Paviešinta daugiau nei 2 metus vyriausybės slėpta medžiaga: laivyno sraigtasparnio infraraudonųjų spindulių kamera užfiksavo NSO

Čilės laivyno pilotų užfiksuotas objektas
Čilės laivyno pilotų užfiksuotas objektas
© Youtube.com
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-07 09:00

Daugybė žmonių gali nesutikti su tuo, ką tą dieną matė laivyno pilotai, tačiau istorija ir vaizdo įrašai buvo laikyti paslaptyje daugiau nei dvejus metus.

Vaizdo įrašus, kurie buvo užfiksuoti 2014-ųjų lapkričio 11-ąją Čilėje, įamžino vyras, pilotavęs laivynui priklausantį sraigtasparnį. Tuo metu beveik 1,4 km aukštyje buvo išbandoma infraraudonųjų spindulių kamera. Pilotas galėjo pasigirti ilgamete skraidymo patirtimi, tačiau tai, ką jis išvydo kameros ekrane, pamatė pirmą kartą.

Pilotas ir jo padėjėjas pamatė keistą objektą, skridusį 13 val. 52 min. Žinoma, vyrai apie tai pranešė skrydžių valdymo centrui, tačiau jie apie jokį skraidantį objektą nieko nežinojo. Objekto taip pat neaptiko ir sraigtasparnio radaras.

Filmuotoje medžiagoje neatpažintas skraidantis objektas atrodo gan neįprastai. Skrisdamas jis už savęs paliko orlaiviuose naudojamų dujų debesis. Jis turėjo dvi dideles šviesas ir pats buvo beveik baltas – tiek spėjo įsidėmėti jį matę vyrai. Nuo to laiko šį įvykį tyrė Čilės vyriausybės agentūros, nagrinėjančios keistus, nepaaiškinamus reiškinius, tačiau net ir joms nepavyko atlikti tyrimo iki galo.

CEFAA direktorius Ricardo Bermudezas užsienio žinių portalui Huffingtonpost.com pasakė tik viena: „Mes nežinome, kas tai buvo, bet žinome, kas tai tikrai negalėjo būti.“

reklama