Idėjos, kaip dekoruoti kavos staliuką

Šviesus interjeras
Šviesus interjeras
© Pixabay.com
Alfa.lt
2017-01-22 06:52

Elledecor.com dalijasi idėjomis, kaip dekoruoti kavos staliuką, kad jis ne tik būtų funkcionalus, bet ir papuoštų svetainės erdvę.

KnygosJei turite dviejų aukštų stiklinį kavos staliuką, mėgstamas knygas sudėkite apatinėje dalyje, o kitus puošybos elementus dėliokite ant viršaus. Pasirinkę spalvingas skirtingų dydžių knygas, sukursite išties įdomų dekorą.

Mini baras

reklama

Jei kavos staliukas didelis, ant jo galite laikyti ir mini barą su stilingais grafinais ar kokteilių ingredientais.

Dvigubas stalasJei svetainės erdvė tai leidžia, rinkitės ne vieną, o du kavos staliukus. Išskirtinumo suteiks akį traukianti skulptūra.

Formų derinimas

Geometrinių formų žaidimas: apvalų staliuką derinkite su stačiakampio formos padėklu.

Meno kūriniai

Derinkite klasiką ir modernumą, stalą dekoruodami knygomis, gėlėmis ir unikaliais meno kūriniais.

Sukulentai ir terariumai

Šiuolaikiniai terariumai - namų puošmena

reklama

Puikus pasirinkimas, jei norisi šiek tiek žalumos, kuri nereikalauja daug priežiūros. Dekoratyviniai terariumai namams suteiks ne tik jaukumo, bet ir išskirtinumo.

Juoda-balta

Jeigu jūsų interjere vyrauja balta ir juoda spalvos, visai nebūtina įnešti daugiau spalvų. Rinkdamiesi pratęsti šį spalvinį derinį, suteiksite namams modernumo.

Skaidrus staliukas

Įdomus sprendimas – permatomas staliukas, pro kurį matyti įdomus kilimas ar daiktų laikymo krepšiai, į kuriuos galite sudėti knygas ar žurnalus.

IliuzijaJei svetainės erdvė maža, rinkitės tokį staliuką, kurio pagrindas yra permatomas, kaip šio išskirtinio geometrinių formų staliuko.

Gėlės

Jei vertinate minimalizmą, stalą dekoruokite gėlių puokšte, priderindami jų spalvą prie mėgstamos knygos, laikomos ant stalo.

reklama