Kinų horoskopas sausiui

Kalėdos
Kalėdos
© Pixabay.com
Astromanija.lt
2017-01-07 07:00

Iki sausio pabaigos (Lietuvos laiku – iki 2017 metų sausio 28-osios ryto) dar valdys impulsyvioji, išradingoji ir atlapaširdė Ugninė Beždžionė.

Beveik visą pirmąjį 2017-ųjų mėnesį dar galime mėgautis laisve, nes greitai turėsime susitaikyti – negalėsime kliautis vien improvizacija ir spontaniškumu.

Ugninio Gaidžio metais pravers geros manieros, stilius ir elegancija (tiek elgesyje, tiek aprangoje). Meilėje geriau irgi vengti eksperimentų. Apskritai nuo sausio pabaigos ir likusius vienuolika mėnesių mums reikės daugiau kantrybės ir ištvermės visose gyvenimo srityse.

ŽIURKĖ

Pasiruošimas

Praėjusiųjų metų valdovė Beždžionė puikiai sutarė su Žiurke. Greičausiai šio ženklo atstovai tikrai nesiskundė, nes darbe buvo įvertinti, pinigų daugėjo.

Sausį pasistenkite į savo gyvenimą pažvelgti kiek kitaip, įnešti daugiau struktūros, tvarkos, mokykitės elgtis organizuotai. Likusiais metų mėnesiais jums toks požiūris ir nauji įgūdžiai labai pravers.

O kaip meilės reikalai? Neikite į jokius niekingus kompromisus. Klausykite širdies, nes protas gali apgauti.

JAUTIS

Pasitikrinimas

Jeigu gerai jaučiatės, kur esate, ten ir likite. Kitiems Jaučiams verta įsidėmėti: dabar už lankstumą ir drąsą sulauksite atlygio.

Jeigu ilgai mąstėte apie pokyčius, sausį jau reikėtų pradėti veikti. Vėliau galėsite pataisyti, jei iškart kas nepavyks. Mėnesio pabaigoje prasidėsiantys Ugninio Gaidžio metai jums bus laimingi ir sėkmingi.

TIGRAS

Tik kantrybės!

Sausio mėnesį Tigrams verčiau užsimerkti ir irtis tolyn. Jei atrodys, kad pasaulis susimokė prieš jus, žinokite, jums tik taip atrodo.

Jau greitai viskas susitvarkys, bet iki tol būtų gerai, kad bendraudami pasitelktumėte santūrumą ir toleranciją. Būkite kantrūs ir nesileiskite provokuojami. Meilėje prireiks atvirumo ir pasirengimo priimti kitokį požiūrį.

KIŠKIS

Tas mielas pastovumas

Kiškiai sausį sulauks galimybės ramiau tvarkyti reikalus, lėčiau mąstyti ir judėti. O labiausiai džiugins į gyvenimą grįžtantis stabilumo ir saugumo pojūtis.

Praėjusieji mėnesiai greičiausiai jus iškankino skuba, netikėtumais, taip sukeldami daug įtampos. Dabar galėsite ramiai, kaip mėgstate, susitelkti į tai, kas vyksta, į dabartį, taip pat pasikliauti stipria intuicija. Ja galėsite pasitikėti visus ateinančius mėnesius.

DRAKONAS

Nauji privalumai

Dar galite pasimėgauti išeinančios Ugninės Beždžionės metais. Jie, o kartu ir improvizacijų laikas, baigsis sausio 28 dieną, tada prasidės Ugninio Gaidžio valdymo laikotarpis. Jo metu teks susikaupti, kliautis sveiku protu, mažiau rizikuoti.

Asmeniniame gyvenime sausį jums labiausiai rūpės klausimas, kiek gi asmeninės erdvės jums reikia. Be to, pamažu imsite suvokti, kad stabilumas ir pastovumas (gyvenime ir santykiuose) turi nemažai privalumų.

GYVATĖ

Sudie, nuobodybe!

Beždžionė jos valdymo metais, kurie baigsis sausio 28 dieną, Gyvatės ženklo atstovus ištraukė iš komforto zonos. Jiems teko susidurti sau daugybe netikrumo, nepastovumo, chaoso, tačiau per tuos metus jie nemažai išmoko naujo. Pavyzdžiui, mažiau planuoti, būti lankstesniems.

Taigi visada galima atrasti teigiamų dalykų, jeigu tik norime, tiesa? Dar visą sausį turite laiko atsikratyti senos tvarkos, veiklos, mąstymo, elgsenos metodų, išsivaduoti iš saugumo teikiančių, bet nuobodulį varančių įpročių. Tai pagyvins ir jūsų meilės gyvenimą, ne tik kasdienybę.

ARKLYS

Laisvės ir jaudulio gurkšnis

Paskutinių 2016-ųjų mėnesių sukeltas chaosas sausį ims rimti. Nuotykius mėgstantiems Arklio ženklo atstovams 2017 metų pradžia gali pasirodyti per rami, netgi nuobodoka.

Ką gi, turėsite patys susigalvoti, kaip save pralinksminti, nes greičiausiai likimas staigmenų nepateiks. Dar visą sausį galite apgalvoti kokį nors beprotišką planą ir spėti jį įgyvendinti.

Nuo sausio 28-osios nuotykių ir neapgalvotos rizikos laikas baigsis, nes metus užvaldys griežtas ir reiklus Ugninis Gaidys.

OŽKA

Įgarsinti poreikiai

Tie Ožkos Zodiako atstovai, kurie prieš akis turi aiškų tikslą, jausis stiprūs. Tada aplinkinių patarimai, mėginimas juos kur nors nukreipti nedarys įtakos. Kai aiškiai suvokiate savo tikslus, norus ir poreikius, to ir siekiate, šitaip išvengdami blaškymosi.

Sausį Ožkos metais gimusiems ne tik svarbu daryti, ką sumanė, bet ir tapti matomiems, kalbėti apie save ir savo darbus, aiškinti, rodyti, pareikšti apie savo poreikius. Tai padės jiems tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

BEŽDŽIONĖ

Nauji vėjai

Pastaruosius mėnesius Beždžionės jautėsi labai gerai, kitaip tariant, savoje stichijoje. Jų nuostatos, gebėjimai, veikimo būdas galėjo padėti siekti sėkmės.

Sausį imkite pratintis prie besikeičiančių vėjų, jie pūs iš kitos pusės. Vis dažniau susidursite su pasipriešinimu, kai pristatysite savo idėjas.

Būkite diplomatiški, neeikvokite veltui energijos, pykdami ar mėgindami kitiems įrodyti savo tiesą. Nuo sausio pabaigos jums svarbiausia ne siekti kažko naujo, bet saugoti ir išlaikyti, ką jau pasiekėte.

GAIDYS

Elgesio kodas – „atsipūtęs“

Pirmąjį metų mėnesį po Gaidžio ženklu gimusiems sunkiai seksis improvizuoti, jiems tai ir nelabai patinka.

Vis dėlto iš nueinančios metų valdovės Beždžionės pasiskolinkite šiek tiek drąsos veikti spontaniškai ir dar spėkite pasimokyti gebėjimo gyventi „atsipūtus“.

Kai sausio pabaigoje prasidės nauji jūsų valdymo metai, kils didelė rizika pernelyg rimtai save vertinti, susireikšminti, tapti aplinkinius kankinančiais perfekcionistais. Nekaišiokite sau pagalių į ratus! Būkite atviri ir imlūs kitokiems požiūriams ir metodams.

ŠUO

Apsaugos žiedas

Kad ir kas nutiktų, galite visada kliautis mylimais ir artimais žmonėmis. Tuo įsitikinote pastaraisiais praėjusių metų mėnesiais.

Sausis bus daug ramesnis, o artimųjų palaikymas teiks saugumo jausmą ir šildys širdį. Labai gerai, kai savi saugo jūsų užnugarį, tada jaučiatės tvirtai darbe, siekdami karjeros ar įgyvendindami sumanymus. Tačiau svarbiausia – atidžiai ir atsakingai atlikite savo užduotis.

KIAULĖ

Teisingas kursas

Jeigu esate patenkinti situacija, galite laikytis pasirinkto kurso: gilinti žinias, didinti apsukas. Sausis palankus įtvirtinti, ką jau pasiekėte.

O jei mąstote kursą keisti, galite pasiekti norimų pokyčių darbe ar privačioje sferoje, jei atkakliai ir kruopščiai dirbsite.

Meilėje sausį jums taip pat teks apsispręsti: ar esate patenkinti partneriu ir santykiais, ar verta leistis į naujas paieškas.

Astromanija.lt