Studentas sukūrė jautrią „Adidas“ reklamą: ją ignoravusi kompanija tikriausiai jau graužiasi nagus

Studento kurta „Adidas“ reklama
Studento kurta „Adidas“ reklama
© Youtube.com

Jeigu žmogus neišpildo savo svajonių, jos lieka kažkur giliai pasąmonėje ir liūdniausiomis akimirkomis apie save primena. Šaunu, kai šalia yra žmonių, kurie ne tik nuoširdžiai nori, kad įgyvendintum savo troškimus, bet ir padeda, kiek tik gali.

Studentas Eugenas Merheris iš Vokietijos sukūrė itin jautrią „Adidas“ reklamą, kuri tikriausiai sugraudino ne vieną ją mačiusį žmogų. Trumpas reklaminis filmukas sukasi apie buvusį maratonininką, kuris savo dienas leidžia senelių namuose, kur viskas atrodo pilka ir nyku. Atradęs savo senus suplyšusius sportbačius, senyvas vyras, apimtas nostalgiškų jausmų, užsimano išbandyti, ar vis dar gali bėgti, bet įstaigos darbuotojai nė nesileidžia dėl to į kalbas. Tačiau kartu su vyru gyvena daugybė nuostabių žmonių, kurie neleidžia jo svajonei sužlugti. Reklamos pabaiga iš tiesų sukelia šiltų jausmų antplūdį.

Deja, nors reklaminio filmuko autorius ir bandė savo kūriniu pasidalyti su „Adidas“ komunikacijų centru, jokio atsakymo nesulaukė. Kadangi šia neoficialia reklama jau dalijasi tūkstančiai internautų, tikėtina, kad dabar „Adidas“ keikia save dėl praleistos progos.


reklama