Sausio meilės prognozė

Snaigės
Snaigės
© Pixabay.com
Astromanija.lt
2017-01-10 11:00

Sausio 3 dieną Venera įėjo į svajingas ir švelnias Žuvis. Čia meilės planeta išbus visą mėnesį. Taigi sausį galime būti tikri – meilė ir romantika užvaldys mūsų gyvenimus.

Venera sausio 12-ąją dar susitiks su Neptūnu. Tai bus nuostabi diena megzti pažintims, grįstoms dvasiniais ryšiais, atrasti sielos draugų.

Nuo sausio 19 dienos ne viskas klostysis sklandžiai širdies reikaluose, nes Marsas susikirs su Saturnu. Porose, santykiuose iškils povandeninės intymumo, seksualumo srovės, į kurias būsime priversti atkreipti dėmesį.

Nuo sausio 27 dienos Venera užims ne itin palankią padėtį su Saturnu, taigi negalėsime meilei lyg auksinei žuvelei vardyti savo norų ir, sudėję rankas, laukti jų išsipildymo. Kita vertus, jeigu esame nusiteikę sunkiai dirbti ir kažko atkakliai siekti santykiuose, mūsų pastangos duos vaisių.

AVINAS

Sausį Venera skatins Avinus daugiau laiko būti vienumoje, atsiskirti nuo minios. Taigi mieliau laiką leisite su mylimu žmogumi nei draugų būryje ar giminaičių apsuptyje. Tai pasitarnaus jūsų santykiams, taip pat praturtins ir nuramins neramią Avinukų dvasią.

Mėnesio viduryje, tikėtina, nuo nemalonios ar sudėtingos šeimoje ar giminėje kilusios situacijos norėsite pasislėpti mylimojo glėbyje. Jis ar ji gebės jus nuraminti, suteiks paguodą.

Sausį apskritai palanku ne tik ramiai leisti laiką dviese pažįstamoje aplinkoje, bet ir kartu pakeliauti. Nebūtina išsiruošti į ilgą ir brangią kelionę, užteks kelių trumpų pusdienio ar savaitgalio išvykų.

TAURAS

Sausio mėnesį jūsų aplinka labai pasitarnaus meilės ryšiui. Gali būti, kad noriau su brangiu žmogumi eisite pasižmonėti, lankysite draugus, koncertus ar parodas. Gal net reguliariai dalyvausite pamaldose ar kitose dvasinėse, kūrybinėse veiklose.

Vienišiams sausio mėnesį vertėtų pasinaudoti draugų pagalba, jų organizuoti pasimatymai jums gali būti labai sėkmingi.

DVYNIAI

Visai tikėtina, kad partneris sausį padės jums pasistūmėti karjeros laipteliais į viršų. Gal jis ar ji supažindins su įtakingu asmeniu, kuris jums suteiks šansą, pasitaikantį kartą gyvenime?

Kai kurie Dvyniai galbūt partnerį pasikvies į darbo, įmonės ar kitą viešą renginį, tai padės jiems pagerinti ir savo įvaizdį ar pelnyti daugiau palankumo, simpatijų.

Apie sausio 27-ąją nesiraukykite, jei tam tikri įsipareigojimai užgoš romantiką, tiesiog darykite, ką privalote, ko iš jūsų tikimasi.

VĖŽYS

Greičiausiai sausis nebus jums lengvas. Tai dėl Vėžio ženklą valdančio mėnulio ir pilnaties, stosiančios sausio 12 dieną. Šiuo metu būsite jautresni, staigiau susierzinsite, supyksite ant partnerio. Kai kuriose porose situacija gali tapti itin įtempta.

Gera žinia ta, kad sausio 8-ąją Merkurijus vėl pradės judėti tiesiai. Komunikacijos planeta stipriai paveiks jūsų santykius, padės su mylimu žmogumi susikalbėti, išsikalbėti, išsiaiškinti ir nuvyti virš jūsų poros susikaupusius debesis.

LIŪTAS

Sausio 3 dieną meilės planeta Venera spės pasirūpinti ir jūsų finansiniais, ne tik širdies reikalais. Tikėtinos geros žinios, susijusios su partnerio ar jūsų bendromis pajamomis. Galite gauti pasiūlymą, kaip tinkamai investuoti ar kitaip pagerinti finansinę šeimos padėtį.

Sausio pabaigoje gali kilti sunkumų dėl intymių poros reikalų. Pirmiausia patys savęs paklauskite, kas jums trukdo visiškai atsiverti partneriui, verta ir su mylimu žmogumi pasikalbėti apie jo lūkesčius šioje srityje.

MERGELĖ

Nuo sausio 3 iki vasario 3 dienos Venera stipriai veiks Mergelės ženklo atstovų partnerystės reikalus.

Šiuo laikotarpiu meilėje ir santykiuose įsivyraus darna ir tarpusavio sutarimas. Pajausite, kad atlaidumas, užuojauta, besąlygiška meilė yra ne teoriška, o reali ir įmanoma. Ypač artimi pasijausite nuo sausio 12 dienos, kai Venera susitiks su Neptūnu.

Vienišiams reikėtų būti aktyviems, po sausio 8 dienos kviesti į pasimatymą patinkantį asmenį ar kelis, jums gali pasisekti.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms visi metų mėnesiai tinkami meilei ir santykiams, nes šio ženklo atstovams tai tiesiog yra labai svarbu. Nusivylusiems vienišiams palanku įveikti pesimistines mintis ir nerti į draugų ir artimųjų būrį, daugiau bendrauti ir stengtis pažindintis su naujais žmonėmis.

Turintiems porą mėnesio viduryje palanku atgaivinti arba dar labiau įžiebti aistrą. Kartu ką nors nuveikite, pamatysite, kaip tai gerai paveiks tarpusavio atmosferą ir kaip pakils nuotaika.

Nuo sausio 23 dienos ir ypač 27-ąją verčiau sakyti visą, o ne pusę tiesos. Tai padės suartėti su partneriu ir stiprinti ryšį. Jeigu meluosite, būsite pagauti, taigi padėtį apsunkinsite arba išvis susipyksite.

Atsargiai, jautriai, bet sąžiningai su partneriu aptarkite abiem rūpimas, gal net skaudžias temas. Sausio pabaigą nuskaidrins šviesi, geranoriška ir meilės kupina mėnulio jaunatis.

SKORPIONAS

Jeigu esate vieniši, sausį įmanomas tarnybinis romanas. Jis gali būti audringas ir smagus, bet gali ir pridaryti nemalonumų, netgi pakenkti jūsų karjerai.

Ypač atsargūs būkite apie sausio 12 dieną, nes į paviršių gali iškilti tam tikros paslaptys, pasklisti gandai, kurie pasieks vadovo ar įtakingų asmenų ausis.

Turintiems porą dažnai atrodo, kad jų partneriams ir taip aišku, kaip juos mylite. Ne, neaišku, be to, visada naudinga tai pasakyti ir parodyti, tarkime, daugiau praleidžiant laiko kartu ir užsiimant smagia arba abiem įdomia veikla.

Kad ir į kurią pusę jūsų santykius pasiūbuotų sausis, mėnesio pabaiga turėtų būti gera, nes ją paženklins mėnulio, stipriai veikiančio jūsų ženklą, jaunatis.

ŠAULYS

Šaulys nėra „naminis“ ženklas, bet sausį jo meilės ir namų, buitiniai reikalai neišskiriamai susipins. Laimei, jie bus teigiami, šviesūs, teikiantys džiaugsmo.

Taip bus todėl, kad sausio pradžioje į Šaulių astrologinio būsto šeimos ir namų sektorių įeis meilės planeta Venera. Ji čia prabus visą mėnesį, iki vasario 3 dienos.

Vieni šio ženklo atstovai galbūt pirmąkart apsigyvens kartu, kiti gal nuspręs keisti gyvenamąją vietą. Kai kurie Šauliai sulauks malonios žinios apie šeimos pagausėjimą.

OŽIARAGIS

Nuo sausio 8 dienos, kai Merkurijus ims vėl judėti tiesiai, pajausite palengvėjimą bendraudami su aplinkiniais. Taip pat sulauksite gerų žinių, jų tikrai pasiilgote.

Tie Ožiaragiai, kurie šiuo metu su partneriu išgyvena sudėtingą laikotarpį, apie sausio 12 dieną sulauks išbandymo. Tada stojusi mėnulio pilnatis stipriai veiks šio ženklo atstovų santykius, galimi audringi emocijų protrūkiai, aiškinimaisi.

Labai svarbu tomis dienomis laiku prikąsti liežuvį, geriau patylėti, nei išpilti daug skaudžių žodžių. Gera žinia: sausio pabaigoje, 28 dieną, prasidės mėnulio jaunatis, kai galima svajoti, tikėti ir pradėti ką nors naujo.

VANDENIS

Pirmasis metų mėnuo daug meilės ir romantikos jums nežada, bet, kaip sakoma, tai bus tyla prieš audrą. Vasaris apskritai jums bus daug kuo dosnesnis. Teks laukti visą mėnesį?!

Gera lemiančių ženklų jau pastebėsite nuo sausio 28-osios, kai stos mėnulio jaunatis jūsų ženkle. Tai geras laikas pradėti ką naujo, į savo gyvenimą pasikviesti meilę, kai gausite tokį stiprų Visatos palaikymą ir padrąsinimą.

ŽUVYS

Būsite žavūs ir patrauklūs, nes nuo sausio pradžios jus nuoširdžiai globos Venera. Ši sausio 3-iąją įėjo į Žuvų ženklą ir ketina jame svečiuotis iki vasario 3 dienos.

Jeigu esate vieniši, būtinai įveikite kuklumą ir pasinaudokite tokia svarbia žvaigždžių parama, labiau pasitikėkite savimi ir galimybe ištraukti laimingą bilietą meilės loterijoje. Sausis apskritai labai geras širdies reikalams, tačiau ypač palanki diena bus sausio 12-oji.

Astromanija.lt