Palmiros horoskopas savaitei (gruodžio 26 – sausio 1 d.)

Palmira Kelertienė (Fotografas Justas Maronas, dizainerė Skaistė Ašmenavičiūtė)
Palmira Kelertienė (Fotografas Justas Maronas, dizainerė Skaistė Ašmenavičiūtė)
© Asmeninis albumas
LNKgo.lt
2016-12-27 11:38

AVINAS

Šią savaitę palankus metas tęsti atostogas. Jeigu praėjusią savaitę nepavyko pailsėti nuo darbų, tai padaryti vertėtų šią. Probleminė diena – trečiadienis. Visi rūpesčiai šią savaitę bus susiję su darbu. Šią savaitę atsipalaiduokite ir pasikliaukite atsitiktinumu.

JAUTIS

Liūdnos ir ne itin teisingos mintys aplankys šį trečiadienį. Pasistenkite susikaupti ir sulaukti ketvirtadienio. Nuo ketvirtadienio vertėtų pamąstyti apie ateitį, santykius su draugais.

DVYNIAI

reklama

Šią savaitę rasite bendrą kalbą su visais, net ir su tais, į kuriuos iki šiol žiūrėjote kreivai. Paskutinėmis metų dienomis galite įsivelti į konfliktus. Pasistenkite daugiau laiko praleisti namuose, atsisakykite viešnagių pas draugus ar pažįstamus.

VĖŽYS

Jau nuo pirmadienio Vėžio ženklo atstovai norės imtis veiklos, kažką veikti, tačiau savaitės pradžia turėtų būti skirta sveikatos stiprinimui. Darbams palanki diena – antradienis. Trečiadienį venkite pradėti naujus darbus.

LIŪTAS

Tikėtina, kad nuo šios savaitės pasijusite geriau. Pajusite sėkmės ir laimės skonį. Antradienis – palanki diena įvairiems susitikimams, verslo reikalams. Savaitės viduryje būkite atidūs, nes padidėjusi klaidų ir nelaimių tikimybė.

MERGELĖ

Šią savaitę norėsite ramybės, jaukaus šeimyninio bendravimo. Ištroškę romantikos gali pasimatymus planuotis pirmadienį arba antradienį. Trečiadienis – kritinis laikas, susilaikykite nuo bet kokio bendravimo.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę palankus metas lankyti giminaičius, draugus, prisiminti smagią praeitį. Šią savaitę svarbius reikalus tvarkykite antradienį, nes trečiadienis – kritinė diena. Savaitės pabaiga žada ypatingą sėkmę meilės sferoje.

SKORPIONAS

reklama

Skorpiono ženklo atstovų laukia įdomi ir intriguojanti savaitė. Viskas versis aukštyn kojomis. Naujus metus stenkitės sutikti kuo ramiau.

ŠAULYS

Svarbius reikalus tvarkykite antradienį. Pamąstykite apie naujas uždarbio formas. Paskutinėmis darbo dienomis susitikite su verslo partneriais, įmonės vadovais ir padiskutuokite apie ateities galimybes.

OŽIARAGIS

Puiki visa savaitė. Pirmadienį ir antradienį bendraukite tik su tais žmonėmis, kuriuos mylite. Pirmomis savaitės dienomis netvarkykite svarbių reikalų. Darbinius reikalus tvarkykite tik ketvirtadienį ir penktadienį. Palanku pamąstyti apie dovanas sau ir savo artimiesiems.

VANDENIS

Šią savaitę kurkite įvairius planus, gražias ateities vizijas. Šiomis dienomis atsiribokite nuo žmonių. Įvyks tai, ko nelaukėte ir nesitikėjote. Atsidursite dėmesio centre, sulauksite įdomių pasiūlymų.

ŽUVYS

Šią savaitę nerizikuokite nei savo garbe, nei pinigais. Iki ketvirtadienio bus nepalankus metas. Savaitės pabaigoje kurkite ateities planus, susitikite su bendraminčiais, veiklos partneriais. Pakalbėkite apie būsimą bendrą veiklą.