Pamirškite odos tempimo procedūras ir brangius kremus: išrasta jaunystę grąžinanti priemonė

Kaip veikia „Nexsey“
Kaip veikia „Nexsey“
© Youtube.com

Tikriausiai mažai kas tikėjosi, kad vyresnėms moterims jaunystę sugrąžins paprasta lipni medicininė juostelė. Socialiniuose tinkluose interneto vartotojai nepaliauja dalytis šios stebuklus darančios priemonės kūrėjų filmuku. Nors idėja ir sulaukia daugybės pašaipų, vaizdo įrašo peržiūrų skaičius ir juostą įsigijusių moterų komentarai rodo ką kita.

Kaip sakoma, moters amžių dažniausiai išduoda kaklo ir rankų oda. Daugybė dailiosios lyties atstovių ryžtasi odos tempimo procedūroms, o ne tokios drąsios tikisi jaunystę susigrąžinti naudodamos brangius kremus ar besivadovaudamos įvairiose TV laidose dalijamais grožio patarimais.


JAV įsikūrusi įmonė „Nexsey“ siūlo moterims įsigyti 10 metrų šios lipnios juostos paketą. Priemonę naudoti labai paprasta: tereikia atkirpti reikiamą kiekį juostelės, suimti odą ties sprandu ir, ją suspaudus, užklijuoti juostą. Nors juostelė neblizgi ir perregima, visgi nėra nematoma, todėl nepridengus jos plaukais galima sulaukti pašaipių aplinkinių komentarų.

Įmonės atstovai teigia, kad stebuklingoji juostelė yra ištirta medikų ir ne vienai moteriai padėjo atrodyti daug jauniau, sukurdama lygios odos iliuziją. Juostos kūrėjai netgi sugalvojo skambų šūkį: „Ir šešiasdešimties sulaukusi moteris gali būti seksuali!“

Tačiau kaip pokštaujama, kad per pirmą pasimatymą merginą reikia nusivesti į baseiną, kad pasimatytų jos natūralus grožis, lygiai taip pat reikėtų pamatyti vyresnę moterį aukštai surištais plaukais, kad būtų aišku, ar ji naudojasi „Nexsey“ juostelės teikiamais privalumais.