Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

Horoskopas
Horoskopas
Astromanija.lt
2017-01-04 07:00

AVINAS

Paruošiamieji darbai atlikti, laikas veikti. Jeigu, manote, prireiks pagalbos, išdrįskite jos pasikviesti. Nustebsite, kaip žmonės mėgsta padėti. Kad ir kas nutiktų antradienį, pasistenkite mąstyti blaiviai ir suvokti situaciją realiai.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje už santūrumą ir gebėjimą susitvardyti būsite dosniai apdovanoti. Darbo savaitės pabaiga gali nuvilti, tačiau savaitgalio ši nuotaika neužgoš. Laisvomis dienomis jums seksis, jausitės it tikra žvaigždė.

Laiminga savaitės spalva. Smėlio, rudi tonai pošventiniu laikotarpiu suteiks ramybės ir padės labiau atsipalaiduoti.

Laimingi savaitės skaičiai: 6, 8, 9,11, 16, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris noriai jums padeda, kai visko staiga pasidaro per daug.

TAURAS

Pirmomis savaitės dienomis jausitės saugūs, tvirti ir pasitikintys savimi. Nenuostabu, kad nemažai žmonių tiesiog norės pabūti šalia jūsų, jie lydės jus susižavėjimo ir nuostabos kupinais žvilgsniais.

Tačiau savaitės viduryje ir antroje jos pusėje galite susidurti su tokiais, kurie norės jums pakenkti. Elkitės oriai, nesuteikite jiems džiaugsmo, prarasdami pusiausvyrą.

Penktadienį pasaulis vėl jums plačiai šypsosis. Šeštadienį ir sekmadienį leiskite su gerai pažįstamais ir jums maloniais žmonėmis.

Laiminga savaitės spalva. Violetinė padės švelniau bendrauti ir geriau įsijausti į aplinkinių nuotaikas.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 9, 12, 17, 30, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris visada yra šalia, net jei būnate prastai nusiteikę.

DVYNIAI

Norėdami savaitės pradžioje atrasti atsakymą į jums rūpimą klausimą, turėsite padirbėti detektyvais. Rinksite „įrodymus“, stebėsite užuominas, ieškosite raktų mįslei įminti. Būsite nusiteikę ryžtingai, sieksite atskleisti tiesą.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje didelę įtaką jums darys aplinkiniai ir jų nuomonė. Pasikalbėję, įsigilinę į vieną ar kelias nuomones ir požiūrius, galėsite aiškiau pamatyti ir jums svarbią situaciją.

Penktadienį ir šeštadienį ji gali tapti netgi trikdanti: kuo aiškiau viskas atrodys, tuo daugiau jums kils klausimų, ypač susijusių su jūsų ateitimi. Sekmadienį skirkite poilsiui.

Laiminga savaitės spalva. Jeigu prieš svarbų pokalbį jums trūks drąsos, pastiprinimo suteiks raudona spalva.

Laimingi savaitės skaičiai: 13, 24, 30, 32, 41, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Draugai dabar jums bus patys svarbiausi.

VĖŽYS

Jeigu kas nors jums kelia nerimą, susirūpinimą, verčiau į tai pasigilinkite pirmomis dienomis, nes kitaip visą savaitę neturėsite ramybės. Ne ignoruoti, o stengtis išsiaiškinti – geriausias būdas atsikratyti slegiančio jausmo.

Jei tai padarysite, savaitės viduryje ir antroje jos pusėje apims pasitenkinimas ir sustiprės pasitikėjimas savo jėgomis. Priimkite naujus iššūkius lygiai taip pat – iškart ieškokite galimo sprendimo.

Darbo savaitės pabaigoje pasijausite pavargę nuo žmonių, jums tesinorės į namus užsisakyti picos ir įsitaisius ant sofos žiūrėti filmus. Jei reikės, poilsiui skirkite ir kitas dienas. Tada sekmadienis bus energingas ir netgi triukšmingas.

Laiminga savaitės spalva. Jums dabar tiks šviesios spalvos, ypač žydra ir rožinė padės spindėti ir gerai atrodyti.

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 10, 12, 25, 28, 38 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Pabendraukite su vaikais, jie pradžiugins ir padės pasijausti laimingiems.

LIŪTAS

Turite pakankamai savigarbos, kad ištvertumėte ir neatsitrauktumėte tol, kol gaunate, ko geidžiate. Kiti tai gali palaikyti asilišku užsispyrimu ar arogancija.

Jums neturėtų rūpėti kitų nuomonė. Nieko blogo laikytis principų ir likti ištikimiems savo vertybėms ir tikslams. Jeigu prireiks patarimo dėl meilės reikalų, paprašykite jo, bet darykite, kas jums atrodo teisinga.

Savaitės viduryje tapsite atviresni ir lankstesni, labiau linkę bendradarbiauti ir bendrauti. Vis dėlto laikysitės savo: yra dalykų, dėl kurių tiesiog nesiderama.

Savaitės pabaigoje tyrinėsite jums svarbią temą ar sieksite daugiau sužinoti apie vieną žmogų. Nedarykite skubių išvadų, nesurinkę visų faktų. Sekmadienį teks gerokai palaužyti galvą, jei norėsite išnarstyti jums tekusią mįslę.

Laiminga savaitės spalva. Dabar ir taip spindėsite, trauksite aplinkinių dėmesį. Jei norite, galite vis tiek rinktis blyškesnę raudoną.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 14, 23, 25, 34, 40 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Pabendraukite su vyresniais žmonėmis, jie duos protingų patarimų.

MERGELĖ

Nors galite naudotis daugybe vertingų įrankių, savaitės pradžioje jums labiausiai pasitarnaus kūrybingumas. Pastarieji jūsų nuveikti darbai trauks aplinkinių dėmesį. Jeigu esate vieniši, greičiausiai tokie būsite neilgai. Turintieji porą ambicijas nukreips į darbą.

Savaitės viduryje galite nusivilti tuo, ką darote. Atrodys, tai neduoda norimų rezultatų ir jau įsigriso iki gyvo kaulo. Kartais užtenka naujo požiūrio ar veikimo metodo, ir įprasti dalykai nebevaro nuobodulio. Pabandykite.

Savaitės pabaigoje susilaikykite, nekritikuokite gero draugo, verčiau jį ar ją palaikykite. Jei savaitgalį sulauksite kritikos iš kitų, neimkite to giliai į širdį. Juk patys žinote, ko esate verti.

Laiminga savaitės spalva. Rinkitės mėlyną, dabar jums tiks įvairiausi jos atspalviai. Mėlyna padės susikaupti.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 4, 16, 18, 27, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Vaikai dabar suteiks daugiausia džiaugsmo.

SVARSTYKLĖS

Jaučiatės pabirę, o pusiausvyros jaumas kažkur išgaravęs? Namuose gali įsivyrauti keista atmosfera. Kad ir kas vyktų dabartyje, savaitės pradžioje tapsite sentimentalūs, panirsite į nostalgiškus prisiminimus.

Kaip išsivaduoti iš šios būsenos? Meilė, romantiniai planai gali padėti grįžti į realybę. Laimei, tikrai bus dėl ko kurti paširdžius kutenančius planus.

Antroje savaitės pusėje grožis ir estetinis pasitenkinimas atsidurs pirmoje vietoje. Savaitgalis prasidės chaotiškai, bet pasibaigs visai smagiai ir jaukiai.

Laiminga savaitės spalva. Galite šiomis dienomis rinktis bet kurią, svarbiausia, kad neatrodytumėte nuobodžiai.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 15, 25, 28, 30, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris tiki gėriu ir, ištikus problemoms, nepiešia viso pasaulio juodai.

SKORPIONAS

Neklausykite tų, kurie sako, kad tai neįmanoma. Viskas yra įmanoma, jei tikite ir atkakliai ko siekiate. Vis dėlto antradienį elkitės kukliai, santūriai ir nenusiminkite, jei trečiadienį reikalai namuose nesiklostys taip, kaip norėtumėte.

Nuomonių susikirtimai antroje savaitės pusėje neturėtų jūsų išmušti iš pusiausvyros. Jei tik leisite, tai padės pamatyti situaciją iš skirtingų požiūrio taškų. Savaitgalis bus kupinas atradimų ir naujovių. Sekmadienį leiskite sau pailsėti.

Laiminga savaitės spalva. Nustebinkite save, apsirenkite šviesių, lengvų spalvų drabužiais. Tai jus sušvelnins, pakels nuotaiką ir suteiks energijos.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 7, 12, 20, 34, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Dabar laimingiausi būsite, laiką leisdami su mylimu asmeniu.

ŠAULYS

Pirmadienį ir antradienį dėmesys kryps į muziką, meną, bet turėtumėte jį pirmiausia sutelkti į piniginius reikalus. Neišlaidaukite, realiai vertinkite savo finansinę padėtį. Jeigu norėsis ką įdomaus nuveikti, galite tai padaryti ir pernelyg „nenuskriausdami“ savo piniginės.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje tai suprasite, kai malonumą patirsite bendraudami su įdomiais žmonėmis. Atrasite, kaip smagu ir linksma gali būti klausytis jų pasakojimų ir istorijų.

Darbo savaitės pabaigoje skirsite laiko mintims surūšiuoti, sutvarkyti, kad atsivertų daugiau erdvės naujoms priimti. Savaitgalis bus linksmas ir džiugus.

Laiminga savaitės spalva. Dabar ne spalvos jus puoš, o jūs puošite spalvas ir žavėsite priešingos lyties atstovus.

Laimingi savaitės skaičiai: 10, 13, 24, 29, 33, 47 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris geba džiaugtis iš visos širdies.

OŽIARAGIS

Pirmadienį ir antradienį jus apsups žmonės, kurie jumis žavėsis, žarstys komplimentus, suteiks paramos ar įkvėps drąsos. Paprastai tariant, pasijausite tarsi naujai gimę, kupini gyvybinės energijos, protingi, sąmojingi, žavūs...

Tai suteiks drąsos pokyčiams arba tiesiog kitaip pasižiūrėti į įprastus dalykus savaitės viduryje ir antroje jos pusėje. Penktadienį ir šeštadienį pasinaudokite šia pozityvia banga ir jus apėmusia kūrybinga nuotaika. Sekmadienį verčiau susidraugaukite su sofa ir atgaukite jėgas.

Laiminga savaitės spalva. Ryškios spalvos įkvėps, kels nuotaiką, suteiks energijos. Užteks ryškesnio šalio ar kepurės.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 9, 12, 18, 22, 30 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris įsiklauso į jūsų žodžius ir vertina jūsų patarimus.

VANDENIS

Pirmomis savaitės dienomis mąstysite apie pasaulį, kuris veikia pagal jam vienam suprantamus dėsnius. Kartais tikrai sunku suvokti ir žmonių motyvus bei poelgius.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje jus aplankys įkvėpimas. Maži atradimai kels jaudulį ir skatins daugiau ieškoti ir atrasti, taip pat tuo dalytis su aplinkiniais.

Savaitės pabaigoje turėsite dėti pastangų, kad atskirtumėte fantaziją nuo realybės. Sekmadienis bus šviesus ir pripildys šviesių minčių bei patyrimų.

Laiminga savaitės spalva. Balta padės mąstyti ir elgtis nepriklausomai, aiškiau suvokti situaciją.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 3, 7,10, 15, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris geba džiaugtis jūsų sėkme ir neturi nė menkiausio pavydo jausmo.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje būriui žmonių (kolektyvui, draugų ratui ar šeimai) prireiks lyderio ir jūs sutiksite juo tapti. Tada suvoksite, kad jus supantiems žmonėms reikia ne tik vedlio – dar labai daug kitų dalykų... Kaip visada, norėsite visiems padėti, veršitės keisti pasaulį.

Vis dėlto sugrįšite prie žinomos tiesos, kad tai padaryti labai sunku, o geriausia pasaulį pradėti keisti nuo savęs. Taigi iš naujo įvertinsite savo ambicijas ir nuo didelių dalykų pereisite prie mažų. Galima judėti ir mažu žingsniu, nebūtina spausti gazo „iki dugno“.

Savaitės pabaigoje būsite užvaldyti naujų idėjų, daug skambinėsite ir derinsite. Savaitgalis jums gali pateikti jaudinančių iššūkių.

Laiminga savaitės spalva. Pamėginkite oranžinę. Ji suteiks energijos ir gerai nuteiks.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 8, 12, 27, 30, 33 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris visada su jumis bendrauja sąžiningai.

Astromanija.lt