko, A. Baukutė eterio metu tokiu savo elgesiu persistengusi. „Jurijau, aš spektakli TV laidose suprantu, tačiau saikas būtinas, o save klounu paversti neprivalu (nekalbant apie užkulisinius susitarimus, kuriuos puikiai ir, tamstas išmanote). O žmones linkę išsirengti patys, nelabai jau ir tos pagalbos mūsų prireikia, bet kai ištinka gėda, kažkas turi buti atpirkimo ožiu gi. Asta persistengė ir tai yra faktas, bet čia aš būčiau linkusi paburnoti apie montažo daržą.

Įžymybių nuomonės apie Astą Baukutę