Dizainerių patarimai: kokios bus 2017 m. interjero tendencijos

Atvira virtuvė
Atvira virtuvė
© Flickr.com
Alfa.lt
2017-01-11 06:38

Apie namų interjerą rašantis JAV tinklalapis Houzz.com pristatė karščiausias prasidėjusių metų namų dizaino tendencijas. Konsultuodamiesi su prekybininkais ir kitais specialistais, jo autoriai sudarė sąrašą, kas bus populiariausia namų interjero rinkoje šiemet.

Jei ruošiatės atnaujinti ar įsirengti namus, šis sąrašas jums gali būti labai naudingas.Prie lubų prikabintos naktinės lempos miegamajame ne tik puikiai atrodo, suteikia kambariui lengvumo, bet ir yra praktiškos, nes atlaisvina vietą ant naktinio staliuko.reklama

Kita šių metų tendencija – juodo metalo ir stiklo durys. Šis dizainas mažas erdves padaro šviesesnes ir atrodo labai įdomiai.

Namų savininkai vis dažniau nusprendžia skirti dėmesio ir mažiau naudojamoms erdvėms. Pavyzdžiui, net skalbykla gali atrodyti gražiai, jei skirsite jai šiek tiek dėmesio. Be to, tai praktiška.

Dizaineriai taip pat iš naujo atranda rusvą (kūno) spalvą. Keli jos atspalviai interjere gali sukurti ypatingą nuotaiką.

Miegamuosiuose vis dažniau naudojamos intensyvios, romantiškos spalvos, pavyzdžiui, rubino, aviečių, karamelės ir, žinoma, juoda. Remiantis Houzz.com apklausa, „intymi“ ir „romantiška“ yra trečias dažniausias spalvų apibūdinimas, kai įrenginėjamas miegamasis. Pirmos dvi yra „raminanti“ ir „jauki“.Naujose virtuvėse šiemet karaliaus balta spalva. Medžio akcentai taip pat bus populiarūs, nes sumažins sterilumo pojūtį ir pridės žaismingumo.Įvairių rūšių mediena bus populiari ir galvojant apie įvairias spinteles ar komodas – kažkas paprasto, švaraus ir modernaus.Virtuvėse taip pat vis dažniau bus galima pamatyti kontrastuojančios spalvos salą. Ji „sudarkys“ baltos spalvos vientisumą. Įdomus sprendimas: turint tokią virtuvės salą, kai kurie nebijos eksperimentuoti ir pirks tokios pačios spalvos šaldytuvą. Prie viso to galite priderinti ir modernias baro kėdes, kurios tampa vis populiaresnės tarp naujų namų savininkų.

reklama

Dar viena naujiena – aštuonkampės plytelės. Jos atrodys tikrai išskirtinai, lyginant su tradicinėmis keturkampėmis.

Vertinant apskritai, norite išskirtinių ir savitų namų – nebijokite išeiti už ribų, kartais geriausi sprendimai yra kiek netikėti.