Motiejūnas: visa ši situacija mane žlugdė

D. Motiejūnas
D. Motiejūnas
© Klubas
Alfa.lt
2017-01-05 11:46

Donatas Motiejūnas į ateitį žvelgia optimistiškai. Jau artėjančią naktį Naujojo Orleano „Pelicans“ gretose galintis debiutuoti lietuvis teigė besistengiantis išsivalyti galvą nuo visų peripetijų, kurios pastarąjį pusmetį tiesiog kunkuliavo NBA užkulisiuose ir viešojoje erdvėje.

„Dabar jaučiuosi nuostabiai. Tie penki mėnesiai buvo labai sunkūs. Reikėjo save pačiam spausti, nes žinojau, kad kažkas kitas turi galimybę žaisti „penki prieš 5“ ir turi didesnes galimybes tobulėti negu aš. Visa ši situacija mane žlugdė. Kita vertus, visuomet stengiausi atsiriboti nuo to aplinkos triukšmo, tą patį stengiuosi daryti ir dabar. Sportinę formą palaikiau Vankuveryje, kur mane atpažįsta tikrai nedaug žmonių, todėl ten galėjau mėgautis ramybe, Kanadoje nejaučiau įtampos.

Aplink save turėjau artimus žmones, kurie man labai pagelbėjo. Medicininę patikrą sėkmingai perėjau visuose klubuose, kurių peržiūrose dalyvavau. Aplankęs keletą komandų pamačiau, kad geriausios galimybės man yra būtent Naujajame Orleane. Mano tikslas – praplėsti žaidimą ir padėti komandai laimėti. Esu kūrėjas ir džiaugiuosi galimybe žaisti su Anthony Davisu“, – Luizianos valstijos žiniasklaidai kalbėjo D-Mo.

Apie D. Motiejūno atvykimą itin teigiamai atsiliepė vyriausiasis ekipos treneris Alvinas Gentry ir lygos superžvaigždė A. Davisas.

Artėjančią naktį „Pelicans“ 03 val. Lietuvos laiku namuose susitiks su Atlantos „Hawks“ krepšininkais.

reklama

D. Motiejūnas

D. Motiejūnas

D. Motiejūnas

D. Motiejūnas

D. Motiejūnas

reklama


Motiejūnas: visa ši situacija mane žlugdė

D. Motiejūnas
+1