Meilės horoskopas savaitei (sausio 2–8 d.)

Meilės horoskopas
Meilės horoskopas
© Pixabay.com
Astromanija.lt
2017-01-02 06:17

AVINAS

Spręsdami apie knygą tik pagal jos viršelį, galite daug netekti. Ši taisyklė puikiai tiks pirmąją sausio savaitę. Suteikite kitam šansą, o galbūt antrąjį, ir leiskite sau sužinoti, kas gi slepiasi už viršelio. Trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis – puikus metas pajusti atostogų dvasią. Nepraleiskite progos pasidžiaugti, pasilinksminti ir įsileisti į savo gyvenimą šiek tiek romantikos. Nesureikšminkite mažų nesėkmių meilės srityje, priešingai, tai gali būti puiki proga patobulinti savo santykius ir pradėti naują etapą.

TAURAS

Nelaukite, kol meilė jus suras, ir patys jos dairykitės. Savaitės viduryje jus gali nustebinti romantiškas pasimatymas, kuris sujaudins iki širdies gilumos. Jei esate vieniši, naują meilę galite sutikti muziejuje ar meno galerijoje. Savaitgalį būsite kaip niekada žavingi ir aistringi, tad nepraleiskite progos tuo pasimėgauti. Na, o savo egoizmą paslėpkite kur nors giliai.

DVYNIAI

Nesikiškite į svetimus reikalus, juk nenorite, kad kažkas griautų ir jūsų planus. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį meilė tiesiog tvyros ore. Jei esate vieniši, kaip niekada trauksite kitų dėmesį, o patys spinduliuosite gera nuotaika. Savaitgalį galite jaustis kiek pervargę, tad pravartu atsisakyti vieno ar kito vakarėlio ir leisti sau atgauti jėgas.

VĖŽYS

Pirmadienis ir antradienis žada santūrios romantikos pliūpsnį. Mėgausitės komplimentais ir dėmesiu bei kartu su mylimu žmogumi kursite ateities planus. Savaitės viduryje tarpasmeniniai santykiai klostysis ne taip gerai, tad norint, kad kiti jus suprastų, teks gerokai pasistengti. Savaitgalį nepraleiskite progos pasilinksminti. Nuotykiai ir pramogos tikrai pakels jums ūpą.

LIŪTAS

Į meilės santykius pažvelkite analitiškai ir, jei reikia, paprašykite patyrusio draugo pagalbos, ypač jei meilės fronte pastaruoju metu itin trūksta romantikos. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį galite sulaukti kai ko netikėto – galbūt senas draugas (-ė) ar naujas pažįstamas (-a) ims rodyti jums išskirtinį dėmesį. Priimkite tai ir leiskite sau pasimėgauti tuo. Savaitgalį geriausia savo laiką ir dėmesį skirti pačiam brangiausiam žmogui: nevenkite komplimentų, gražių žodžių ar tiesiog nuoširdaus ir atviro pokalbio.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje meilės srityje viskas susidėlios į vietas ir tai jums patiks. Būkite aktyvūs, pasakykite, kaip jaučiatės ar apie ką svajojate, galbūt iš naujo įžiebkite priblėsusią aistrą. Savaitės viduryje gali tekti priimti svarbų sprendimą, susijusį su antrąja puse. Nesikankinkite ir geriau pasikalbėkite apie vertybes, galbūt kitas žmogus padės jums priimti sprendimą. Savaitgalį jūsų laukia tikras emocijų antplūdis. Laimei, jos bus džiugios ir suteiks daug laimės.

SVARSTYKLĖS

Gali būti, kad savaitės pradžioje turėsite perlipti per save ir atleisti, galbūt net sau pačiam. Trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis – puikios dienos flirtui, vakarėliams ir pasimatymams. Sulauksite kaip niekada daug dėmesio, tad leiskite sau pasimėgauti juo. Savaitgalį prisiminkite, kad svarbiau idėja, o ne tai, kas materialu. Klausykite savo širdies ir viskas išsispręs taip, kaip jūs norite.

SKORPIONAS

Pradėkite savaitę duodami – dalykite komplimentus ir šypsenas, nes tai nieko nekainuoja, tačiau suteikia džiaugsmo ne tik kitiems, bet ir jums pačiam. Patarimas: suplanuokite kažką aistringo ir jaudinančio savaitgaliui dar savaitės pradžioje. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite susitelkę į savo mintis, tačiau penktadienį ir savaitgalį jūsų laukia tikri nuotykiai. Jei esate vieniši, jokiu būdu nepraleiskite progos nueiti į vakarėlį. Tiems, kurie turi antrąsias puses, taip pat puikus metas pasilinksminti drauge.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje vengsite žmonių ir bendravimo, tačiau neužverkite savo širdies aklinai. Ketvirtadienį ir penktadienį leiskite sau pasidžiaugti meile ir parodykite ją patys. Atverkite savo širdį, išsakykite savo jausmus ir tikrai sulauksite atsako. Savaitgalį jūsų nuotaikos dažnai keisis, tad geriau laiką leiskite vienumoje.

OŽIARAGIS

Puikus metas susitikti su seniai matytais draugais ar net buvusiais mylimaisiais, kadangi jie gali padėti geriau pažinti save dabar. Savaitės viduryje jus užplūs darbai, tačiau nepamirškite skirti laiko ir poilsiui bei pramogoms. Savaitgalį jausitės kaip niekada puikiai – tai puikus laikas romantikai.

VANDENIS

Savaitės pradžioje galite susidurti su problemomis meilės srityje, tačiau vienintelis būdas tai išspręsti – kalbėtis, kalbėtis ir dar kartą kalbėtis. Jei būsite atviri, savaitės viduryje viskas klostysis tiesiog puikiai. Vienišiams numatomos naujos pažintys, o turintys mylimą žmogų džiaugsis dar artimesniu ir stipresniu ryšiu. Savaitgalį norėsis privatumo, tačiau nevenkite bendravimo ir žmonių, nes būtent tai jums suteiks daugiausiai džiaugsmo.

ŽUVYS

Jūsų geraširdiškumas ir svetingumas kaip niekada pravers savaitės viduryje, o artimiausieji džiaugsis jūsų sugebėjimu sukurti ypatingą namų jaukumą ir šilumą. Savaitgalį skirkite laiko sau ir savo jausmams, kad suprastumėte, ko iš tiesų norite ir kas jums svarbiausia.