10 patarimų Kalėdų Seneliui, kaip gražiai ir lengvai supakuoti dovanas

Šventė
Šventė
„Damų akademija“
2016-12-23 06:09

Kokios Kalėdos be dovanų? Jas gauti ir dovanoti – malonu. Kur kas rečiau tokį malonumą sukelia dovanų vyniojimas. Jei jūs esate iš tų, kuriems dovanų pakavimas teikia daugiau galvos skausmo nei malonumo, šie paprasti patarimai ir geros idėjos yra kaip tik jums.

Atsisveikinkite su prieššventiniu chaosu ir pradžiuginkite mylimus žmones dailiai suvyniotomis dovanomis!

Neatidėliokite visko paskutinei minutei.

Idealiausia, jei dovaną supakuotumėte, vos ją nupirkę. Taip išvengsite paskutinės nakties chaoso. Kai tenka per vieną vakarą suvynioti kelias dešimtis dovanų, nieko keisto, kad dovanų pakavimas tampa nemalonus. Paskutinei minutei galite palikti kaspinų rišimą ir etikečių klijavimą.

Surinkite savo dovanų pakavimo reikmenis į vieną vietą ir vyniokite ant grindų.

Kad ir kaip viliojančiai atrodytų dovanų pakavimas ant kilimo ar, dar blogiau, ant lovos, dovanas pakuokite ant grindų ar didelio stalo. Tam, kad nereikėtų nuolat lakstyti, ieškant priemonių, dar prieš pradėdami darbą, į vietą surinkite visus reikmenis, kurių jums prireiks: dovanų vyniojimo popierių, lipnią juostelę, žirkles.

Šalia pasidėkite ir šiukšlių maišą – taip išvengsite didžiulės netvarkos, kurią reikės iškuopti supakavus visas dovanas.

Tegul ne tik dovana, bet ir jos pakuotė būna skirta konkrečiam žmogui.

Dovaną ne tik suvyniokite, bet ir papuoškite kaspinais, etiketėmis, lipdukais, dekoracijomis. Dovanos gavėjas jausis pamalonintas, matydamas, kad ne tik rinkdami, bet ir pakuodami dovaną jūs galvojote tik apie jį.

Panaudokite senus drabužius.

Kalėdinių dovanų nebūtina vynioti į auksaspalvį ar Kalėdų Seneliais išpuoštą vyniojimo popierių. Tai puiki proga panaudoti senus spintoje kabančius drabužius. Į medžiagą suvyniotos dovanos paprastai atrodo stilingiau ir įdomiau. Taip pat dovanų vyniojimui galite panaudoti senus kalendorius, pirkinių maišus, žurnalus, laikraščius ir net žemėlapius.

Naudokite popierinius maišelius.

Jei dovanos forma nėra kvadratinė ar stačiakampė, dailiai suvynioti ją gali būti sunku. Tuomet geriau rinktis maišelius. Tačiau tam, kad neatrodytų, jog dovaną paskutinę minutę įmetėte į dovanų maišelį, rinkitės rudo popieriaus maišelius, kuriuos galėsite patys dekoruoti.

Maišelius šventiškai puoškite iškarpytomis snaigėmis, pūkiniais burbuliukais, kaspinėliais, piešiniais. Atrodys, kad jūs tikrai pasistengėte.

Rinkitės paprastą pigų rudą popierių.

Kam pirkti brangų dovanų vyniojimo popierių, jei galima rinktis paprastą rudą, kurį galėsite puošti kaip tinkami? Sutaupysite daug pinigų, o dekoracijas pritaikysite prie kiekvienos dovanos ir jos gavėjo. Vietoje kaspino naudokite šiaudinę juostelę. Jei namuose yra vaikų, paprašykite, kad jie išmargintų popierių savo piešiniais.

Jei renkatės dėžutes, rinkitės tvirtas.

Dekoruoti tvirtas, stiprias dėžutes bus paprasčiau. Be to, būsite tikri, kad dovana nesukiuš ir dailiai atrodys net ir po ilgos kelionės. Tam, kad dovana dėžutėje atrodytų puošniau ir ypatingiau, pridėkite į ją blizgančių girliandų, „sniegelio“ ar mažų kankorėžių.

Vietoje etikečių panaudokite nuotraukas.

Gražu, kai ant kiekvienos dovanos yra etiketė, ant kurios užrašyta, kam ji skirta. Jei norite būti originalūs, vietoje įprastų tradicinių etikečių panaudokite nuotraukas. Tai bus tobula dovanos žyma.

Nepamirškite gražių kaspinų.

Jie papuoš net pačią paprasčiausią dėžutę. Atrodys dailiai ir niekas negalės jūsų apkaltinti, kad pasivarginote pagalvoti apie gražų dovanų įpakavimą. Jei jums sunku patiems suformuoti dailius kaspinus, naudokite jau paruoštus, pirktinius.

Pakuodami dovanas klausykite linksmų kalėdinių dainų.

Gera nuotaika yra viskas. Klausydami kalėdinių dainų, jausite šventišką nuotaiką, o jūsų galvoje tarsi pačios gims originaliausios dovanų pakavimo idėjos. Jei namuose turite židinį – įkurkite ir jį. Nuotaika bus tobula.

10 patarimų Kalėdų Seneliui, kaip gražiai ir lengvai supakuoti dovanas

Šventė
+3