Šaltis smogė transporto eismui: dėl trūkusių bėgių stojo traukiniai

„Lietuvos geležinkeliai“ pristatė naują traukinį populiariame maršrute
„Lietuvos geležinkeliai“ pristatė naują traukinį populiariame maršrute
© Organizatoriai
Alfa.lt reporteris
2017-01-06 11:46

Panašu, kad stingdantis šaltis, gana staigiai užklupęs Lietuvą, pradėjo kelti gerokai didesnių rūpesčių nei rytais neužsivedantys automobiliai.

Pastarosiomis paromis spustelėjęs didesnis nei 20 laipsnių šaltis Lietuvoje sutrikdė ir traukinių eismą.

Alfa.lt skaitytoja informavo redakciją, kad keleiviniu traukiniu vyksta į Vilnių, tačiau už Jonavos greitasis traukinys netikėtai sustojo ir jau stovi keliolika minučių.

„Mums paaiškino, kad dėl geležinkelių bėgių defekto sustabdytas traukinys. Kiek truks tvarkymas, nežinome, visi laukiame“, – Alfa.lt sakė skaitytoja.

Užlaikyti net keli traukiniai

reklama

„Lietuvos geležinkelių“ atstovė išplatintame pranešime teigė, kad tarpstotyje Gaižiūnai–Jonava dėl to vienai valandai buvo sustabdytas keleivinis traukinys, vykstantis maršrutu Klaipėda–Vilnius.

„Dėl staigios temperatūrų kaitos trūko bėgių sandūra. Eismo saugumas buvo užtikrintas, kadangi mes kontroliuojame bėgių grandines, todėl tokio pobūdžio gedimai aptinkami iškart. Turėjome sulaikyti traukinį ir sutvarkyti bėgius, kad sąstatas galėtų judėti toliau. Dabar eismas šiuo ruožu atkurtas, tačiau kol bus iki galo atstatyta bėgių būklė, tam tikram laikui šiuose ruožuose greitį apribojome iki 25 km/val.“, – teigė Geležinkelių infrastruktūros direkcija Kelių skyriaus viršininkas Paulius Vičkačka.

Bėgių sandūra taip pat trūko ir ruožuose Kena–Kyviškės bei Lentvaris–Senieji Trakai. Dėl to atkarpoje Kena–Kyviškės apie 30 min. buvo sulaikyti du dyzeliniai keleiviniai traukiniai.

Dabar eismas visuose ruožuose atkurtas. Bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ atsiprašo keleivių dėl kelionės metu patirtų nepatogumų.