Šeimos horoskopas 2017 metams

Šeima
Šeima
© Pixabay.com
Astromanija.lt
2016-12-28 06:04

Kaip skirtingų Zodiako ženklų dariniui – šeimai – seksis įveikti naujų, 2017-ųjų, metų iššūkius, įdomu ne tik mums, bet ir astrologams.

Jei šeimoje tėvas yra harmoniją mylinčios Svarstyklės, motina, gimusi po Žuvų ženklu, duktės Zodiakas yra temperamentingasis Avinas, o sūnus – tvarką mylintis Mergelės Zodiako atstovas, kokio astrologinio mišinio tikėtis?

Kartais šeimoje gali išsirikiuoti tie patys astrologiniai ženklai. Būna ir tokių stebuklų, kai mama ar tėvas ir vaikas būna gimę tą pačią dieną, bet tai negarantuoja, kad jų namuose visada švies ir šildys saulė.

Astrologai pamėgino išsiaiškinti, kurie Zodiako ženklai 2017-aisiais bus labiau linkę į konfliktus, kas pateiks mums staigmenų, o kas labiausiai rūpinsis darnia atmosfera.

AVINAS

reklama

Aktyvus ir ugningas šeimos narys Avinas pasistengs, kad naujais metais netrūktų veiksmo, judesio ir jaudulio. Staigiai šoktelėjo vaiko temperatūra ir įvarė tėvams baimės? Jeigu jūsiškis yra Avinukas, jums tai jokia naujiena. Kitą dieną atžala greičiausiai vėl kuo puikiausiai jausis ir veršis į darželį ar mokyklą.

Tėtis, gimęs po pirmuoju Zodiaku, neteko darbo? Gal ir vaikščios kelias dienas pajuodęs kaip žemė, bet po kelių savaičių jau darbuosis kitame ir daug geresniame. 2017 metais Avino ženklo atstovai pademonstruos meistriškus problemų sprendimo gebėjimus. Saturnas saugos jų užnugarį, Uranas dovanos taip jiems reikalingą lankstumą.

Vis dėlto iki spalio 10 dienos yra tikimybė pervertinti savo jėgas, todėl būkite sąmoningi. Avinams pirmąjį pusmetį labai knietės pasišvaistyti, įsigyti didelį namą ar brangų automobilį ir viršyti savo finansines galimybes.

Nuo vasario 3 iki birželio 6 dienos bus ypač geras metas meilei ir su jausmais susijusiems reikalams. Tai tinkamas laikas susilaukti vaikų, kelti vestuves. Atsargiau reikėtų elgtis gruodžio pabaigoje, kai nuo 20 mėnesio dienos Saturnas reikalaus elgtis disciplinuotai ir protingai.

TAURAS

Ateiti pas Taurą į namus ir tapti jo svečiu gali būti nuostabus patyrimas. Niekur nebus taip jauku, taip kvapnu ir skanu, kaip patekus į šio Zodiako globos lauką. Taurams labai svarbus lojalumas, o naujais metais šį žodį jie turėtų užsirašyti didžiosiomis raidėmis.

2017-aisiais Taurams labai didelę įtaką darys Neptūnas. Jis švelnins šiuos užsispyrėlius, padarys juos supratingesnius ir sukalbamesnius, bet ir kiek pasitraukusius į savą pasaulį, sunkiau pasiekiamus aplinkiniams.

Po Tauro ženklu gimę senjorai labai dažnai užsidaro savame praeities pasaulyje ir atsisako reaguoti į dabarties realybę. Tauriukai vaikai susigūžia savame nesaugumo ir kuklumo burbule, todėl juos reikia padrąsinti siekti mokslo, sporto ar kūrybinių laimėjimų, pakurstyti jų ambicijas.

Kupini jėgų šio ženklo atstovai bus kovą ir balandį. Su didžiuliu entuziazmu jie puls gražinti savo namus, kiemą ir sodą. Birželį, liepą, rugsėjį ir spalį Taurai irgi bus pačios geriausios formos. Šiais mėnesiais ypač tinka organizuoti dideles šeimos šventes, kartu išsiruošti atostogų. Tokios kelionės bus po ypač palankia žvaigžde.

DVYNIAI

reklama

Nuo vasario iki birželio galingasis Jupiteris Dvyniams suteiks labai gerų progų ir laimingų galimybių.

Vis dėl 2017 metais juos vis dažniau apims jausmas, kad kai kurie šeimos nariai pernelyg daug įsipareigojimų užkrauna ant jų pečių. Kai kurie galbūt atras klaidą ar problemą, kurią artimasis ilgai nuo jų slėpė. Vieni Dvyniai dėl tam tikrų sunkumų įsikels gyventi pas tėvus, o kiti priims uošvius ar savus tėvus pas save ir prisiims jų priežiūros naštą.

Saturnas ir Neptūnas iš Dvynių naujais metais reikalaus subtilumo ir jautrumo. Bet kokias sutartis, įsipareigojimus, susijusius su visos šeimos gerove, suskubkite sutvarkyti iki spalio 10 dienos. Iki tol jus dar stipriai globos gerovės ir sėkmės planeta Jupiteris.

Uranas 2017 metais skatins Dvynius atsinaujinti ir keistis. Šio Zodiako atstovams tai patiks – judėjimas, kaita yra jų stichija.

VĖŽYS

2017 metais Vėžiams nebus lengva bendrauti su šeimos nariais ir artimaisiais. Urano planeta kels neramumų. Ji kurstys grėsmę saugumo jausmui, kuris toks svarbus šio Zodiako atstovams.

Ne itin draugiškai nusiteikusios jų atžvilgiu bus ir kitos dvi – Venera su Jupiteriu, todėl nuo vasario iki birželio šeimoje galite tikėtis įvairiausių pokyčių.

Mylimieji ir artimieji vis stebins jus netikėtumais, ne visada teigiamais. Pavyzdžiui, vaikai pareikš metantys studijas, partneris ims siekti jums nesuprantamo tikslo ar šiaip pradės keistai elgtis. Bus sunku suderinti skirtingus interesus ir pomėgius. 2017 metais pastojusios Vėžio ženklo moterys greičiausiai negalės pasigirti itin ramiu kūdikio laukimo laikotarpiu.

Tik nuo rugpjūčio galų gale sulauksite išsvajotos ramybės, o labiau sektis ims nuo spalio pradžios, nes iš Dvynių į jūsų ženklą pereis įtakingasis Jupiteris. Lapkritį ir gruodį sumažės rūpesčių, sulauksite artimųjų supratingumo ir palaikymo.

LIŪTAS

reklama

Liūtams bus labai geri metai meilei ir šeimos reikalams. Iš žvaigždžių jie sulauks daug teigiamų impulsų imtis bendrų projektų. Nuo vasario iki birželio tinka planuoti ypatingus šeimos įvykius (šventes ir keliones).

Saturnas ir Uranas padės Liūtams atrasti pusiausvyrą tarp patirties ir gebėjimo ieškoti naujovių. Jie intuityviai jaus, ką verta branginti ir saugoti, o kurioje šeimos srityje reikia gaivaus oro gūsio.

Jupiteris šio ženklo atstovus globos iki spalio, iki tada jiems pavyks nemažai nuveikti, atrasti gerą mokyklą vaikams ar senjorams surasti palaikymą, užuojautą, gal net paramą. Iki spalio pradžios seksis tvarkyti ir namų, buities reikalus.

Nuo rudens pasipils daugiau skirtingų nuomonių, sunkiau šeimoje pavyks jas suderinti. Vis dėlto Saturnas įkvėps atrasti ir pasirinkti protingas išeitis. Liūtai 2017 metais taps šeimos saule, jos centru, aplink kurį suksis šis mažas žmogiškasis kosmosas.

MERGELĖ

Saturnas ir Neptūnas iš jaunų ir vyresnių Mergelių 2017 metais reikalaus jautrumo ir subtilumo. Aplinka vers juos leistis į kompromisus, taip pat daug iš jų tikėsis.

Kovą ir balandį viskas seksis lengviau ir smagiau. Bus paprasta organizuoti šeimos reikalus ar bendrus užsiėmimus. Rugpjūtį, rugsėjį ir spalį jau teks įdėti daugiau pastangų, derėtis ir tarp šeimos narių ieškoti bendrų taškų.

Nuo spalio 10-osios Jupiteris atskubės Mergelėms į pagalbą, suteiks paramą ir daug laimingų akimirkų. Joms daug geriau seksis mokykloje, darbe, pagerės ir sveikata, ir atmosfera šeimoje.

Saturnas ir Neptūnas 2017 metais vers šio ženklo atstovus ieškoti dvasinės stiprybės ir palaikymo iš giminaičių ar partnerio. Mergelių pasitikėjimas savimi gali žymiai susvyruoti, nes jos pačios save kritikuos ir daug iš savęs reikalaus, todėl savo noru užsikraus dar daugiau įsipareigojimų.

SVARSTYKLĖS

reklama

2017 metais Svarstyklės bus Zodiako laimės kūdikiai ir prie savęs trauks tik gerus dalykus. Šio ženklo atstovams sėkmės, gerovės ir laimės planeta Jupiteris spindės iki pat spalio 9-osios. Svarstyklės šeimoje kurs gerą, draugišką atmosferą. Saturnas saugos jų užnagarį ir jas stiprins.

Naujais metais šio ženklo atstovams viskas tarsi nukris į rankas, tai kitus šeimos narius motyvuos ir įkvėps siekti savų tikslų įgyvendinimo. Galbūt Svarstyklių mama ar tėtis gaus geresnį darbą, o šio ženklo vaikai, jaunuoliai puikiai išlaikys egzaminus.

Po nedidelių neramumų laikotarpio, kuris truks nuo vasario iki birželio, kai Svarstyklės gali prisidaryti sau bėdų, šeimoje vėl įsivyraus taika ir ramybė. Svarstyklių ženklo atstovų meilės istorijos ar vestuvės turės įtakos visai šeimai ar giminei.

SKORPIONAS

Neptūno planeta Skorpionams 2017 metais padės stiprinti intuiciją ir lavinti fantaziją, o tai jiems visose srityse uždirbs papildomų taškų. Sustiprės ir šio ženklo atstovų užuojautos jausmas, tai leis jiems savo aplinkoje pasirodyti kur kas žmogiškesniems.

2017 metais jiems netgi gali pritrūkti jaudulio ir įtampos, atrodys, kad gyvenimas yra netgi per ramus. Tiek suaugę, tiek vaikai šeimoje jiems kels mažiau rūpesčių. Skorpionai pajaus gerąją šios ramybės pusę, sutaupys energijos, kurią ankščiau ištaškydavo stengdamiesi susivaldyti, nusiraminti.

Skorpionams pavyks realizuoti jiems svarbų projektą ar užmegzti svarbų žmogišką ryšį. Šio Zodiako ženklo atstovams seksis meilės, šeimos planavimo reikalai, todėl 2017-aisiais jie gali tikėtis sėkmingų rezultatų šiose srityse.

ŠAULYS

Optimistiškai nusiteikę Šaulio ženklo atstovai yra tikrų tikriausias lobis. Nors kartais atrodo atitrūkę nuo realybės, vaikydamiesi sunkiai pasiekiamus idealus, jie visada uoliai saugo savo šeimos narius ir jais rūpinasi. Ne tik jiems, bet ir namiškiams dažnai praverčia jų filosofiškas požiūris į gyvenimą.

2017 metais Saturnas ir Neptūnas Šaulius įtrauks į šeimos reikalus ir skatins prisiimti įsipareigojimus. Ne visada jiems pavyksta įkvėpti ar padrąsinti šeimyniškius. Nuo vasario iki gegužės pradžios Venera ir Jupiteris padės Šauliams sutikti malonius žmones ir dažnai buvoti jų draugijoje.

reklama

Urano planeta visus metus bus nusiteikusi jiems palankiai. Ji padės nusimesti seną naštą ir atsinaujinti. Kai kuriuos Šaulius Uranas gali įspausti į kampą, tikėtis iš jų daugiau, nei, jų manymu, jie gali, o Saturno planeta kaip tik vers pajausti ribas. Jų laukia vidinės prieštaros ir sunkūs sprendimai, bet šie padės toliau eiti savo pasirinktu keliu.

OŽIARAGIS

Šio ženklo atstovai paprastai šeimoje ieško ramybės ir saugumo. 2017 metais žvaigždės Ožiaragiams žada daug ką, bet nebūtinai tai, ko jie tikisi.

Jupiteris ir Uranas tikrai neleis jiems jaustis ramiai, jie bus nekantrūs ir kunkuliuos noru eksperimentuoti, išbandyti kažką naujo. Kai kurie nuspręs visiškai pertvarkyti namus, o kiti gal išsiruoš į kelionę aplink pasaulį. Ožiaragiai šiemet gali išties nustebinti seniai juos pažįstančius žmones. Nuo vasario iki birželio jie ir patys gali nustebti dėl savo drąsos.

Meilės planeta Venera irgi žada šio ženklo atstovams netikėtumų. Ims ir įsimylės šeimos tėvas ar močiutė ir ims elgtis lyg šešiolikmečiai. Gerai, jei iš naujo savo partnerį, o ne perpus jaunesnį asmenį.

Iki spalio pradžios Jupiteris, laimės, sėkmės ir gerovės planeta, nebus labai draugiškas Ožiaragiams. Pirmąjį metų pusmetį galimi kivirčai, kurie pasibaigs tam tikrais teisiniais veiksmais. Jeigu teks pasirašinėti kokias nors sutartis, kurios turės įtakos visos šeimos gerovei, Ožiaragiams reikėtų labai atidžiai jas nagrinėti, gal net ilgokai konsultuotis su tai išmanančiais asmenimis. Žinoma, geriausia būtų jas pasirašinėti po spalio 10 dienos. Kai kurių Ožiaragių šeimose draugai gali suvaidinti labai svarbų, netgi lemtingą vaidmenį.

VANDENIS

Originaliesiems Vandeniams 2017 metais numatomos geros perspektyvos. Jiems seksis kurti neįprastus santykius ar šeima ir gerai dėl jų jaustis.

Jupiteris ir Saturnas pasirūpins, kad šio ženklo atstovų gyvenime įsivyrautų darna, kad jie patys būtų labiau atsipalaidavę, tolerantiškesni aplinkiniams ir elgtųsi prognozuojamai, t. y. kaip šeimos nariai yra prie to pratę. Tai garantuoja saugumo jausmą jiems patiems ir jų šeimyniškiams.

Urano planeta pasirūpins, kad Vandeniai būtų lankstesni, gebėtų prisitaikyti, bet kartu išsiskirti iš minios, nesusilieti su ja. Šeimą turintiems šio Zodiako atstovams svarbu mažiau kritikuoti artimus žmones. Nuo vasario iki spalio jų laukia laimingi pokyčiai, susiję su meile, vaikais, šeimos įvykiais.

Vandenio ženklo paaugliai gali labai dažnai keisti partnerius, tai gali kelti nerimą jų tėvams. Vis dėlto iki spalio tai turėtų susitvarkyti ir visi džiaugsis laiminga pabaiga. Apskritai visiems Vandeniams praverstų būti griežtesniems sau, ugdyti disciplinos jausmą ir visur prisilaikyti tvarkos, kas labai teigiamai paveiks jų šeimą.

ŽUVYS

Venera ir Marsas padės Žuvims laimingai įplaukti į naujus metus. Šiuo metu tinka rengti svarbias šeimos šventes ar tvarkyti meilės reikalus. Nuo vasario iki rugsėjo pabaigos jautrieji šio ženklo atstovai gali dažnai pasijausti, kad jie vis nepataiko koja kojon su aplinka ir aplinkiniais.

Jų šeimoje gali kilti nesutarimų ir nesusikalbėjimų. Vyresnio amžiaus Žuvims reikės artimųjų palaikymo ir paramos, o jauniems atrodys, kad niekas šeimoje jų nesupranta.

Gegužį ir birželį Žuvies Zodiako atstovai jausis ypač nesuprasti. Gal todėl jie labiau užsidarys savyje? Tai skatins ir jų ženklą valdanti svajų, fantazijų ir sapnų planeta Neptūnas.

Jau nuo spalio paskutinysis Zodiakas gali tikėtis daugiau darnos, atvirumo ir supratimo. O kai gruodžio 20-ąją Saturnas pakeis ženklus, tai ypač teigiamai paveiks Žuvis. Jos įžengs į stabilesnę ir saugesnę, taip pat energingesnę fazę, kai jausis turinčios daugiau jėgų įveikti iškilusias užduotis ir apskritai gyventi.