Kodėl kartais sekso metu išsprūsta ne tas vardas

Seksas
Seksas
© 123rf.com
Alfa.lt
2017-01-09 18:45

Sekso metu ištarus klaidingą vardą, gali kaip reikiant atsirūgti. Vis tik, pasirodo, tai ne toks jau retas reiškinys, rašo Independent.co.uk.

Dr. Jimo Pfauso teigimu, tai labai natūralu: „Būdamas euforijos būsenos, žmogus įsivaizduoja dalykus, kurie jam primena tai, kas buvo anksčiau, nes ši būsena kartojasi ne pirmą kartą.“

Sekso metu smegenys neišvengiamai sugrįžta į prisiminimus apie ankstesnę seksualinę patirtį, taigi, ir buvusius sekso partnerius.

Išgirsti buvusios merginos ar buvusio vaikino vardą tokią intymią akimirką tikrai nėra malonu, tačiau, dr. J. Pfauso manymu, tai gali reikšti ir kai ką pozityvaus.

Tarkime, kad jūsų mylimasis turėjo merginą, su kuria seksas buvo tiesiog tobulas, ir orgazmą, intymumo jausmą bei seksualinį susijaudinimą kurį laiką vaikinas siejo būtent su ta mergina. Taigi, jei sekso metu mylimasis ištaria buvusios merginos vardą, vadinasi, artumas, kurį jis jaučia su jumis, jam primena ankstesnę jo patirtį.

reklama

Be to, orgazmo metu žmonės tiesiog nustoja mąstyti, ypač moterys, todėl nenuostabu, kad būtent tokiomis akimirkomis ir nutinka pačių keisčiausių situacijų.

Dr. J. Pfausas tokiomis akimirkomis rekomenduoja sustoti, pasikalbėti ir pasistengti tai išspręsti be ginčų ir vienas kito kaltinimų.