Kinų Ugninio Gaidžio metų horoskopas

Gaidžio metai
Gaidžio metai
© Alfa.lt
Astromanija.lt
2016-12-31 06:27

Stipraus charakterio kinų astrologinė figūra Gaidys mėgsta išdidžiai apžvelgti savo teritoriją ir sulaukti susižavėjimo šūksnių ar pagyrų. Ugninio Gaidžio metai prasidės 2017-ųjų sausio 28 dieną, o baigsis kitų metų vasario viduryje.

Kas mūsų laukia šiais metais? Gausime galimybę realizuoti visą savo potencialą ir atrasti tikrąsias stiprybes. Kad iki to prieitume, pirmiausia turime jas žinoti, taip pat jausti pasitenkinimą savimi, savo asmenybe ir gyvenimo būdu. Tik tada pajausime ir į mūsų gyvenimą plūstančią Ugninio Gaidžio energiją.

Šis kinų astrologinis gyvūnas yra labai atviras ir pasitikintis savimi. Kita vertus, jam būtinas aplinkinių palaikymas ir įvertinimas. Neverta dėl to apšaukti jo egocentriku, juk kiekvienam žmogui to reikia.

Gaidžio metais palanku mokytis visko, kas padeda tvirčiau jaustis ir stiprinti savivertę, patikėti savo gebėjimais ir talentais.

Ugnies elementas Gaidžio ženklui naujaisiais metais skatins persvarstyti iš pernai atsivijusias problemas ir šįkart nebeatidėlioti sprendimo, ieškoti ir atrasti jį ryžtingai. Šis Zodiakas ragins asmeniniame ir viešajame gyvenime, ypač politikoje, išlaikyti platų žvilgsnį, o ne susitelkti į sudėtingas pavienes situacijas.

2017 metais visi galime daug pasiekti, tačiau turime būti pasirengę, sunkiai dirbti. Jei būsime darbštūs, galiausiai pamatysime, kad tai tikrai apsimoka.

ŽIURKĖ

Aštrus protas ir geri refleksai, būdingi gimusiems po Žiurkės ženklu, padės prisitaikyti prie Ugninio Gaidžio duodamo tono.

Santykiuose 2017 metais trokšite permainų ar naujovių, nes nuobodulys trukdys įvertinti, ką turite, ir didins nepasitenkinimą. Ypač pavasarį Žiurkės Zodiako partneriui reikėtų pasistengti, kad apie jus besisukantiems priešingos lyties atstovams neliktų jokių galimybių laimėti jūsų dėmesio ar net širdies.

Vieniši Žiurkės metais gimusieji susižavės ryškiomis, drąsiomis ar net rėksmingomis asmenybėmis. Vis dėlto vertėtų būti atsargiems, ne visada pasiduoti impulsams ir ne visiems sakyti „taip“.

Darbe prireiks jūsų protingų įžvalgų ir spontaniškų veiksmų. Didžiausia pokyčių tikimybė bus kovą, balandį ir gegužės mėnesį. Rudenį, spalį, vertėtų visas jėgas ir energiją investuoti į svarbų projektą. Būtent šis atneš jums laimę ir pasitenkinimo jausmą. Šiuo metu išmoksite ir tinkamiau elgtis su pinigais.

2017 metais daugiausia konfliktų išvengsite, pasitelkę savo žavesį. Be to, labai aiškiai pajausite, kuriuo momentu reikia sutelkti visas jėgas, kad pasiektumėte, ką užsibrėžėte.

JAUTIS

Po šiuo ženklu gimusieji Ugninio Gaidžio metais bus patys geidžiamiausi partneriai. Esate švelnūs, ramūs, atidūs, pastovūs, todėl aplinkiniai jūsų draugijoje jaučiasi saugiai. Labai aiškiai žinote, ko norite ir kur einate, todėl aplinkybės nedaro jums didelės įtakos. Jūsų lengvai iš pusiausvyros neišmuš niekas.

Turintieji porą Jaučiai kaip siena stovės už savo mylimojo nugaros, visada pasiūlys savo ranką ar petį atsiremti ar ausį išklausyti, kai norėsite pasiskųsti ar išsikalbėti. Planuojantiems šeimos gausėjimą tinkamas laikas bus pavasarį ir vasarą.

Vieniši Jaučiai irgi tiksliai žino, ko tikisi iš meilės. Jie ieško tikrų dalykų ir žmonių, todėl renkasi atidžiai ir lėtai. Pavasarį yra didelė tikimybė sutikti gyvenimo meilę. Šiuo metų laiku netgi santūrieji Jaučio ženklo atstovai išdrįs atviriau parodyti savo jausmus.

Darbe 2017 metais nereikėtų kuklintis, išdrįskite parodyti savo darbo rezultatus, pasidžiaugti laimėjimais. Lengva pasakyti, sunku padaryti? Vis dėlto internetas šiuo metu suteikia galimybę pasimokyti iš kitų, pasidomėti naujovėmis, į savo darbo pristatymą įtraukti originalių detalių ar pasinaudoti inovacijomis. Verta netgi investuoti į nedidelį šou, ir tai tikrai ne tuščias laiko gaišimas. Prastai pristatytas didelis ir rimtas darbas nueis perniek, jeigu liks nepastebėtas.

TIGRAS

Po šiuo ženklu gimusieji paprastai su įkarščiu imasi reikalų ir dažnai jaučia pasitenkinimą savo gyvenimu. 2017 metais galų gale sulauksite galimybės visą įkarštį panaudoti tinkamai, kur ir norėjote.

Ugninio Gaidžio metais Tigrams puikiai klostysis meilės reikalai. Vos atsiginsite aplinkinių dėmesio. Vieniši šio ženklo atstovai mėgausis flirtu ir nuostabiai leis laiką. Geriausias metas pasidžiaugti viengungyste bus gegužį, birželį ir liepą. Jau rugsėjį turėsite galimybę užmegzti rimtą ryšį.

Įsipareigoję Tigrai visiškai pasikliaus partneriu. Puiku, nes dėmesio ir rūpesčio jums tikrai reikia daug. Nors mėgstate paflirtuoti, bet, gerbdami partnerį, žinote, kada sustoti. Rugpjūtį labai gerai jausitės su artimu žmogumi, net jei laiką leisite namie ir niekur nekeliausite.

Darbe gali įvykti pokyčių, jums bus suteikta daugiau laisvės. Vis dėlto neužmikite ant laurų, nes konkurentai nesnaudžia. Kita vertus, Tigrai jų nebijo, jiems kaip tik sukyla adrenalinas ir noras veikti.

Kovą, balandį ir gegužę ypač pajausite Ugnies energiją. Ji jus įkvėps, žadins kūrybingumą, didins uoslę pelningiems ir naudingiems sandoriams ar naujiems pajamų šaltiniams.

Pasirūpinkite sveikata, daugiau sportuokite, judėkite, būkite gryname ore. Patogumą mėgstantiems Tigrams nuo vasario geriau seksis susiimti, susikaupti ir veikti tikslingiau.

KIŠKIS

Šie metai Kiškiams bus tiesiog puikūs. Mąstysite pozityviai, dažniau būsite gerai nusiteikę ir turėsite priežasčių džiaugtis. Sulauksite gerų progų ir galimybių jomis pasinaudoti. Jums taip pat pavyks išspręsti seną problemą. Praeitis, suvoksite, juk galų gale priklauso praeičiai. 2017 metais atėjo laikas naujoms pradžioms.

Tą ypač gerai jaus vieniši Kiškiai. 2017-ieji bus jų laikas naujiems keliams, būdams ir naujiems patyrimams santykiuose. Tik išdrįskite bandyti, tikrai verta. Žvaigždės sako, kad surasite tą Tikrąjį ar Tikrąją. Meilei puikūs bus birželis ir liepa.

Įsipareigojusiems Kiškiams Ugninio Gaidžio metais galimas vietos pakeitimas. Tai padės į jūsų gyvenimą vėl sugrąžinti meilę, jei kasdieniai rūpesčiai ją buvo užkloję storu dulkių sluoksniu. Sugrįš ir aistra, ir jaudulys, ir noras kartu leisti laiką. Tai ypač geri metai šeimai.

Darbe būtina susitelkti į stipriausius savo gebėjimus ir atkakliai siekti tikslų, tada sulauksite pripažinimo. Kovą, balandį ir gegužę turėsite visas galimybes palypėti karjeros laipteliais. Darbo aplinka bus draugiška, joje gerai jausitės.

2017 metais labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą visomis prasmėmis, kad jaustumėtės stiprūs, energingi ir sveiki.

DRAKONAS

Visos durys 2017 metais jums bus atviros. Drakonai, galėsite pasigirti kūrybingumu. Leiskite savo mintims, idėjoms, sumanymams laisvai tekėti – išsakykite juos, užrašykite, bet nepulkite jų iškart vertinti, kritikuoti ir atmesti.

Paprastai šio ženklo atstovams patinka dėmesys, jo tikrai sulauks labai daug. Ugninio Gaidžio metais Drakonai dėmesį matuos ne gausybe žvilgsnių ir komentarų, o padidėjusia energija. Apie juos kalbantys, rašantys, atsiliepiantys žmonės taip Drakonams dovanos savo energiją. Štai tokia praktiška magija.

Vasarį ir kovą nenusiminkite, jeigu aplinkiniai nepalaikys ar vangiai reaguos į jūsų neįprastus, originalius pasiūlymus. Nepasiduokite, kai kuriems dalykams tiesiog turi ateiti laikas. O puiki fazė Drakonams prasidės nuo gegužės iki spalio. Jūsų veikla bus ypač vaisinga, tada būtent jūs duosite aplinkiniams toną ir taktą.

Meilėje taip pat bus pokyčių, nes atsisveikinsite su konservatyviomis nuostatomis. Jūsų draugų būrys nebus labai didelis, bet šiuo metu ir negalėsite skirti jiems daug dėmesio. Susitelksite į santykius su partneriu, būsite pasirengę į juos investuoti laiką, pinigus ir dėmesį.

Vieniši Drakonai 2017 metais tikrai neliūdės, suras, su kuo ir kur gerai leisti laiką. Galimas nedidelis flirtas ar romanas su kolega, nes būsite drąsūs ir nusiteikę rizikuoti.

2017-aisiais patartina keliauti, tai labai gerai veiks jūsų savijautą ir sveikatą. Visai nesvarbu, ar išsiruoštumėte prie jūros, ar į trobelę miške, ar į kaimą. Bet kurioje aplinkoje pailsėsite ir atrasite dalykų, kurie jus džiugina.

GYVATĖ

Ugninio Gaidžio metais Gyvatės ženklo atstovai bus tarp didžiųjų Zodiako laimėtojų. Susikaupę, sutelkę dėmesį ir jėgas, tinkamai panaudosite įgytą patirtį. Pavasarį pasijausite drąsesni – gal dėl to, kad gyvenimas bus pakankamai stabilus ir jame jausitės laimingi?

Nuo kovo labiau pasitikėkite savimi ir pasauliu, iš to turėsite daugiau naudos. Tik jauni Gyvatės ženklo atstovai turėtų labiau įsiklausyti į vyresniųjų patarimus, kad per jaunatvišką įkarštį neprisidarytų bėdų. Vasarą visi, net ir didieji skeptikai, turės pripažinti, kad yra patenkinti susidariusia situacija ir gyvenimu.

2017 metais didės jūsų pasitikėjimas savimi, tai teigiamai paveiks ir darbo rezultatus, ir asmeninius reikalus. Vieniši Gyvatės Zodiako atstovai turi labai gerus šansus sulaukti meilės ir švelnumo. Itin geras laikas jiems bus birželis, kai jausis atsipalaidavę ir patenkinti gyvenimu.

Taip pat ir turintieji porą galės džiaugtis harmoningais santykiais. Birželis, liepas ir rugpjūtis – labai darnus laikas, tinkamas vestuvėms ir kitoms gražioms šeimos šventėms.

ARKLYS

Temperamentingiems Arklio ženklo atstovams patiks permainingi, įvairūs ir tikrai nenuobodūs 2017 metai.

Tačiau jiems prireiks žmogaus šalia, kuris galėtų šiame sūkuryje suteikti saugumo ir pastovumo jausmą. Jeigu tokį turite, tada ir darbe, ir asmeniniame gyvenime jausitės puikiai.

Naujais 2017 metais šeimos nariai, kolegos, apskritai visi aplinkiniai žmonės ypač vertins jūsų bendravimo gebėjimus. Jie tiesiog labai gerai žino, kad jumis galima pasikliauti 100 procentų. Mylimą žmogų ne tik visada palaikysite, bet ir turėsite jam ką patarti, jeigu to prireiks.

Ugnies elementas naujais metais jums suteiks daug energijos, kurią galėsite panaudoti asmeniniame gyvenime ir darbe. Tik vertėtų nesilaikyti įsikibus senų nuostatų. Didelių perversmų jums nežadama, bet patartina šiek tiek pakeisti perspektyvą, nuomonę, požiūrį, tai padėtų atpažinti naujas galimybes. Visa tai garantuos džiaugsmą ir nuotykius, kurių patirsite su šeima.

Darbe irgi neturėsite kuo skųstis, tik galbūt, jei dirbate kažkam, vis dažniau kils minčių pradėti nuosavą verslą ar tapti nepriklausomam. Rudenį jūsų norai gali virsti realybe, tai bus palankus laikas, kai atsivers nauji horizontai.

Nuostabūs jums bus du mėnesiai – vasaris ir birželis. Rugsėjis ir metų pabaiga – taip pat puiki, kai sklandysite ant laimės debesies.

OŽKA

Jau naujų Ugninio Gaidžio metų pradžioje, besibaigiant sausiui, Ožkos ženklo atstovai gali tikėtis proveržio, ypač finansinėje srityje. Pavasarį sulauksite puikių pasiūlymų ir galimybių.

Naujais metais rūpestingai tupinėsite apie šeimos narius, gaminsite jiems valgyti, gražinsite namus ir sieksite, kad juose nebūtų nuobodu. Dėmesio: tik nepersistenkite, nepamirškite ir savimi pasirūpinti. Tiek dirbdami, tiek rūpindamiesi namais ar sportuodami, nepervertinkite savo galimybių ir pasirinkite tinkamus krūvius.

Labai geras laikas jums bus pavasaris, kai tinka skirti dėmesio santykiams. Vienišiams tuo metu itin seksis skleisti savo žavesį. Čia pasitarnaus ir meilės planeta Venera.

Vasarą išlaisvinsite energiją, kurios ir neįtarėte turį, būsite nusiteikę veikti ir daug nuveikti. Šiuo metų laiku tinka pradėti naujus projektus. Pertvarkykite namus, keliaukite į tolimas šalis, galiausiai pradėkite įgyvendinti verslo idėjas, apie kurias taip ilgai mąstėte. Ką vasarą pradėsite, tai bus pasmerkta sėkmei. O štai žiemą su mylimais žmonėmis galėsite džiaugtis tuo, ką pavyko pasiekti per 2017 metus.

BEŽDŽIONĖ

2017 metais Beždžionės ženklo atstovams bus visiškai vis tiek, ką aplinkiniai apie juos mano. Nenorite būti kaip visi, siekiate gyventi, kaip jums patinka?

Žinoma, galite elgtis ir taip, bet iki tam tikro taško. Atminkite, nėra neribotos laisvės šiame pasaulyje. Tai galioja ir meilės reikaluose. Vienišiai ypač mėgausis savo laisve, trokš įvairovės ir permainų.

Turintieji porą turėtų pademonstruoti lankstumą, jeigu jų partneris nedega aistra naujovėms. Beveik visus Gaidžio valdymo metus turėsite naudos iš jam priskirto Ugnies elemento. Šis didins kūrybines galias, leis susikurti gyvenimą, kokio norite.

Darbe irgi norėsite įvairovės, naujų dalykų ar užduočių, tyrinėti naujas, inovatyvias kryptis. Kiek pakeisite požiūrį į pinigus, imsite mąstyti apie investicijas.

Ugninio Gaidžio metais jausitės sveiki ir energingi. Sportininkai, gimę po šiuo ženklu, demonstruos puikius rezultatus. Sveikata besirūpinantys Beždžionės ženklo atstovai pastebės, kad jų gyvenime atsirado daugiau tvarkos, disciplinos, dėl to ir savijauta džiugins.

GAIDYS

2017 metais turite visus šansus daug pasiekti. Nors jūsų ženklas nuo gimimo jums dovanojo didelį pasitikėjimą savimi, šiais metais tai pajausite dar sąmoningiau ir stipriau.

Vieniši Gaidžio ženklo atstovai itin trauks priešingos lyties atstovų dėmesį, bet tik tada, jei patys save mylite ir esate savimi patenkinti. Puikus laikas bus vasarą, ši tikrai jums bus karšta. Netgi užkietėję viengungiai gali nuspręsti aukoti savo statusą ir susiporuoti. Geriausi mėnesiai meilei bus birželis, liepa, rugpjūtis ir rugsėjis.

Turintieji porą šio Zodiako atstovai irgi mėgausis vasara, nes tada jų poros santykiai bus itin harmoningi ir teiks daug džiaugsmo. Būsite tarsi naujai įsimylėję, mėgausitės vienas kito artumu.

2017 metais darbo srityje sugebėsite geriausiai atskleisti savo talentus, juos tinkamai panaudoti ir sulaukti didelės naudos. Rezultatai darys įspūdį kolegoms ir viršininkams, taigi pavyks gerokai palypėti karjeros laiptais.

Nuo rugsėjo vertėtų daugiau dėmesio skirti sveikatai ir savijautai. Išlaikykite pusiausvyrą tarp poilsio ir darbo režimo. Daugiau judėkite, sportuokite, tada turėsite pakankamai energijos visose gyvenimo srityse.

ŠUO

Pasitikėjimas, patikimumas ir sąžiningumas. Šios temos Šuns Zodiako atstovams 2017 metais taps itin svarbios. Tiek jiems asmeniškai, tiek jų santykiams.

Ugninio Gaidžio metais Šuns ženklo atstovams bus labai sunku suprasti, kaip galima rūpintis tik savimi, savo reikalais ir negalvoti apie visų žmonių gerovę. Šios mintys kels gana skausmingus klausimus, vers abejoti susiklosčiusiais ryšiais ir žmonėmis. Jeigu kažko nesuprantate ar jums tai nepriimtina, dar nereiškia, kad tai yra blogai. Reikėtų vengti kategoriškumo ir siekti kompromisų.

Vieniši Šuns ženklo atstovai 2017 metais jausis pasirengę naujai meilei. Jiems bus svarbu, kad išrinktasis ar išrinktoji būtų sąžiningas, atviras ir malonus žmogus. Labiausiai Ugnies elemento energiją Šuns Zodiakas pajaus vasarą, birželio ir liepos mėnesiais, taip pat rugsėjį. Turėsite daugiau jėgų veikti, siekti tikslų darbe ir meilėje. Minėtas metas ypač tinkamas naujoms pradžioms.

2017 metais darbe sieksite visko arba nieko. Tvirtai laikysitės savo principų, pozicijos, vertinsite darbą komandoje, nes nenorėsite šiame pasaulyje būti vieniši kariai. Rugsėjį, spalį ir lapkritį turėsite visas galimybes pasiekti didelę sėkmę. Šiuo metu motyvacija veikti bus milžiniška. Palanku energiją išnaudoti ne tik darbe, bet ir pasportuoti, taip sustiprinsite sveikatą ir apskritai geriau jausitės.

KIAULĖ

Kiaulės metais gimusieji garsėja kaip didžiausi gurmanai, skanaujantys gyvenimą visomis prasmėmis. Kai galite pamaloninti savo pojūčius, pajaučiate tyrą džiaugsmą. Jį teikia tiek geras maistas, tiek meilė ir kiti jausmai.

Ugninio Gaidžio metais ši Kiaulių ženklo atstovų savybė dar labiau išryškės. Jie dar labiau mėgausis šiais potyriais, tik dažniau su mylimu žmogumi, o ne vieni.

Kovą, balandį ir gegužę būkite pasirengę su savo išrinktuoju ar išrinktąja pakeliauti. Bendra išvyka pavyks ir dovanos puikių potyrių. Vienišiems Kiaulės ženklo atstovams didelė tikimybė kelionėje sutikti gyvenimo meilę. Rugsėjis ir spalis bus tobuli mėnesiai meilei.

2017 metais darbe patartina nerizikuoti. Nors erzins kolegos, darbo aplinkoje keliantys šurmulį ar rūpesčių, turėtumėte dėmesį sutelkti ne į juos, bet į jums skirtas užduotis. Finansinė padėtis Ugninio Gaidžio metais turėtų būti stabili. Jau vasarį galite tikėtis netgi nedidelių laimėjimų. Sėkmė bus jūsų pusėje kovą, balandį, rugsėjį ir spalį.

Ugninio Gaidžio metais pirmoje vietoje jums bus šeima. Labiausiai rūpinsitės, kad namuose įsivyrautų darna. Kai ten viskas bus gerai, tada ir sveikata džiugins, jausitės energingi ir žvalūs.