Meilės horoskopas savaitei (01 09–15 d.)

Meilė
Meilė
© Pixabay.com
Astromanija.lt
2017-01-09 07:00

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitę pradėsite ne vos vos rusendami, o karštai liepsnodami. Jeigu ką mylite ar kas nors jums patinka, tai ir parodysite, eisite tiesiai, o ne aplinkkeliais. Kas gali tam atsispirti? Jeigu esate vieniši, jums patinkantį asmenį kvieskite į pasimatymą.

Antroje savaitės pusėje greičiausiai pabaiginėsite, taisysite, kas dar nepadaryta, neužbaigta. Skubėsite, versitės per galvą, o neverta. Geriau giliai įkvėpkite ir su džiaugsmu pabaikite, ką privalote.

Savaitgalį didžiausia dovana bus jūsų gebėjimas pamatyti džiaugsmingą ateitį ir ją parodyti savo mylimiems žmonėms. Susitelkite į tą, kuris jums rūpi labiausiai, pasinerkite į romantiką ir stebėkite, kas nutiks.

reklama

TAURAS

Jums nereikia jokių akį traukiančių dovanų, jokių blizgučių. Savaitės pradžioje aiškiai jausite ir parodysite, kad vertinate tikrumą, tik jis jums daro įspūdį. Žvelkite giliau ir pamatykite, ko nepastebi kiti. Tai – jūsų stiprybė.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje už ramybę, kantrybę ir santūrumą jums bus įteikta nuostabi dovana – jūsų širdyje įsižiebs džiaugsmo ugnis, o ateitis sužibės nuostabiomis spalvomis.

Pokalbis su jums ypatingu žmogumi širdyje įžiebs jaukumą ir šilumą. Savaitgalis gali pateikti netikėtumų, keistumų. Jei sugebėsite juos priimti, nenusivilsite.

DVYNIAI

Nors jaučiatės gabesni, protingesni, išradingesni už kitus ir norite juos pamokyti, žinoma, galite, bet taip neatrodysite patrauklesni aplinkiniams, tik susikursite priešų. Verčiau entuziastingai keiskitės idėjomis, tai įkvepia, uždega ir tikrai yra žavu.

Antroje savaitės pusėje pajausite, kad atėjo laikas atvirumui ir sąžiningumui. Kai kas santykiuose jums trukdo judėti į priekį, taigi ieškokite priežasčių ir tempkite jas į dienos šviesą.

Savaitgalį visiems Dvyniams yra tikimybė atrasti naujų požiūrio taškų, kitaip pažvelgti į tradicijas ar rutina tapusius dalykus, o vienišiai gali sutikti įdomų žmogų. Priimkite šias dosnias likimo dovanas su dėkingumu.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje lakstysite šen ir ten, rūpindamiesi kitų reikalais, o savus pamiršite. Numatykite laiko poilsiui, taip pat – maloniems ir džiugiems užsiėmimams su mylimu žmogumi ar draugais, jei esate vieniši.

reklama

Nuo ketvirtadienio pasistenkite kalbėti ir elgtis aiškiai bei suprantamai. Jei kam bus neaišku, paaiškinkite, kad neliktų jokių dviprasmybių ar nesusipratimų.

Savaitgalį mažiau galvokite ir dar mažiau reaguokite, ypač bendraudami su savo brangiaisiais. Ieškokite minčių ir kūno pusiausvyros, geriausiai su savo mylimuoju / mylimąja.

LIŪTAS

Pošventinis laikotarpis jums nebus nuovargio ar energijos nuosmukio, bet tolesnio švytėjimo ir džiugesio metas. Jums Kalėdos dar nesibaigė, bent jau širdyje.

Nuo antros savaitės pusės verta pastatyti ausis ir atverti širdį. Klausykite ir užduokite klausimus, kuriuos seniai norėjote, ypač savo mylimiesiems.

Savaitgalį jūsų laukia romantinis iššūkis. Vieniems teks paleisti, jeigu pernelyg įsikabino į mylimą žmogų, o kitiems – galbūt labiau suartėti. Pasistenkite geriau suvokti savo ir partnerio lūkesčius.

MERGELĖ

Nors bus krūva darbų savaitės pradžioje, pamėginkite pernelyg greitai nepereiti prie darbinio režimo, išlaikykite šventinį džiugesį. Būkite drąsūs, rodykite artimiesiems ir aplinkiniams meilę, dėmesį, nuoširdų rūpestį.

Nuo savaitės vidurio ir antroje jos pusėje palanku daugiau dėmesio skirti širdies reikalams ir savo brangiausiam žmogui. Pasiūlykite netikėtai, spontaniškai vakarą praleisti kitaip, kitur.

Vienišiai noriai ir sėkmingai megs naujas pažintis, bet didesnė tikimybė, kad partnerį susiras darbe ar per darbą. Šį savaitgalį susikurkite naują tradiciją, kaip smagiai ir įdomiai leisti laiką su mylimu žmogumi.

reklama

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje žvaigždės jums siunčia papildomą dozę švelnumo, gerumo ir šviesos. Šia dovana būtinai pasidalykite su jums svarbiu žmogumi. Jeigu esate vieniši, didelė tikimybė, kad jo ar jos atsakas jus pradžiugins.

Tik antroje savaitės pusėje labai svarbu neleisti įsisiautėti praeities vaiduokliams ir buvusių mylimųjų šmėkloms. Neleiskite, kad tai sugadintų jūsų dabartį ir galimybes, kurios dabar skleidžiasi jūsų panosėje.

Nuo penktadienio ir visą savaitgalį jūsų gyvenimą užlies tyras džiaugsmas, nes meilės reikalai klostysis puikiai. Intelekto blyksniai, sąmojingi pokalbiai gali kaip reikiant įžiebti aistrą, taigi žiūrėkite, su kuo kalbate.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje sugebėsite pastebėti puikias progas ir daryti staigius, bet reikalingus sprendimus. Greičiausiai nieko svarbaus (nei dalykų, nei žmonių) pro akis nepraleisite.

Nuo savaitės vidurio žvaigždės jums įteiks sklandaus bendravimo dovaną, ji labai pravers širdies reikaluose. Taigi pirmyn, pasakykite, ką jam ar jai jaučiate, nesikliaukite vien kūno kalba ar, jūsų manymu, labai iškalbingu žvilgsniu.

Savaitgalį daugiausia dėmesio reikalaus šeimos ir namų, buitiniai dalykai, vis dėlto neužmeskite svarbiausios – meilės ir santykių – temos. Jums gali kilti įdomių naujų idėjų.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje būsite šventiškumo ir džiugesio įsikūnijimas, taigi nenuostabu, kad taip nusiteikę sulauksite dėmesio. Tokie atrodote labai žavūs ir jums neįmanoma atsispirti, nežinojote?

reklama

Nuo antros savaitės pusės sugebėsite pajausti ir aplinkiniams dalyti paprastus dalykus, kurie nieko nekainuoja, tačiau yra neįkainojami. Kam pasiseks pajausti didžiausią jūsų dosnumo bangą, kas tas laimingasis ar laimingoji?

Savaitgalį praleisite su asmeniu, kuris jus įkvepia ir su kuriuo labai įdomu kuo nors užsiimti, kartu tyrinėti pasaulį.

OŽIARAGIS

Labai svarbu laikytis principų, taip pat – meilėje bei santykiuose, bet visada privalu palikti erdvės ir laisvės gyvenimui jus nustebinti. Tai suprasite savaitės pradžioje.

Nuo jos vidurio tikėkitės džiaugsmo ir gėrio, ir sulauksite. Kur eisite, kur tik atsidursite su draugais ar mylimu žmogumi, patirsite nuostabių akimirkų. Šventės tikrai dar nesibaigė!

Savaitgalį patys ar aplinkinių padedami suprasite, kad didžiausia ir dosniausia dovana, kurią galime įteikti vienas kitam, – dėmesys ir laikas, kurį praleidžiame kartu.

VANDENIS

Jau savaitės pradžioje atsidursite dėmesio centre, jei netikėtai pateksite į šventę ar vakarėlį. Neatsisakykite, neįprasta taip pradėti savaitę, bet niekas nesako, kad blogai.

Be to, nuo savaitės vidurio įtrauks skubūs darbai ir užduotys, todėl džiaugsitės pasinaudoję proga kiek atsipalaiduoti. Antroje savaitės pusėje po darbo verčiau sukite namo, jaukiai praleiskite laiką savoje aplinkoje su savais brangiausiais žmonėmis.

Nuo penktadienio ir visą savaitgalį žvaigždės kuo geriausiai nusiteikusios jūsų atžvilgiu. Taigi švieskite ir spindėkite, patirkite meilę ir džiaugsmą.

reklama

ŽUVYS

Pritrūko sėkmės? Žvaigždės jos atsiųs savaitės pradžioje. Būtinai panaudokite šią dovaną, spręsdami meilės reikalus. Savaitės pradžia bus itin romantiška.

Nuo antros savaitės pusės iš draugo, bendradarbio ar visiško nepažįstamojo galite sulaukti pamokymų, susijusių su meile ir santykiais. Nesupykite, išklausykite, bet pasitikrinkite, kokių rezultatų jie patys pasiekė šioje srityje, ar jų patarimai verti įsiklausyti.

Savaitgalį mąstysite apie ateitį, tačiau nepražiopsokite šiandienos, kas vyksta čia ir dabar. Tai dovana, kurią neatsakingai iššvaistome, netgi to nesuvokdami. Laikas, praleistas su šeima ir draugais, dabar labiausiai glostys jūsų širdį.

Astromanija.lt