Mergina pasigamino veido kaukę, primenančią „Nutellą“: žmonės apstulbo, kiek purvo ji gali išvalyti

Mergina pasigamino veido kaukę naudodama „Nutella“
Mergina pasigamino veido kaukę naudodama „Nutella“
© „Instagram“
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-02 06:49

Pasaulyje darosi vis populiariau pasigaminti reikiamų kosmetikos priemonių tiesiog namuose, savo rankomis. Viena tinklaraštininkė, pseudonimu Habiba, nusprendė pasidaryti veido kaukę, kuri savo konsistencija ir spalva primena šokoladinį kremą „Nutella“. Norėdama parodyti kitiems žmonėms, kaip ši naminė kosmetikos priemonė veikia odą, Habiba viską nufilmavo ir įkėlė į internetą. Vaizdo įrašas vos per kelias dienas buvo peržiūrėtas beveik 200 tūkstančių kartų.

Jame mergina demonstruoja, kaip pasigaminti šokoladinę veido kaukę, kuri išvalo poras ir padaro odą lygesnę. Visų pirma Habiba sumaišė pieną ir želatiną, ištirpdė šį mišinį mikrobangų krosnelėje, vėliau įdėjo kakavos miltelių, medaus ir viską sumaišė. Tada mergina užtepė gautą masę ant veido ir palaukė, kol ji visiškai išdžius.

Kai Habiba ėmė lengvai plėšti kaukę nuo veido odos, ant kaukės buvo matyti visi prilipę nešvarumai. Būtent tai ir sužavėjo internautus, ypač moteris. Nauji grožio receptai visada praskaidrina nuotaiką pasigražinti mėgstančioms dailiosios lyties atstovėms.