Soliaris apie tai, kodėl nedalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje: „daktarai“ liepė paskelbti, jog paliksime šiais metais šansą kitiems

Soliaris
Soliaris
© Dmitrijus Radlinskas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2016-12-29 01:15

Lapkričio mėnesį avarijoje nukentėjęs dainininkas Algimantas Minalga-Soliaris pranešė dar liūdnesnę žinią: dėl avarijoje patirtų sužalojimų vyras negalės dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje.

Algimantas Minalga-Soliaris

Apie tai dainininkas paskelbė vėlų trečiadienio vakarą savo asmeninėje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Joje dainininkas išliejo visą savo širdgėlą:

„Liūdnos žinios: pasirodo, mano avarija, patirta neapdairaus vairuotojo dėka, mano gyvenime pakoregavo daugiau, nei tikėjausi. Dėl avarijos metu lūžusio žandikaulio atšaukėme visus šventinius koncertus, mano Kūčių stalo skanumynai ir mišrainės virto jogurtais ir kisieliumi (per šiaudelį), naujametinę naktį burna vis dar bus surakinta geležimis, tad vargu ar susišnekėsiu – greičiausiai liksiu namie gerti savo jogurtų.

Tai dar ne viskas, visus metus puoselėtą ir ruoštą šou bei dainą (prie kurios dirbo keli žinomi prodiuseriai) specialiai „Eurovizijos“ atrankai, pasak daktarų, taip pat reikės atšaukti.

reklama

Turėjau gerą dainą ir stiprią komandą ir tikėjau šiais metais, kad tikrai važiuosime nugalėti... Ką gi, oficialiai daktarai man liepė paskelbti, jog palikime šiais metais šansą kitiems. Atsiprašau savo prodiuserių ir visos savo komandos už tai, kad vairuotojo pažymėjimas buvo išduotas žmogui, kuris savo absurdiškais sprendimais kelyje žaloja žmones vidury dienos.

Paguodžia tai, kad vaikštau ir likau gyvas, arba kad mašinoje nebuvo mano artimųjų. Kaip sakoma, sudegė namas su viskuo, ką turėjau, bet bent jau teliką spėjau išnešti.

Manęs laukia dar viena operacija, kuri, tikiuosi, padės galutinai atstatyti mano žandikaulį. O tas bičas (avarijos kaltininkas) nei paskambino, nei atsiprašė, nors taksi vairuotojas, būdamas nekaltas, skambino ir atsiprašinėjo už jį.

Na, turbūt atsiprašys, kai gaus sąskaitą iš draudimo už padarytą žalą. Va tokie būna žmonės Lietuvoje.

Įvykis, kuris nubraukė visą šių metų darbą. Džiaugiuosi, kad bent spėjome išleisti dainą „Lėtai“, kuri surinko 2,1 milijonų jūsų peržiūrų.

Ačiū, kad klausot. (Šypsena pro ašaras)

Gražių švenčių jums, chebra, palydėkit senuosius ir atšvęskit Naujuosius metus ir už mane.“


Primename, jog dainininkas pateko į avariją lapkričio pabaigoje, kai taksi, kuriame sėdėjo atlikėjas, vairuotojas nesuvaldė mašinos ir trenkėsi į priešpriešais atvažiuojantį automobilį. Pats Soliaris sakė sėdėjęs ant galinės automobilio sėdynės.

Po avarijos atlikėjui buvo atlikta žandikaulio operacija. Negana to, jis priverstas nešioti specialų įtvarą, neleidžiantį maitintis taip, kaip anksčiau. Atlikėjas neseniai paskelbė, kad dėl to numetė jau 10 kilogramų svorio.

reklama

Soliaris apie tai, kodėl nedalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje: „daktarai“ liepė paskelbti, jog paliksime šiais metais šansą kitiems

Soliaris
+5