Numerologija: kokie 2017-ieji bus jums?

Gaidys
Gaidys
© Pixabay.com
Astromanija.lt
2016-12-29 06:21

Nuo pat pirmos 2017 metų dienos kai kuriems prasidės pirmi, o kitiems galbūt septinti asmeniniai metai. Kaip čia taip?

Numerologijoje skaičiuojami devyneri metai, kurie užbaigia asmeninių metų ciklą, tada pradedamas naujas ciklas.

Tam tikras skaitmuo metams suteikia savitą energiją, ji leidžia susitelkti į karjerą ar namus, į darbų pradžią ar jų užbaigimą.

Kaip apskaičiuoti asmeninius numerologinius metus? Štai pavyzdys.

Pirmiausia sudedame 2017 metų skaitmenis (2+0+1+7=10) iki vienaženklio. Taip gauname vienetą: 10=1+0=1.

Tada prireiks mūsų gimimo mėnesio ir dienos, čia galios ta pati taisyklė – sudėti tol, kol gausime vienaženklį skaitmenį. Tarkime, gimėme sausio 23 dieną: 0+1+2+3=6.

Sudėkite du gautus skaitmenis 1+6=7. 2017-aisiais bus septintieji asmeniniai jūsų metai.

Metų skaitmuo 1

Jeigu anksčiau pritrūkdavo jėgų, noro arba motyvacijos imtis tam tikrų darbų ar pokyčių, pirmais astrologiniais metais jų turėsite su kaupu. Nebijokite pristatyti savo idėjų, išsakyti nuomonės, sutelkite dėmesį į dalykus, kurie jums svarbūs.

Sėkmė tikrai neaplankys jūsų šiaip sau, turėsite dėl jos pasidarbuoti, įdėti daug jėgų ir nepritrūkti kantrybės. Taip galite netgi tapti pavyzdžiu kitiems.

Šie metai itin tinka persiorientuoti profesinėje veikloje, keisti darbą ar netgi veiklos sritį. Palanku savo gebėjimus – aiškaus mąstymo, tikslų nusistatymo ir organizavimo – panaudoti praktiškai.

Metų skaitmuo 2

Verčiau jau dukart, o dar geriau – devynskart, pamąstykite, prieš imdamiesi veikti. Antrais asmeniniais metais būtina kantrybė. Nieko nedarykite per prievartą, jėgą, leiskite idėjoms ir planams prisirpti. Surinkite visą reikiamą informaciją, tik tada pavyks sėkmingai įgyvendinti, ką užsibrėšite.

Šiais metais jums prireiks itin daug kantrybės ir diplomatiškumo, bendraujant su žmonėmis. Labai palanku megzti naujas pažintis, praplėsti naudingų asmenų ratą profesinėje srityje ir padidinti draugų skaičių. Svarbu būti dosniems ir mokėti viskuo dalytis su aplinkiniais.

Metų skaitmuo 3

Trečiais asmeniniais metais paleiskite savo mintis, fantaziją ir kūrybinius gebėjimus į laisvę. Svarbu visas idėjas, kurios jums kils, užsirašinėti, kad jų nepamirštumėte.

Labai gerai trečiais asmeniniais metais eiti į viešumą, daug bendrauti, nes jais užprogramuotas gyvenimo džiaugsmas. Atraskite laiko pasilinksminti, užsiimti veikla, kuri jums patinka, pakelia nuotaiką. Pakilią optimistinę dvasią paskleiskite ir aplink save, perduokite kitiems.

Trečiais asmeniniais metais svarbiausias dėmesys nukreiptas į laisvalaikį, mėgstamus užsiėmimus, labai palanku keliauti, atostogauti. Tam lėšų bus, nes šie metai paprastai būna finansiškai stabilūs.

Metų skaitmuo 4

O štai ketvirtieji asmeniniai metai labai tinka įgyvendinti savo idėjas. Šiemet palanku apgalvoti, kaip geriausiai jas įvilkti į patrauklų rūbą ir pristatyti visuomenei.

Patys galite nustebti, kiek daug dalykų sugebate ir kiek daug galite nuveikti. Jums nepritrūks disciplinos ir ištvermės, be to, mąstysite praktiškai ir vadovausitės naudinga organizavimo ir įgyvendinimo sistema. Visai tikėtina, jog ketvirtais asmeniniais metais palypėsite karjeros laipteliais.

Vis dėlto, kad ir kiek veiklos turėtumėte, nepamirškite draugų, šeimos narių ir savęs pačių (pasirūpinkite savo sveikata ir poreikiais).

Metų skaitmuo 5

Tai bus jaudinantys metai, į jūsų gyvenimą atnešiantys daug pokyčių ir permainų. Labai tinka šiemet kelti vestuves, sulaukti šeimos pagausėjimo, keltis į naują būstą (netgi pakeisti miestą ar šalį).

Palikite praeity, kas atgyveno, penktaisiais metais tai padaryti bus neįtikėtinai lengva, ir pasveikinkite naujoves.

Vis dėlto šie rimti pokyčiai, net jeigu jie ir teigiami, yra stiprūs išgyvenimai, sukeliantys nervingumą, galintys trumpam atimti vidinę ramybę. Labai svarbu tinkamai planuoti laisvalaikį, pasistenkite, kad jis būtų kuo aktyvesnis, užsiimkite sportu ar daug laiko judėkite gryname ore.

Šiais metais palanku leistis į tolimą kelionę, pažinti egzotinę kultūrą, susirinkti ypatingų patirčių. Kelionėse patirti ir atrasti dalykai jus veiks labai teigiamai, tiesiogiai ar netiesiogiai suteiks daug naudos.

Penktais asmeniniais metais palanku įsileisti naujų minčių, idėjų mąstymo krypčių, temų. Šiemet ypač suaktyvės spontaniškas elgesys. Tai yra gerai, tik svarbu, kad spontaniškai nedalytumėte pažadų.

Metų skaitmuo 6

Santykiai. Būtent į juos fokusuojami šeštieji asmeniniai metai. Jūsų aplinka – šeima, partneris, draugai, artimieji – atsidurs pirmame plane. Pasirenkite šiemet skirti daug dėmesio ir jėgų jiems padėti, išklausyti ar patarti.

Tai nereiškia, kad turite nemiegoti, nevalgyti, nieko kito neveikti, tik tarnauti kitiems. Žinoma, privalote pasirūpinti savo pačių emociniais ir fiziniais poreikiais, tik pagrindinis akcentas šiemet bus ne jie. Gal nuskambėjo ne itin įkvepiančiai, bet neišsigąskite, pamatysite (tai įrodyta ir moksliškai), kiek iš tiesų laimės ir pasitenkinimo mums teikia gebėjimas pasitarnauti kitiems.

Šeštais asmeniniais metais užmegsite naujų draugysčių, kurios, tikėtina, truks ilgai, netgi visą gyvenimą. Taip pat atminkite, kad visas dėmesys ir meilė, kuriuos išdalijate kitiems, visada grįžta jums su kaupu.

Metų skaitmuo 7

Šiemet būsite priversti atsisukti į save. Nustebtumėte, kaip dažnai mes pasislepiame už darbų, visokiausių veiklų ir kitų žmonių, kad tik nereikėtų pasigilinti, o kas gi slypi mūsų galvose ir širdyse. Kokie mūsų planai, svajonės, slapčiausi norai? Kas mums suteikia stiprybės, laimės ir džiaugsmo, o kas liūdina, smukdo ar mus išbarsto?

Septintieji asmeniniai metai paprastai būna labai emocionalūs. Ne viskas mūsų gyvenime einasi lyg sviestu patepta, svarbu įvertinti savo patirtis ir padaryti tinkamas išvadas. Šiemet tikrai pajausite, kad pasikeitėte ar netgi praturtėjote dvasiškai.

Susitelksiu į save ir savo poreikius, o kaip tada bus su mano draugais, artimaisiais, visais svarbiais man santykiais? Jei taip pamanėte, viskas bus gerai, pamatysite, jie kuo puikiausiai gyvuos savaime. Rūpinimasis pasauliu prasideda nuo savęs.

Metų skaitmuo 8

Aštuntieji asmeniniai metai neabejotinai skirti karjerai. Šiemet tinka keisti socialinį statusą, iškilti visuomenėje, ieškoti darbo, bet tokio, kuris jums suteiktų galimybių save geriau atskleisti, realizuoti savo talentus ir gebėjimus. Žinoma, taip pat uždirbti daugiau ar netgi praturtėti.

Aštuntaisiais asmeniniais metais prasideda tobulas laikas įgyvendinti darbams, pradėtiems prieš metus, perskirstyti užduotims. Būkite budrūs ir atidūs, tada pastebėsite atsiveriančias galimybes. Sunkus darbas dabar atsipirks tikrąja to žodžio prasme. Taigi, daugiau pinigų jūsų sąskaitoje bus ne atsitiktinumas, o logiška pasekmė.

Metų skaitmuo 9

Asmeninių metų ciklas baigiasi, dabar atėjo laikas susumuoti rezultus, ką per devynerius metus nuveikėte ir pasiekėte.

Numerologijoje devyni reiškia tam tikro etapo pabaigą. Ji visada bus susijusi su tam tikrais pokyčiais – išsiskyrimu, atsisveikinimu su viengungyste, kai kurių ryšių su draugais ar pažįstamais nutrūkimu.

Asmeniniais devintaisiais metais vienas mūsų gyvenimo tarpsnis baigiasi. Tai savotiškas sąskaitų suvedimo metas. Jis gali būti gana emocionalus. Tačiau kiekviena pabaiga savotiškai išlaisvina, sustiprina, suteikia jėgų žengti į naują etapą ir pasirengti naujoms patirtims.