Naujametiniai „Žvaigždžių duetai“: ypatingos dainos ir nesuvaidintos ašaros

„Žvaigždžių duetai“
„Žvaigždžių duetai“
© Alfa.lt fotomontažas

Pirmąją naujųjų metų dieną LNK televizijos eterį šturmavo šventinė projekto „Žvaigždžių duetai“ laida. Jos vedėjai Inga Jankauskaitė ir Mantas Stonkus juokėsi, kad dalyviams tai – dviguba šventė, kadangi šįkart jie patys galėjo pasirinkti kūrinius laisva tema.

Komisija taip pat pasipildė nauju vertintoju – žurnaliste ir dainininke Donata Gutauskiene-Laisva. Be jos, kaip jau įprasta, dalyvius vertino Merūnas Vitulskis, Stanislavas Savickis-Stano ir Dovilė Filmanavičiūtė.

Pirmieji naujametinę laidą pradėjo Gabrielė Martirosianaitė ir Jurijus Veklenko. Jie atliko Jazzu ir „Anties“ kūrinį „Nauji Metai“.

"Žvaigždžių duetų" filmavimas

„Man tai buvo geriausias jūsų pasirodymas „Žvaigždžių duetuose“. Liaudiškai, grubiai sakant, jūs „atkalėt“ savo braižą“, – pasirodymu džiaugėsi Dovilė.

reklama

„Labai subtilus, labai geras pasirodymas, viskas labai tinkamai išieškota. Vienintelis dalykas, kuriuo rizikavote, kad pasirinkote kūrinį, kuris nepatiks daliai žiūrovų“, – kalbėjo Stano.

Antrieji tikrą balkanišką vakarėlį scenoje surengė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Ištvanas Kvikas.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Ištvanas Kvikas

„Va, kas yra tikras, geras, šaunus, emocingas pasirodymas. Jūs esat šaunuoliai! Jūs kiekvieną kartą žiūrovui suteikiat kažkokią emociją, man labai norėjosi bėgti prie jūsų. Esu girdėjusi, kad jūsų porą lygino su mano ir Radžio pora, tai aš galiu tuo tik labai pasidžiaugti“, – juokėsi Laisva.

„Kas čia ką tik buvo? Nesąmonė! Klausykit, brangieji, žinau, kad šitą porą žiūrovai beprotiškai palaiko. Bet negaliu būti nesąžininga prieš save. Jūs tiesiog persistengėt, vienu metu man buvo nebeskoninga“, – kiek pipirų pažėrė Dovilė ir žiūrovus salėje privertė piktintis.

Linas Lapėnas ir Irena Starošaitė atliko legendinę dainininkės dainą „Nubudom per vėlai“.

Žvaigždžių Duetų filmavimas

„Aš labai džiaugiuosi, kad jūs nevengiate lietuviško repertuaro. Lietuviškas dainas labai myliu ir gerbiu. Šiame pasirodyme, atrodė, kad Lino nėra, nes Irena – visiškai scenos karalienė. Bet aš labai džiaugiuosi šiuo jūsų pasirodymu“, – kalbėjo D. Gutauskienė.

„Jūs visą laiką parodote kažką be galo įdomaus, visą laiką mane tai stebindavo. Tai, ką aš dabar pamačiau, tai iš serijos, kad ateina į repeticiją, dainą žino, bet ką scenoje darys, neaišku. Man atrodo, kad tiesiog nerepetavot. Bet, nepaisant to, nuotaika buvo labai gera“, – reziumavo Stano.

Natalijos Bunkės ir Martyno Vaidoto pasirodymas buvo kupinas jausmingumo ir emocijų. Maža smulkmena: dar filmavimo metu, kaip nėra įprasta, buvo parodytas siužetas apie porą. Jame Natalija atvėrė širdį, sakydama, kad ši daina – „atsisveikinimas“ su tam tikru vyru. Santykiams su juo ji pagaliau deda paskutinį tašką.

reklama

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas

„Man lygiai taip pat buvo sunkūs metai, kai slėpiau tam tikrus dalykus, bandžiau įsivaizduoti, kad esu labai stipri. Nors mes su Natalija nesame superdraugės, man visada atrodė, kad nešioji kažkokią kaukę ir nori save parodyti stipresnę, nei esi. Bet tu esi nuostabi, trokšti būti mylima, apkabinta, kažkodėl aš tave pajaučiau“, – kalbėjo Donata.

„Aš tai truputį pasimetęs. Pasirodymas pakankamai lyriškas, daug apmąstymų, vien tik dėl to, kad pasirodymo pradžia – sentimentali. Tau gal dar ne laikas sutikti tą žmogų… Nežinau net, ką pasakyti. Jeigu tam žmogui nėra brangu, reiškia ir tau neturi būti brangu“, – palaikymą Natalijai išreiškė Merūnas.

„Šito pasirodymo vertinti aš negaliu. Ko labiausiai scenoje nemėgstu, tai psichologinio teroro. O aš jaučiausi labai terorizuojama, todėl šią porą galiu įvertinti tik vienetu“, – kandžiai kalbėjo Dovilė.

Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas scenoje siautė, atlikdami Vaido Baumilos dainą.

Žvaigždžių Duetų filmavimas

„Be jokių abejonių, jūs esate blogiausiai projekte dainuojanti pora, bet iš jūsų vis neišnyksta ta gera nuotaika. Ir tikrai tai darai geriau nei buvusį kartą“, – Indrei pagyrų nepagailėjo Stano.

„Nežinau, ar čia Donato, ar tavo pačios įtaka, bet vokaliai atrodai stipresnė. Viskas buvo stipru: ir energetiškai, ir vokaliai“, – antrino ir Merūnas.

Liepa Norkevičienė ir Simonas Storpirštis atliko garsiosios atlikėjos Beyonce kūrinį.

Liepa Norkevičienė ir Simonas Storpirštis

reklama

„Užsimojot, chebryte, užsimojot. Tiesą pasakius, lygiai kaip Liepa, kvapo atgauti negaliu. Čia yra pora, iš kurios reikėtų pasimokyti, nes scenoje kai smogteli, silpna pasidaro. Nereikėjo dainuoti, nes vokaliai tai buvo siaubinga...“ – atvirai rėžė Dovilė.

„Žvaigždžių duetų“ balsavimas„Žvaigždžių duetų“ balsavimas„Žvaigždžių duetų“ balsavimas

Naujametiniai „Žvaigždžių duetai“: ypatingos dainos ir nesuvaidintos ašaros

„Žvaigždžių duetai“
+28