Stebuklingas receptas plaukų augimui paspartinti

Plaukų priežiūra
Plaukų priežiūra
© Pixabay.com

Ilgą laiką plaukų slinkimas ir retėjimas buvo siejamas su amžiumi. Deja, šiais laikais stresas, aplinkos užterštumas, toksinai maiste yra praktiškai neišvengiami. O juk šie veiksniai silpnina net visai jaunų žmonių plaukus.

Su plaukų slinkimo ir retėjimo problema susiduria ir vyrai, ir moterys. Mėginantys kovoti su šia problema dažniausia pastebi, kad cheminės priemonės nepadeda. Verčiau išbandyti efektyvų naminį būdą, kuriam nereikės skirti nei didelių išlaidų, nei daug laiko.

Svarbiausia, kad šį receptą sudaro natūralūs produktai.

Jums reikės:

• 2 šaukštų ricinos aliejaus

• 1 kiaušinio trynio

• 1 šaukšto medaus

Sumaišykite visus komponentus iki vientisos tyrės. Tepkite plaukų šaknis ir masažuodami įtrinkite į odą. Likusią masę paskirstykite ant plaukų. Užsidėkite dušo kepuraitę ir palaikykite kaukę 2–4 valandas.

Po to išplaukite plaukus, naudodami šampūną be sulfatų ir parabenų. Kartokite procedūrą kas tris dienas du mėnesius ir galėsite džiaugtis puikiu rezultatu.

Kodėl šie trys komponentai tokie svarbūs plaukams?

Ricinos aliejus jau ne pirmą šimtmetį naudojamas plaukų stiprinimui ir augimui skatinti. Jis pasižymi bakterijas ir grybelius naikinančiomis savybėmis, šalina pleiskanas, pagerina galvos odos kraujo apytaką, stimuliuoja plaukų augimą.

Kiaušinio trynyje yra daug baltymų ir aminorūgščių, kurios aprūpina plaukų šaknis maistingomis medžiagomis. Biotinas svarbus plaukų folikulų regeneracijai.

Medus yra stiprus antioksidantas, naikina bakterijas ir grybelius. Jame esantis natūralus vaškas veikia kaip puikus balzamas, apsaugantis plaukus nuo ankstyvo išslinkimo.