Dovilė Filmanavičiūtė ir Natalija Bunkė kibo viena kitai į atlapus: mes be kraujo nepabaigsim

D. Filmanavičiūtė ir N. Bunkė
D. Filmanavičiūtė ir N. Bunkė
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-06 07:00

Trečiadienio vakarą vienoje didžiausių sostinės koncertų salių buvo filmuojamas antrasis muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ pusfinalis. Jo tema – „Svečias“, todėl visi duetai į pagalbą galėjo pasikviesti po dar vieną profesionalų dainininką. Atlikėja Natalija Bunkė ir aktorius Martynas Vaidotas pasikvietė operos solistą Kęstutį Alčauskį.

Po pasirodymo atlikėjai sulaukė ir pagyrų, ir kritikos.

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas

„Man patiko. Labiausiai patiko tai, kad to tikrai nesitikėjau. Visų pirma todėl, kad tikrai nesitikėjau, kad dainuosite itališkai. Stano sakė, kad Martynas atrodo kaip iš dangaus nukritęs, bet su Merūnu pakalbėjome, kad italai juk tokie ir yra“, – po pasirodymo teigė Rūta Ščiogolevaitė.

„Labai džiaugiuosi Natalija, jai tinka dainuoti viena linija. Tau tinka lyriniai kūriniai, ne vien greitos dainos, kuriose reikia viską staigiai atšokti, sudainuoti ir „vsio, mergos, vyniojamės“, – N. Bunkei sakė Merūnas Vitulskis.

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas

reklama

„Mes su Bunke be kraujo nepabaigsim. Kiekvienąkart žiūrėdama jūsų pasirodymus, aš tikrai nenusistatau iš anksto. Nebūna taip, kad viskas vienetui. Bet šiandien aš jaučiausi tokioje vietoje, kurios nuoširdžiai nekenčiu. Tai – karaokės baras. Kiek atsikandat, tiek nesukramtot. Nu nematau aš jūsų finale, Natalija, kad ir kaip tu puikiai vynioji biznį scenoje“, – kritikos negailėjo D. Filmanavičiūtė.

Vis dėlto N. Bunkė netruko komisijos narei atkirsti, jog kaip tik tokie žmonės kaip pati D. Filmanavičiūtė iš šou verslo ir išnyksta. D. Filmanavičiūtė atsakė, jog žiūrint į balsavimo rezultatus, atrodo, kad išnyksta ir pati N. Bunkė.

Dovilė Filmanavičiūtė

„Pažiūrėtume, kaip neišnyktum tu, jei būtum mano vietoje“, – nusijuokė N. Bunkė. Laidos vedėjai nepraleido to pro ausis, todėl po kelių minučių publika buvo skatinama ploti už savo favoritę – N. Bunkę arba D. Filmanavičiūtę. Vis dėlto daugiau ovacijų sulaukė Natalija.

Dovilė Filmanavičiūtė ir Natalija Bunkė kibo viena kitai į atlapus: mes be kraujo nepabaigsim

D. Filmanavičiūtė ir N. Bunkė
+6