„Justin 3“ tiki sėkme „Eurovizijoje“ su daina apie Lietuvos sostinę

Justinas Trio
Justinas Trio
© Asmeninis albumas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-03 09:57

Jau netrukus prasidėsiančios „Eurovizijos“ atrankos kursto Lietuvos klausytojų susidomėjimą tuo, kas šiais metais atstovaus mūsų šaliai.

Regis, „Eurovizija“ vyko visai nesenai, tačiau jau ilgą laiką Lietuvos muzikos atlikėjai ruošia naujus kūrinius, kurie galėtų suskambėti ne tik Lietuvos scenoje, tačiau ir didžiojoje „Eurovizijoje“.

Jau netrukus prasidės pirmieji filmavimai, todėl nutarėme susipažinti su jaunatviška muzikos grupe „Justin 3”, kuri ankstesnėje atrankoje dalyvavo kaip grupė „Alive Way” su daina „Amazed By You”.

Šiuo metu grupės vokalistas Justinas Stanislovaitis su grupe sėkmingai dainuoja vienoje scenoje su Lietuvoje pripažintais muzikantais bei atlikėjais. Ne kartą girdėta ir jau savo klausytojų ratą turinti grupė „Justin 3” tiki savo kūrybos daina apie mūsų valstybės sostinę bei žmonių norą atrasti ir patirti kažko naujo.

Grupės lyderis apie „eurovizinį“ kūrinį kalba taip: „Labai tikiuosi, kad ši daina atneš gerą nuotaiką, ramybę ir motyvaciją. Ši daina yra apie tai, kaip mes kažko ieškom, kartais patys nežinom, ko, o kartais žinom, tačiau nerandam. Tikiuosi, kad ji sukels geras, pozityvias emocijas ir suteiks jėgų nepasiduoti.“

Grupė „Justin 3” pasirodys pirmoje nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ laidoje. Ji ne tik atliks kūrinį „Streets Of Vilnius”, tačiau ir pasitelks technologijas – vizualiai perteiks Vilniaus peizažus.

Kviečiame pirmiesiems išgirsti bei įvertinti grupės „Justin 3” kūrybos dainą, kuri žada atnešti sėkmę „Eurovizijoje“: